Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Arimanto Mikaločiaus treniruojami ,,Kretingos" krepšininkai sėkmingai pradėjo Regionų krepšio lygos (RKL) atkrentamąsias varžybas: I etape dukart nugalėję aukštesnę turnyrinės lentelės poziciją užėmusius Kauno ,,Atleto - LSU" krepšininkus, ketvirtfinalyje susigrums su reguliaraus sezono nugalėtojais „Gargždų SC“ krepšininkais.

Kovo 2 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 73:61 (18:17; 21:10; 19:10; 15:24) pranoko Kauno ,,Atleto - LSU" krepšininkus. Šiame susitikime varžovai kretingiškiams prilygo tik I kėlinyje, o antrajame, suaktyvėjus gynybai, kretingiškiai prieš didžiąją pertrauką įgijo 12 taškų persvarą (20 min. 39:27). Po didžiosios pertraukos kretingiškiai ir toliau didino persvarą, kuri IV kėlinyje siekė ir 23 taškus (31 min. 60:37), bet per likusį laiką, aikštėje žaidžiant jaunimui, varžovams pavyko truputį priartėti.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita (13 atk. kamuolių, 24 naud. balai) – 14, Mantas Aukselis – 13, Linas Markaitis – 12, Justas Petkevičius – 8, Aidas Viskontas (8 rez. perdavimai), Gediminas Drungys, Linas Jonuška ir Steponas Markus (9 atk. kamuoliai) – po 6, Karolis Tamošauskis – 2, Edgaras Danys.

Kovo 4 d. kretingiškiai Kauno ,,Atleto - LSU" nepasigailėjo ir savo aikštėje sutriuškino juos 86:56 (19:10; 29:17; 16:7; 22:22). Kretingiškiai puikiai pradėjo rungtynes ir jau po I kėlinio įgijo 9 taškų persvarą (10 min. 19:10), o II kėlinyje jis buvo triuškinantis (18 min. 46:20). Per likusį laiką rezultatas tik dar labiau augo „Kretingos“ naudai ir buvo pasiekta lengva pergalė.

Kretingos ,,Kretinga": Rytis Zabita (14 atk. kamuolių, 42 naud. balai) – 24, Linas Jonuška (3/5 tritaškiai) – 19, Linas Markaitis (5 rez. perdavimai) – 13, Steponas Markus – 10, Gediminas Drungys (7 rez. perdavimai) – 8, Aidas Viskontas (7 rez. perdavimai) – 6, Karolis Tamošauskis, Justas Petkevičius ir Eimantas Poškus – po 2, Mantas Aukselis.