Vasario 8 d. vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, namų aikštėje 99:80 (21:14; 25:22; 30:23; 23:21) nugalėjo Akmenės „SC-„Gruditą“ (11 pergalių, 14 pralaimėjimų). Gerai susitikimą pradėjusi „Kretingos“ komanda jau iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklę persvarą (20 min. 46:36). Trečio kėlinio pradžioje komandas skyrė tik 7 taškai (23 min. 54:47), bet iki kėlinio pabaigos skirtumas pasiekė 17 taškų ribą (30 min. 76:59), ir paskutiniame kėlinyje akmeniškiai pavojingiau nebepriartėjo.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Tadas Maželis – 24, Domininkas Matutis – 18, Rytis Zabita – 14, Linas Jonuška – 13, Albertas Valiulis – 12, Deividas Petravičius – 8, Laurynas Danielius – 7, Tadas Budrys – 2, Kornelijus Stonkus – 1, Edgaras Danys ir Arnas Sabaliauskas. Vasario 9 d. kretingiškiai išvykoje 64:92 (15:27; 17:18; 11:26; 21:21) neprilygo lygos lyderiams Raseinių „Raseiniams“ (23 pergalės, 3 pralaimėjimai). Šiose rungtynėse kretingiškiai prieš „Raseinių“ krepšininkus priešinosi iki didžiosios pertraukos, kuomet komandas skyrė tik 13 taškų (20 min. 32:45). Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 28 taškai (30 min. 43:71) ir paskutinis kėlinys tapo formalumu. Šiame susitikime komanda vertėsi be pagrindinio vidurio puolėjo Ryčio Zabitos, patyrusio traumą penktadienio rungtynėse.

Kretingos „Kretinga“: Domininkas Matutis – 10, Linas Jonuška, Tadas Maželis ir Deividas Petravičius – po 9, Edgaras Danys, Kornelijus Stonkus, Tadas Budrys – po 7, Albertas Valiulis – 4, Laurynas Danielius ir Arnas Sabaliauskas – po 1.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 15 d. 19 val. namuose su Biržų „Biržais-KKSC“ (11 pergalių, 14 pralaimėjimų).