Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną17°C debesuotumas 3 %
Naktį11°C debesuotumas 3 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Jaučiasi lyg gyventų Rusnėje

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Problema
  • 2017-09-12

„Tuoj galėsime išplaukti tik su valtele“, – sakė Kretingos miesto Geležinkelio gatvės gyventojai, kai po gausesnio lietaus jų gatvė savaitgalį ir vėl paplūdo. Nors ši problema egzistuoja jau ne vienerius metus, kol kas gyventojai nepastebi, kad kas nors ją imtųsi rimtai spręsti. „Esame Kretingos Rusnė“, – sakė jie.

Šitaip Geležinkelio g. atrodė šeštadienio rytą.

Žmonės piktinasi: esant didesniam kritulių kiekiui, gatvė nuolat apsemiama, tad ja neįmanoma eiti pėstiesiems į parduotuvę, darželį, mokyklą. „Atvažiuoja vandentiekio darbininkai – pasikrapšto pusvalandį, toks vaizdas, kad tik „dėl akių“ – ir išvažiuoja. Vanduo lieka kaip buvęs – jis atslūgsta tik tada, kai ilgesniam laikui stoja sausesni orai“, – kalbėjo Geležinkelio g. gyventojai, svarstantys galimybę rinkti parašus, kad tik gatvės problema būtų greičiau sprendžiama.

Kretingos miesto seniūnas Stanislovas Juknevičius teigė, kad yra kreiptasi į bendrovę „Kretingos vandenys“, prašant išnagrinėti Geležinkelio g. problemą ir pateikti galimus jos sprendimo variantus.

Šiuo metu „Kretingos vandenų“ direktorių pavaduojantis gamybos vadovas Tomas Lapė patvirtino, kad iš gyventojų buvo gautas ne vienas skundas dėl to, jog Geležinkelio gatvė plūsta.

„Jau yra užsakyta ir rugsėjo mėnesį bus atlikta televizinė vamzdžių diagnostika. Jos metu filmuojami vamzdžiai iš vidaus – tada galima matyti jų kokybę ir kur yra problemų: ar įskilę, gal susiaurėjęs praeinamumas. Kai bus nustatytos priežastys, tuomet žinosime, kaip spręsti problemą“, – paaiškino T. Lapė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas