Pajūrio naujienos
Help
2021 Birželis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 1 %
Naktį7°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar vėl pabranginus alkoholį ir rūkalus sumažės jų vartojimas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rima BARTAŠIENĖ:

– Nors aš esu už tradicinę šeimą, tačiau „Šeimos gynimo maršu“ per daug nesidomėjau, kokiais atstumais kas Vingio parke stovėjo, per televiziją nemačiau. Renginys, kiek žinau, vyko lauke, todėl, manau, tokio labai jau didelio pavojaus užsikrėsti koronavirusu nebuvo. Dalyviai patys turėjo įsivertinti situaciją, o rezultatą netrukus pamatysim

Kazys ŠPUČYS:

– Žinoma, ir „Šeimos gynimo maršo“ dalyviams neturėjo būti taikoma išimtis – šalyje yra paskelbtas karantinas, ir tos pačios taisyklės galioja visiems. Bet jau buvo, kaip buvo, ką dabar padarysi? O gal viskas – į gera? Gal sergamumas nepašoks į aukštybes, ir kaip tik bus įrodyta, kad kaukės renginiuose, vykstančiuose lauke, nereikalingos?

Vida NORVILIENĖ:

– Įstatymai lieka įstatymais, bet, mano asmenine nuomone, bent jau lauke vykstančiuose renginiuose, o kaip tik toks ir buvo „Šeimos gynimo maršas“, kaukių tai tikrai nereikia. Neseniai grįžau iš užsienio, tiksliau iš Hurgados, – ten apskritai niekas kaukių nedėvi, o vaikšto, kur nori, nes viruso taip, kaip pas mus Lietuvoje, nesureikšmina ir nebijo.

Augustė MIKUTAITĖ:

– Pirmiausia, aš nepritariau pačiai „Šeimos gynimo maršo“ idėjai, nes mano požiūris į šeimą yra kitoks. Kita vertus, kiekvienas žmogus demokratinėje valstybėje turime teisę diskutuoti, reikšti savo nuomonę. Tačiau įstatymų norim nenorim privalom laikytis visi. Atsakingos institucijos atsakys, ar buvo pažeisti karantino reikalavimai Vingio parke, ar ne.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas