Savaitgalį „Kretingos“ krepšinio klubo komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sužaidė dvejas Regionų krepšinio lygos A diviziono išvykos rungtynes, kuriose netrūko dramos, kai rungtynių laimėtojai sprendėsi paskutinėmis susitikimo sekundėmis. Deja, abiejuose susitikimuose buvo patirti pralaimėjimai, gerokai sukomplikavę padėtį turnyro lentelėje: per 21 rungtynes 12 pergalių pasiekę kretingiškiai iš V vietos nukrito į VII.

Sausio 24 d. „Kretingos” komanda išvykoje 66:67 (16:24; 18:15; 22:13; 10:18) pralaimėjo prieš Akmenės „Patriots-Cemento“ (9 pergalės, 12 pralaimėjimų) komandą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau II kėlinio pradžioje įgijo 9 taškų persvarą (13 min. 16:25), bet sėkminga kėlinio pabaiga leido sušvelninti skirtumą iki 2 taškų (20 min. 36:34). Kretingiškiai labai sėkmingai užbaigė trečią kėlinį, kai kėlinio pabaigoje tris minutes neleido šeimininkams pelnyti taškų ir nutolo (30 min. 56:49). Prasidėjus paskutiniam rungtynių ketvirčiui „Kretingos“ komanda po Manto Aukselio taiklaus dvitaškio įgijo ir didžiausią susitikime 11 taškų persvarą (32 min. 60:49), bet per likusias 8 minutes pavyko pelnyti vos 6 taškus, ir pabaigoje priartėję varžovai, likus 19 sek., persvėrė rezultatą savo naudai 67:66. Kretingiškiai paskutinę ataką dar susikūrė galimybę persverti rezultatą, bet kapitono Lino Jonuškos mestas tritaškis tikslo nepasiekė, tad „Kretingai“ teko pripažinti varžovų pranašumą.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Tadas Maželis (7/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 28 naud. balai) – 20, Rokas Šimkevičius – 15, Linas Jonuška (4/4 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 16 naud. balų) – 11, Rytis Zabita (8 atk. kamuoliai, 15 naud. balai) – 8, Mantas Aukselis – 5, Domininkas Matutis (5 atk. kamuoliai, 5 rez. perd., 2 per. kamuoliai) – 3, Edgaras Danys ir Tadas Budrys (5 atk. kamuoliai) – po 2, Kornelijus Stonkus ir Rokas Nikitinas.

Sausio 25 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 81:84 (23:22; 13:19; 24:15; 21:28) pralaimėjo ir prieš Plungės „Olimpą“ (4 pergalės, 17 pralaimėjimų). Baigiantis I kėliniui kretingiškiai dar buvo priekyje (9 min. 23:20), bet tada šeimininkai surengė spurtą 0:11 ir išsiveržė į priekį (12 min. 23:29), o įpusėjus II kėliniui varžovai įgijo ir didžiausią 10 taškų persvarą (16 min. 27:37), bet iki pertraukos skirtumą pavyko sumažinti perpus (20 min. 36:41). Trečią kėlinį „Kretingos“ komanda puikiai žaidė gynyboje ir iki kėlinio pabaigos persvėrė rezultatą savo naudai (30 min. 60:56). Ketvirtą kėlinį skirtumas svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai.

Prasidėjus paskutinei minutei „olimpiečiai“ buvo priekyje 2 taškais (40 min. 81:79); likus žaisti 20 sekundžių po kretingiškių netaiklaus tritaškio Rytis Zabita atkovojo kamuolį puolant ir pelnė du taškus su pražanga, bet nepataikyta bauda tik išlygino rezultatą 81:81. Paskutinė ataka priklausė aikštės šeimininkams ir jų vidurio puolėjas su finaline sirena pataikė tritaškį iš kampo, taip leisdamas savo komandai švęsti dramatišką pergalę.

„Kretinga“: Rytis Zabita (10/16 dvitaškiai, 20 atk. kamuolių,5 išprov. pražangos, 39 naud. balai) – 22, Domininkas Matutis (5 rez. perdavimai, 2 per. kamuoliai) – 15, Tadas Maželis (4/5 dvitaškiai, 2 per. kamuoliai) – 14, Linas Jonuška (8 atk. kamuoliai, 2 per. kamuoliai) – 13, Rokas Šimkevičius – 7, Tadas Budrys – 5, Kornelijus Stonkus – 3, Edgaras Danys – 2, Mantas Aukselis ir Rokas Nikitinas.

Artėjantį savaitgalį „Kretingos“ krepšinio klubo laukia du rimti iššūkiai: sausio 31 d. 19 val. namuose – su lygos lyderiu Vilkaviškio „Perlu“ (17 pergalių, 3 pralaimėjimai), o vasario 1 d. išvykoje – su II vietoje esančiu Kauno „Atletu“ (16 pergalių, 5 pralaimėjimai). Vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: ,,Sunku ir liūdna ką nors komentuoti po šio savaitgalio dvikovų. Šiais metais jau žaidėme šešias taip pralaimėtas rungtynes, kai viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje ir rungtynių baigčiai įtakos turėjo lemiamas metimas, atkovotas kamuolys ar klaida. Turėjome ir aštuonis pratęsimus. Jei būtų pavykę pasiekti kelias pergales, dabar būtume buvę ketverte, bet jų nėra, tad nieko nepadarysi – nėra kada žvalgytis atgal. Praėjusį sezoną turėjome 9 tokias rungtynes, įskaitant ir svarbias ketvirtfinalio rungtynes, tad, manau, tokie dalykai priklauso nuo fortūnos ir sėkmės. O apskritai, tai visų pirma reikėtų sužaisti 39-ias rungtynių minutes taip, kad rungtynių baigtis nepriklausytų nuo paskutinės atakos. Šitie pralaimėjimai parodė, kad šiemet Regionų krepšinio lygoje galime ir pralaimėti, ir laimėti prieš bet kurią komandą. Psichologiškai tokie pralaimėjimai yra sunkūs, bet juos turime išgyventi visi. Galime pradėti kaltinti vieni kitus, bet sezonas dar nebaigtas, tad visi – ir aš, treneris, ir visi žaidėjai – turime išanalizuoti klaidas, kad likusias Regionų krepšinio lygos reguliaraus sezono rungtynes sužaistume kiek įmanoma geriau ir būtume maksimaliai gerai pasirengę atkrintamosioms rungtynėms. Mus palaiko sirgaliai – pasiduoti negalime.“