Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Kretingos „Minija“ toliau tęsia įspūdingą pasirodymą antrajame I lygos etape. XXI turo susitikime namuose, stebint beveik 500 žiūrovų, „Minija“ nugalėjo vienu iš lygos lyderių laikomą Kėdainių „Nevėžį“ rezultatu 2:0.

„Minijos“ komanda nuo pat pradžių stengėsi varžovams nepasiduoti ir kontroliuoti žaidimo eigą, kūrė gražius momentus prie varžovų vartų. Penkioliktą žaidimo minutę smūgiavo „Minijos“ puolėjas Gvidas Juška, tačiau jį atrėmė varžovų vartininkas. Pavojingų epizodų prie varžovų vartų būta ir daugiau. Kai atrodė, kad pirmasis kėlinys baigsis be įvarčių, per teisėjo pridėtą laiką po sumaišties „Nevėžio“ baudų aikštelėje, pirmasis prie kamuolio suskubęs „Minijos“ krašto saugas Soubafolo Youssouf Traore pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą, taip komandai pelnė įvartį. Antrajame kėlinyje „Minija“ varžovams leido kamuolį kontroliuoti šiek tiek daugiau, tačiau žaidėjai nepraleido galimybės įmušti dar vieno įvarčio.

Pavojingų situacijų sukūrė ir varžovų komanda. Turbūt realiausią galimybę pelnyti įvartį kėdainiečiai turėjo 77 minutę, kuomet po perdavimo galva į vartus smūgiavo iš palankios situacijos, tačiau kretingiškiai apsigynė.

Antrąjį įvartį Kretingos komandai 86 minutę pelnė taip pat S. Y. Traore. Krašto saugas šį kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, įtvirtindamas jau ketvirtąją pergalę iš eilės. „Žaidėjai įgyvendino pasirinktą strategiją. Įmušėme du įvarčius, tačiau neišnaudojome kelių galimybių. Buvo situacijų, kada varžovai kontroliavo kamuolį, bet pavojingų akimirkų prie mūsų vartų nesukūrė“, – apie varžybas kalbėjo Kretingos komandos „Minija“ treneris Valdas Trakys.

Varžybos baigėsi anksčiau, nes Kėdainių „Nevėžio“ žaidėjui Deivydui Gražiui buvo parodyta antra geltona kortelė, dėl kurios jis buvo pašalintas iš aikštės.

„Pailsėsime ir pradėsime ruoštis kitoms varžyboms“, – ateities planus įvardijo V. Trakys.