„Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, tęsia kovas Regionų krepšinio lygos A divizione – po praėjusį savaitgalį sužaistų vienintelių savo rungtynių kretingiškiai, likus keturiems turams iki reguliaraus sezono pabaigos, su 14 pergalių ir 12 pralaimėjimų dalijasi VI–VIII vietomis.

Vasario 15 d. „Kretingos“ komanda namuose 91:89 (21:16; 24:27; 18:31; 28:15) po permainingos kovos palaužė Biržų „Biržus-KKSC“ (11 pergalių, 15 pralaimėjimų). Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, po I kėlinio jie pirmavo 5 taškais (21:16), II jų persvara pasiekė 11 taškų (13 min. 31:20), bet iki pertraukos svečiams pavyko sušvelninti savo atsilikimą iki 2 taškų (20 min. 45:43). Trečią kėlinį Biržų komanda perėmė iniciatyvą ir jo pabaigoje susikrovė 11 taškų persvarą (30 min. 63:74), IV kėlinyje kretingiškiai pradėjo spausti varžovus ir dėl to jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai, o varžovų lemiama ataka tikslo nepasiekė.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Tadas Maželis – 23, Albertas Valiulis – 15, Domininkas Matutis ir Rytis Zabita – po 13, Deividas Petravičius – 10, Laurynas Danielius – 7, Edgaras Danys ir Linas Jonuška – po 5.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 21 d. išvykoje su Ukmergės „Olimpu“ (7 pergalės, 19 pralaimėjimų), o vasario 22 d. 19 val. namuose priims Marijampolės „Sūduvos-Mantingos-II“ (11 pergalių, 15 pralaimėjimų) komandą.