Tarptautiniame motobolo turnyre dalyvavo Vokietijos MSF Tornado Kierspe (iš kairės), Kretingos motobolo klubas, Skuodo „Bartuva“.

Kretingos motobolo klubas šeštadienį sužaidė draugiškas varžybas su Vokietijos MSF Tornado Kierspe komanda. Jai pralaimėję 5:6, kretingiškiai atsigriebė sekmadienį įvykusiame Tarptautiniame motobolo turnyre, kur iškovojo I vietą.

„Gal komandos nusiteikimas, kad tai – draugiškos varžybos, gal pritrūko sėkmės“, – pralaimėjimo draugiškose varžybose galimas priežastis įvardijo Kretingos motobolo klubo žaidėjas-treneris Renatas Žiubrys.

Tarptautiniame motobolo turnyre dalyvavo ne tik Kretingos ir Vokietijos komandos, bet ir Skuodo „Bartuva“. Kretingiškiai įveikė abi komandas.

„Po pralaimėjimo pasikalbėjome, pasikeitė žaidėjų nuotaika, supratome, kad reikia kovoti“, – teigė R. Žiubrys.

Vokietijos ir Skuodo komandos sužaidė lygiosiomis, todėl antrą vietą laimėjo bendroje įskaitoje daugiau įvarčių pelniusi Tornado Kierspe komanda, Skuodo „Bartuva“ liko III vietoje.

Kretingos rajono meras Antanas Kalnius (dešinėje), Kretingos motobolo klubo vartininkui Laimonui Savickui įteikė taurę, komandai iškovojus I vietą turnyre.

Rungtynės buvo žaidžiamos 2 kėlinius po 20 minučių.

Artimiausios varžybos Kretingos motobolo klubo laukia ateinantį savaitgalį. „Skuode vyks Tarptautinis motobolo turnyras, kuriame dalyvaus komandos iš Skuodo, Baltarusijos ir Vokietijos“, – sakė R. Žiubrys.

Turnyro dalyvius apdovanojo Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius ir Kretingos motobolo klubo vadovas Eduardas Steckis.

---

Rezultatai

Kretingos motobolo klubas – MSF Tornado Kierspe – 5:6 (Renatas Žiubrys, Lukas Šimkus – po 2, Paulius Žąsytis – 1).

Kretingos motobolo klubas – MSF Tornado Kierspe – 3:2 (Lukas Šimkus – 2, Renatas Žiubrys – 1).

MSF Tornado Kierspe – Skuodo „Bartuva“ – 3:3 (Oleg Isajev – 2, Žygimantas Petkus – 1).

Kretingos motobolo klubas – Skuodo „Bartuva“ – 1:0 (Renatas Žiubrys – 1).