Balandžio 3 d. Kretingos „Minijos“ futbolo komanda, treniruojama Gvido Juškos, sostinėje pasiekė pirmąją šio sezono pergalę ir, 1:0 įveikę Vilniaus BFA (Baltijos futbolo akademija), įsirašė pirmuosius tris taškus.

„Jauna ambicinga komanda, pasipildžiusi pajėgiais legionieriais, turi tris žaidėjus iš Kolumbijos, o Sandoval Yepes diriguoja visam komandos žaidimui. Manau, ši komanda, lyginant su praėjusiais metais, tikrai sustiprėjusi ir atims taškų ne iš vieno varžovo“, – taip Vilniaus BFA pristatė „Minijos“ komandos trenerio asistentas Martynas Viluckas.

Rungtynes aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, o „Minijos“ komanda bandė savo pavojingų momentų ieškoti kontratakose. Pirmąjį pavojingą momentą Kretingos komandoje sukūrė legionierius iš Japonijos Shogo Osawa, bet varžovų vartininkui pavyko apsaugoti savo komandos vartus. Antroje pirmo kėlinio pusėje varžovų vartams galva net keletą kartų grasino „Minijos“ gynėjas Ričardas Šveikauskas, po vieno smūgių kamuolys net buvo atsidūręs BFA komandos vartuose, bet teisėjas užfiksavo nuošalę, ir įvartis nebuvo įskaitytas. Po dar vieno smūgio kamuolį sustabdė varžovų vartininkas.

Antrą kėlinį pirmą pavojingą momentą prie BFA komandos vartų ir vėl sukūrė Sh. Osawa, bet jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia varžovų virpsto. Pavojingas progas kūrė ir šeimininkai, bet su jomis sėkmingai susitvarkydavo „Minijos“ gynėjai ir vartininkas Eimantas Brezgys. Vienintelis susitikimo įvartis į varžovų vartus krito 81 min. po Neilo Urbos pakelto kampinio R. Šveikauskas galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Minijos“ komandą į priekį. Per likusį laiką varžovai suskubo lyginti rezultatą, bet svečiai drausmingai sužaidė gynyboje ir pasiekė pirmąją šio sezono pergalę.

Po šios pergalės Kretingos „Minija“, per du turus surinkusi tris taškus, rikiuojasi VII turnyrinės lentelės vietoje, bet kai kurios komandos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Kretingos „Minija“: vartininkas Eimantas Brezgys, Ainis Vilavičius (kapitonas), Solibek Karimov, Ričardas Šveikauskas, Deividas Šiuša, Germanas Vaniuchinas (90+2 min. Gustas Gumbaravičius), Simonas Juška, Neilas Urba (87 min. Laurynas Bauža), Valdas Jašmontas (82 min. Aidas Pipiras), Shogo Osawa, Hamed Sako (65 min. Dominykas Jakočiūnas).

Kretingos „Minijos“ komandos trenerio asistento Martyno Vilucko komentaras: „Pirmas kėlinys buvo apylygis, manau, susikūrėme daugiau progų ir įvartį galėjome pasiekti gerokai anksčiau, bet, deja, kaip ir pirmosiose rungtynėse, šlubavo progų realizacija. Besibaigiant antram kėliniui, pelnėme įvartį. Visas rungtynes R. Šveikauskas galva terorizavo varžovų vartininką ir galiausiai pramušė. Nemažai dirbame treniruotėse ties standartinėmis situacijomis, turime aukštų, gerai galva žaidžiančių vyrų ir norime išnaudoti tuos pranašumus. Rungtynės buvo kovingos, bet, manau, pelnytai nugalėjome. Šią savaitę intensyviai ruošiamės dar vienoms išvykos rungtynėms su Mažeikių „Atmosferos“ komanda, rodančia neblogus rezultatus, bet važiuojame tik su vienu tikslu – iškovoti pergalę.“

Kitas rungtynes Kretingos „Minija“ žais balandžio 9 dieną, penktadienį, 19 val. išvykoje prieš Mažeikių „Atmosferą“.