Sunkiaatlečiai – ir vėl su medaliais

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2018-04-06
Kretingos sporto mokyklos sunkiaatlečiai, sėkmingai pasirodę Lietuvos jaunių iki 15 metų čempionate: priekyje (iš kairės) pažangą padaręs Osvaldas Kusas ir treneris Arvydas Bušeckas; stovi Giedrius Rudys, Tadas Vaitkevičius, Mantas Riepšas.

Kretingos sporto mokyklos sunkiaatlečiai, treniruojami Regimanto Norvilo ir Arvydo Bušecko, savo trenerių nenuvylė ir Simne įvykusiame kasmetiniame Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionate – iš jo mūsų sportininkai ir vėl grįžo su medaliais.

Pirmą vietą 46 kg svorio kategorijoje iškovojo Tadas Vaitkevičius: jis išrovė 37 kg ir išstūmė 48 kg.

Antrą vietą 62 kg svorio kategorijoje pelnė Mantas Riepšas, išrovęs 65 kg ir išstūmęs 80 kg. Šis sportininkas absoliučiai stipriausiųjų įskaitoje užėmė IV v., ir tai, trenerio A. Bušecko teigimu, yra didelis pasiekimas.

Giedrius Rudys 76 kg svorio kategorijoje buvo trečias – jis išrovė 50 kg, išstūmė 64 kg. Nors medalio ir neiškovojo, pažangą, anot trenerio, padarė Osvaldas Kusas: 54 kg svorio kategorijoje rovęs 38 kg ir stūmęs 49 kg, jis užėmė V v. „Šis vaikinas, jeigu tik nuosekliai treniruosis, turi ateitį, – įžvelgė A. Bušeckas. – Osvaldas treniruojasi tik pirmus metus, ir, sakykime, per čempionatą Simne pasitikrino savo jėgas.“

Jėgas sportininkai pasitikrino ne tik prieš balandžio 20–21 d. Šilutėje įvyksiantį Lietuvos jaunių iki 17 metų sunkiosios atletikos čempionatą, bet ir prieš svarbiausias metų varžybas – Lietuvos jaunučių sporto žaidynes, kurios mūsų sunkiaatlečių laukia birželio mėnesį.

„Rezultatai – geri, bet norisi, kad pasiekimai būtų dar didesni“, – neslėpė A. Bušeckas.

Po čempionato Simne nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti išskirtiniais, sunkiosios atletikos entuziasto šiame regione Jono Neveckos pagamintais prizais. Šie – tvirti ir sunkūs – tikrai vaikinams primins apie nelengvą kelią pergalių link ir per treniruotes išlietą prakaitą.