Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Kretingos krepšinio komanda „Sanpola-Baltija“, tapusi Palangos miesto atvirų krepšinio pirmenybių nugalėtoja.

Palangos universalioje sporto arenoje tris mėnesius vyko šio miesto atviros krepšinio pirmenybės, kurias inicijavo Palangos sporto centras. Varžybose dalyvavo 14 vyrų komandų iš Palangos ir Klaipėdos miestų, Kretingos bei Klaipėdos rajonų, senjorų grupėje varžėsi 4 komandos.

Po rungtynių pogrupiuose sekė atkaklios kovos atkrintamosiose varžybose, po kurių paaiškėjo pusfinalio dalyviai. Pirmoje poroje Kretingos „Sanpola-Baltija“ 101:66 įveikė „Palangos tiltą“, kitame pusfinalyje „Lokiai“ 83:63 nugalėjo kretingiškių „Virusą“. Rungtynėse dėl III vietos po atkaklios kovos 79:74 „Palangos tiltas“ nugalėjo „Virusą“, o didžiajame finale „Sanpola-Baltija“ 108:72 šventė pergalę prieš „Lokius“ ir tapo pirmenybių nugalėtoja. Daugiausiai – 36 – taškų nugalėtojams pelnė Edgaras Vigelis, Arnas Gudžiūnas – 20, „Lokiams“ – Mantas Valčiukas – 21.

Kretingiškių „Kryžkelės projektai“ nugalėjo senjorų grupėje.

Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti: Edgaras Vigelis („Sanpola Baltija“), Artūras Podlinevas („Lokiai“), Kornelijus Stonkus („Virusas“), Vitalijus Kozys (Palangos sporto centras).

Per finalines varžybas suorganizuotą tritaškių metimų konkursą laimėjo „Palangos tilto“ žaidėjas Tadas Dirgėlas. Senjorų varžybose trečią vietą užėmė „Ąžuolas“, 56:54 nugalėjęs „Reluvą“. Čempionų medalius iškovojo Kretingos „Kryžkelės projektai“, 68:32 įveikę „Vakarų Viesulą“.

Geriausiais varžybų žaidėjais išrinkti: Artūras Podlinevas („Lokiai“), Egidijus Butvydas („Vakarų Viesulas“), Ramūnas Tiškus („Ąžuolas“), Nerijus Kedeckas („Reluva“).