Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Kretingiškės Lauros Pikturnaitės debiutas buvo sėkmingas: ji tapo čempione ir iškovojo kelialapį į Europos jaunimo čempionatą

Jurbarke įvykusiame Lietuvos jaunimo karatė čempionate bei suaugusiųjų taurės varžybose sėkmingai kovojo karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai.

Šios mokyklos trenerių Luko Kubiliaus ir Aivaro Baltmiškio teigimu, varžybos buvo ypatingos tuo, kad į finalą patekę kovotojai užsitikrino kelialapį į Europos jaunimo čempionatą, kuris lapkričio mėnesį vyks Lenkijoje.

Merginų jaunimo U-22 amžiaus grupėje svorio kategorijoje +65kg debiutavo kretingiškė Laura Pikturnaitė. Pirmoje kovoje Laura po 2 pratęsimų ir labai atkaklios kovos įveikė šių metų Europos jaunių čempionę Radvilę Talačkaitę iš Panevėžio. O finale po atkaklios kovos nugalėjusi vilnietę Emiliją Gataveckaitę Laura tapo Lietuvos jaunimo čempione.