Pajūrio naujienos
Help
2018 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke181522
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 1 %
Naktį-4°C debesuotumas 93 %
Apklausa

Ar prieš valstybės 100-mečio šventę padoru buvo pakelti vėliavų kainą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Jaučiasi lyg gyventų Rusnėje

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Problema
  • 2017-09-12

„Tuoj galėsime išplaukti tik su valtele“, – sakė Kretingos miesto Geležinkelio gatvės gyventojai, kai po gausesnio lietaus jų gatvė savaitgalį ir vėl paplūdo. Nors ši problema egzistuoja jau ne vienerius metus, kol kas gyventojai nepastebi, kad kas nors ją imtųsi rimtai spręsti. „Esame Kretingos Rusnė“, – sakė jie.

Šitaip Geležinkelio g. atrodė šeštadienio rytą.

Žmonės piktinasi: esant didesniam kritulių kiekiui, gatvė nuolat apsemiama, tad ja neįmanoma eiti pėstiesiems į parduotuvę, darželį, mokyklą. „Atvažiuoja vandentiekio darbininkai – pasikrapšto pusvalandį, toks vaizdas, kad tik „dėl akių“ – ir išvažiuoja. Vanduo lieka kaip buvęs – jis atslūgsta tik tada, kai ilgesniam laikui stoja sausesni orai“, – kalbėjo Geležinkelio g. gyventojai, svarstantys galimybę rinkti parašus, kad tik gatvės problema būtų greičiau sprendžiama.

Kretingos miesto seniūnas Stanislovas Juknevičius teigė, kad yra kreiptasi į bendrovę „Kretingos vandenys“, prašant išnagrinėti Geležinkelio g. problemą ir pateikti galimus jos sprendimo variantus.

Šiuo metu „Kretingos vandenų“ direktorių pavaduojantis gamybos vadovas Tomas Lapė patvirtino, kad iš gyventojų buvo gautas ne vienas skundas dėl to, jog Geležinkelio gatvė plūsta.

„Jau yra užsakyta ir rugsėjo mėnesį bus atlikta televizinė vamzdžių diagnostika. Jos metu filmuojami vamzdžiai iš vidaus – tada galima matyti jų kokybę ir kur yra problemų: ar įskilę, gal susiaurėjęs praeinamumas. Kai bus nustatytos priežastys, tuomet žinosime, kaip spręsti problemą“, – paaiškino T. Lapė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas