Sėkmingai praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygos A divizione rungtyniavo Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, iškovojusi dar dvi pergales. Ji su 7 pergalėmis per 9 susitikimus dalijasi III–IV turnyrinės lentelės pozicijomis. Lapkričio 24 d. „Kretingos“ komanda namuose 79:72 (16:19; 20:22; 21:18; 22:13) palaužė Ukmergės „Olimpo“ (2 pergalės, 7 pralaimėjimai) pasipriešinimą. Šiame susitikime „Kretingos“ komanda tris kėlinius prastai realizavo savo metimus, bet IV kėlinyje pagerinus pataikymą pavyko nutolti nuo varžovų ir iškovoti pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Tadas Maželis – 16, Domininkas Matutis – 14, Rytis Zabita – 13, Kornelijus Stonkus – 12, Deividas Petravičius ir Albertas Valiulis – po 8, Edgaras Danys – 5, Linas Jonuška – 3, Arnas Sabaliauskas ir Tadas Budrys. Lapkričio 24 d. „Kretinga“ varžovų aikštėje 83:76 (25:13; 19:20; 19:22; 20:21) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos-II“ (3 pergalės, 6 pralaimėjimai) komandą. Šiame susitikime dėl puikiai sužaisto I kėlinio kretingiškiai iš karto nutolo nuo varžovų, o II kėlinyje komandas skyrė ir 16 taškų riba (18 min. 44:28). Ketvirtame kėlinyje marijampoliečiai persvėrė rezultatą savo naudai (37 min. 74:75), bet per likusį laiką „Kretingos“ komanda leido šeimininkams pelnyti vos tašką ir iškovojo dar vieną pergalę.

Kretingos „Kretinga: Domininkas Matutis ir Deividas Petravičius – po 21, Edgaras Danys – 13, Rytis Zabita ir Albertas Valiulis – po 7, Kornelijus Stonkus – 6, Tadas Maželis ir Linas Jonuška – po 4, Arnas Sabaliauskas.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais lapkričio 30 d. 19 val. namuose su Kauno „Atletu“ (6 pergalės, 3 pralaimėjimai).