Dar vienerias rungtynes Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje sužaidė Kretingos „Minijos“ komanda, kuriai šį kartą išvykoje 1:3 teko pripažinti Mažeikių „Atmosferos“ pranašumą.

Jau pačioje susitikimo pradžioje, 3-ią minutę, Kretingos „Minijos“ puolėjas Hamed Sako iššoko vienas prieš varžovų vartininką, bet kamuolys praskriejo šalia kairiojo virpsto. 23 min. varžovų vartams iš baudos aikštelės prieigų grasino ir Laurynas Bauža, bet jam taip pat nepavyko pataikyti į vartus. Einant 27 min. savo pirmą pavojingą momentą susikūrė ir aikštės šeimininkai – po legionieriaus iš Latvijos A. Jaudzems greitos kontratakos, krito pirmasis įvartis 0:1. 33-ią min. H. Sako buvo taranuotas varžovų gynėjo baudos aikštelėje, bet teisėjas pražangos neįžvelgė ir nesiryžo skirti 11 m baudinio. Besibaigiant I kėliniui „Minijos“ komandai vis dėlto pavyko išlyginti rezultatą – per teisėjo pridėtą laiką po kampinio pasižymėjo „Minijos“ gynėjas Deividas Šiuša – 1:1. 60 min. puikiu smūgiu varžovams persvarą grąžino legionierius iš Armėnijos K. Khatuev'as – 1:2. „Minijos“ komanda metėsi į priekį ir buvo apgulusi varžovų vartus, bet po keleto iš eilės kampinių įvarčio pasiekti nepavyko. 86-ą min. dar kartą vienas prieš vartus iššokęs A. Jaudzems pelnė antrąjį savo įvartį ir varžovai tapo nebepavejami – 1:3. Per likusias minute rezultatas nebepakito.

Kretingos „Minija“: vartininkas Eimantas Brezgys, kapitonas Ainis Vilavičius (46 min. Gustas Gumbaravičius), Ričardas Šveikauskas, Germanas Vaniuchinas, Deividas Šiuša, Simonas Juška, Neilas Urba, Valdas Jašmontas (81 min. Aidas Pipiras), Laurynas Bauža, Shogo Osawa (81 min. Mantas Elzbergas), Hamed Sako (71 min. Dominykas Jakočiūnas).

Kretingos „Minijos“ vyriausiojo trenerio Gvido Juškos komentaras: „Kovėsi dvi apylygės komandos, manyčiau, varžovams šiandien nusišypsojo ir sėkmė. Pirmoje rungtynių pusėje daugiau žaidėme su kamuoliu, kūrėme progas, bet reikėjo jas išnaudoti. Trečią minutę mūsiškiam žaidėjui išėjus vienam prieš vartininką – proga neišnaudota. 11 metrų baudinys, mano akimis, tikrai turėjo būti paskirtas. Susinervinome, neišnaudojome savo galimybių, padarėme klaidų gynyboje. Komanda turi noro žaisti, rodo charakterį, tad laikui einant bus ir pergalių.“

Sužaidus trečio turo rungtynes Kretingos „Minija“ su 3 taškais turnyro lentelėje rikiuojasi IX vietoje.

Kitas rungtynes Kretingos „Minija“ žais namuose, dirbtinės dangos stadione, balandžio 17 d. 14 val. su Kauno „Žalgirio B“ komanda.