Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Kretingos sporto mokyklos lengvaatlečiai, pelnę apdovanojimus „Žemaitijos taurės“ varžybose: (iš kairės) Dominykas Pocius, Nedas Urniežius, Dominykas Gadevičius ir Greta Latakaitė.

Žemaitijos taurės“ jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybose, kurios vyko Klaipėdoje trimis etapais, sėkmingai startavo Kretingos sporto mokyklos lengvaatlečiai, treniruojami Vidmanto Lapinsko, – jie iškovojo 4 taures.

Jaunių grupėje 60 m bėgimo rungtyje Dominykas Gadevičius, Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokinys, laimėjo visus 3 etapus, nuotolį įveikęs per 7,44 sek., 7,39 sek. ir 7,37 sek. Tos pačios gimnazijos mokinys Nedas Urniežius šuolio į aukštį rungtyje taip pat tapo visų trijų etapų nugalėtoju. Jo rezultatai: 1 m 80 cm; 1 m 85 cm; 1 m 80 cm. Pranciškonų gimnazijos mokinė Greta Latakaitė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo III v., pasiekusi tokius rezultatus: 1 m 40 cm, 1m 45 cm. Nenugalimas jaunučių amžiaus grupėje buvo Dominykas Pocius, Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos mokinys, – jis šuolio į aukštį rungtyje laimėjo visus 3 etapus. Jo rezultatai – 1 m 60 cm; 1 m 60 cm ir 1 m 65 cm.