Balandžio 17 d. Kretingos „Minija“ namų aikštėje žaidė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos IV turo rungtynes, kuriose po dramatiškos kovos 3:4 (0:2) turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio B“ komandos pranašumą.

Rungtynių pradžia „Kretingos“ komandai nieko blogo nežadėjo: daugiau buvo žaidžiama su kamuoliu, o per pirmąsias 10 min. dvi geras progas pasižymėti susikūrusiems Shogo Osawa‘i ir Dominykui Jakočiūnui nepavyko įveikti varžovų vartininko. Vis dėlto pirmieji įvartį įmušė svečiai – Kauno „Žalgirio B“ legionierius iš Nigerijos Emmanuel‘is Egbo dešiniajame krašte bandė skersuoti kamuolį vartų link, bet kamuolys nusileido šeimininkų vartų tinkle – 0:1. Baigiantis pirmam kėliniui, 44-ą minutę, varžovai po dar vieno legionieriaus Emmanuel‘io David‘o smūgio iš dešiniojo krašto padvigubino savo komandos persvarą – 0:2.

Vos prasidėjus antram kėliniui „Minijos“ saugas Neilas Urba smūgiu iš už baudos aikštelės prieigų sušvelnino savo komandos atsilikimą – 1:2. 51-ą min. kauniečiams persvarą tolimu smūgiu padidino 16-metis puolėjas Joris Augustaitis. Vos už vienos minutės dešiniajame atakos krašte Sh. Osawa puikiai nukreipė kamuolį vartų link, o tuo pasinaudojęs puolėjas D. Jakočiūnas galva pasiuntė kamuolį į vartus ir vėl sušvelnino rezultatą – 2:3. 69-ą min. po kampinio prie svečių vartų kilo sumaištis, o pirmasis tuo pasinaudojo kretingiškių saugas Valdas Jašmontas – suskubęs prie kamuolio ir nukreipęs jį į vartus atstatė rungtynių pusiausvyrą – 3:3. Džiaugsmas truko neilgai – vos už poros minučių šalia šeimininkų baudos aikštelės prieigų neleistinai prasižengė gynėjas Gustas Gumbaravičius, o baudos smūgį puikiai realizavo varžovų saugas Pijus Sudakovas, dar kartą išvesdamas savo komandą į priekį – 3:4. Per likusį laiką kretingiškiai bandė išlyginti rezultatą, bet to padaryti nepavyko.

Kretingos „Minijos“ sudėtis: vartininkas Eimantas Brezgys, kapitonas Germanas Vaniuchinas, Valdas Jašmontas (80 min. Mantas Elzbergas), Neilas Urba (85 min. Aidas Pipiras), Deividas Šiuša, Laurynas Bauža (60 min. Lukas Jakumas), Gustas Gumbaravičius, Simas Juška, Shogo Osawa, Ričardas Šveikauskas, Dominykas Jakočiūnas.

Kretingos „Minijos“ trenerio asistento Martyno Vilucko komentaras: „Labai prastas pirmas kėlinys, ko gero, blogiausias šiais metais. Manau, taip žaisdami nenusipelnėme po pirmo kėlinio pirmauti, nors pradžioje ir turėjome neblogų progų pasižymėti pirmieji. Gal, jei būtume įmušę įvartį, būtų pasikeitusi visų rungtynių eiga, bet to padaryti nepavyko. Abu varžovų įvarčiai, nekaltinant nieko, buvo „skystoki“: pirmas įvartis – „nusipjovęs“ skersuotas kamuolys, antras – į artimąjį vartų kampą. Antrasis kėlinys buvo visai kitoks – turėjome tikslą pelnyti greitą įvartį ir tą padaryti pavyko. Po jo lyg ir kontroliavome žaidimą, bet vėl netikėtas varžovų smūgis iš maždaug 35 m suprastino situaciją. Nepaisant to, dar kartą įmušėme ir spaudėme varžovus, išlyginome rezultatą, atrodė, nedaug trūko, kad ir persvertume jį. Bet varžovai vėl užsidirbo baudos smūgį ir jį realizavo. Žaidėme su gana jauna komanda, bet ir patys turime nemažai problemų: komandą pakirto smulkios traumos, neturėjome trijų startinės sudėties žaidėjų, dviejų legionierių ir komandos kapitono. Turėtume pirmus kėlinius žaisti atsakingiau ir su didesne koncentracija. Tačiau rankų nenuleidžiame ir dirbame toliau.“

Po keturių turų Kretingos „Minija“ išliko su viena pergale, tai yra 3 taškais, ir rikiuojasi XII turnyrinės lentelės vietoje.

Kitas rungtynes Kretingos „Minija“ žais namuose, centrinėje aikštėje, balandžio 24 d. su Plungės „Babrungu“.