Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos kūno kultūros mokytojai Rita Gembickienė ir Vidmantas Lapinskas informavo, jog Kretingos miesto stadione įvyko tradicinės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos varžybos, į kurias atvyko 172 dalyviai: 52 mergaitės ir 120 berniukų. Mokiniai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunių (gim. 1998-1999 m.), jaunučių (2000-2002 m.) ir vaikų (gim. 2003 m. ir jaunesnių). Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Sporto mokyklos įsteigtais medaliais.

Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos vaikinai ir merginos, atstovavę Kretingai šalies lengvosios atletikos žaidynėse.

Rungčių laimėtojai ir prizininkai

100 m bėgimo rungtyje jėgas išbandė 32 dalyviai: 10 mergaičių ir 22 berniukai. Pirmąsias vietas užėmė: jauniai Liveta Račkauskaitė (15,78 sek.) ir Dovydas Baltriukas (11,66 sek.) iš Salantų gimnazijos; jaunučiai Vitalija Razmaitė (13,20 sek.) iš Pranciškonų gimn. ir Dominykas Gadevičius (11,66 sek., Jurgio Pabrėžos univ. gimn.); vaikų grupėje – Sandra Mažeikaitė (14,91 sek.) iš Marijono Daujoto pagr. m. ir Donatas Armalis (13,34 sek., Jokūbavo Aleksandro Stulginskio m-kla-daugiafunkcis centras).

400 m bėgimo rungtyje į startą stojo 45 mokiniai: 12 mergaičių ir 33 berniukai. Pirmąsias vietas užėmė jauniai Reda Jonušaitė (1 min. 18,32 sek.) ir Martynas Beniušis (1 min.) iš Salantų gimnazijos; jaunučiai Viktorija Kliauzaitė (1 min. 13,25 sek., Salantų gimn.) ir Laurynas Lazdauskas (1 min. 0,44 sek., Pranciškonų gimn.); vaikai Agnė Paulauskaitė (1 min. 17,56 sek.) ir Domantas Korsakas (1 min. 10,63 sek.) iš Simono Daukanto progimnazijos.

800 m bėgimo distancijoje rungtyniavo 26 dalyviai: 6 mergaitės ir 20 berniukų. Pirmąsias vietas iškovojo: jaunių grupėje – Laimis Zaleckis (2 min. 44,76 sek., Salantų gimn.); jaunučiai Erika Stumbraitė (3 min. 32 sek., Vydmantų gimn.) ir Tomas Norvaišas (2 min. 29,61 sek., Jokūbavo Aleksandro Stulginskio m-kla-daugiafunkcis centras); vaikai Greta Venclauskaitė (3 min. 3,08 sek., Salantų gimn.) ir Laurynas Šilauskas (2 min. 48,16 sek., Kartenos m-kla-daugiafunkcis centras).

Šuolio į tolį rungtyje varžėsi 20 šuolininkų: 9 mergaitės ir 11 berniukų. Pirmąsias vietas užėmė: Monika Vaškylaitė (4,76 m) ir Gintaras Staškauskas (4,76 m) iš Jurgio Pabrėžos univ. gimn., jaunučiai – Ieva Budginaitė (4,78 m; Jurgio Pabrėžos univ. gimn.), Erikas Miltinis Pranciškonų gimn.) ir Šarūnas Stankus (Jokūbavo Aleksandro Stulginskio m-kla-daugiafunkcis centras), abu nušokę 5,94 m; vaikai Skaistė Endrukaitytė (3,63 m; Simono Daukanto progimn.) ir Gvidas Kontrimas (4,60 m; Marijono Daujoto pagr. m-kla).

Šuolio į aukštį rungtyje dalyvavo 19 dalyvių: 9 mergaičių ir 10 berniukų. Pirmąsias vietas pelnė: jauniai Greta Pilelytė (1,45 m) ir Matas Jeruševičius (1,75 m) iš Jurgio Pabrėžos univ. gimn.; jaunučiai Gintarė Tirevičiūtė (1,35 m; Jurgio Pabrėžos univ. gimn.) ir Dovydas Derbutas (1,65 m; Pranciškonų gimn.); vaikai Andželika Vaičekauskaitė (1,20 m; Pranciškonų gimn.) ir Dominykas Pocius (1,60 m; Marijono Daujoto pagr. m.).

Į rutulio stūmimo varžybas susirinko 28 dalyviai : 6 mergaitės ir 22 berniukai. Pirmąsias vietas užėmė: jauniai Agnė Mockevičiūtė (8,59 m) ir Donatas Bumblys (13,87m) iš J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos; jaunučiai Gabrielė Diekontaitė (9,11 m; Jokūbavo Aleksandro Stulginskio m-kla-daugiafunkcis centras) ir Deivydas Stonkus (12,01 m; Salantų gimn.); vaikų grupėje – Edgaras Rojus (9,26 m; Kartenos m-kla-daugiafunkcis centras).

Estafetės „4x100 m“ bėgime nugalėjo Jurgio Pabrėžos univ. gimn. merginų komanda (58,98 sek.) ir Pranciškonų gimn. vaikinai (50,50 sek.).

Atstovavo Kretingai šalies žaidynėse

Pagal pasiektus rezultatus į finalines Lietuvos mokinių lengvosios atletikos žaidynes, kurios buvo surengtos Alytuje, Kretingai atstovavo Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos merginų ir vaikinų komandos.

Merginų grupėje į finalines varžybas atvyko 36 komandos iš Lietuvos miestų ir rajonų. Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos merginos tarp 36 komandų užėmė VII-VIII vietą, o vaikinai tarp 38 komandų užėmė XXII vietą.

Gražių rezultatų pabrėžiečiai pasiekė šuolio į aukštį rungtyje: I v., iššokusi 1 m 70 cm, iškovojo Gintarė Tirevičiūtė. Greta Pilelytė užėmė VI v. (1 m 55 cm), Fausta Abrutytė – XII v. (1 m 45 cm), Monika Vaškylaitė – XIV v. (1 m 40 cm), Gabija Grikštaitė – XV v. (1 m 40 cm), Matas Jeruševičius – VII v. (1 m 80 cm), Dominykas Orlovas – XIV v. (1 m 70 cm). Estafetės „4 x 100 m“ rungtyje merginos užėmė XIII v. (55,91 sek.), vaikinai – XXVII v. (50,21 sek.).