Kretingos „Minijos“ futbolininkams (šviesūs marškinėliai) nepavyko padovanoti pergalės savo ištikimiems sirgaliams.

Praėjusį savaitgalį Lietuvos futbolo federacijos I lygos rungtynes Kretingos „Minija“ žaidė namų aikštėje ir Kretingos miesto stadione priėmė Jonavos FK „Jonava“ komandą, kuriai pralaimėjo 0:2.

Anot Kretingos „Minijos“ atstovo ryšiams su visuomene Martyno Vilucko, minijiečiams nepavyko realizuoti turėtų progų, todėl ir patirtas dar vienas pralaimėjimas.

„Rungtynių pradžioje nė viena komanda neturėjo ryškesnės žaidybinės persvaros, daugiausiai žaidimas vyko aikštės viduryje. Pirmasis pavojingesnis momentas prie svečių iš Jonavos vartų kilo 15-ą minutę, kai netoli baudos aikštelės kretingiškiai užsidirbo pražangą ir tolimu smūgiu vartininko budrumą patikrino „Minijos“ kapitonas Donatas Surblys“, – kretingiškių pasirodymą komentavo M. Viluckas.

Įpusėjus I kėliniui minijiečiai kėlė dar keletą kampinių, bet nieko pavojingesnio nesukūrė, o besibaigiant jam visiškai iš niekur krito įvartis į „Minijos“ vartus.

Po pertraukos „Jonavos“ komanda „Minijai“ atidavė teritorinę persvarą ir patys grasino pavojingomis kontratakomis. „Iš kiek pavojingesnių „Minijos“ momentų įsiminė Jusufo Traore smūgis, kurį atrėmė varžovų vartininkas, – kalbėjo M. Viluckas, – o po kelių minučių jau svečiai turėjo šimtaprocentinę galimybę, kuomet „Minijos“ virpstą iš 16 metrų sudrebino varžovų saugas Artūras Rocys.“

Iki pat rungtynių galo „Minija“ spaudė varžovus jų aikštės pusėje, tačiau užbaigiant atakas vis pritrūkdavo tikslumo. Per teisėjo pridėtą laiką įvyko dar viena nesėkmė – baudos aikštelėje prasižengė „Minijos“ komandos vartininkas Robertas Kazbaris. Paskirtą 11 m baudinį realizavo varžovų komandos legionierius iš Azerbaidžano Kamran Guliyev (Kamranas Gulijevas).

Kovingos rungtynės pasibaigė rezultatu 0:2 jonaviečių naudai.

Kretingos „Minija“: Robertas Kazbaris, Donatas Surblys, Yaya Barry (Jaja Bary), Edgaras Drąsutis, Asylbek Seitkaliyev (Asilbekas Seitkalijevas), Ainis Vilavičius, Edvinas Andrijauskas, Youssouf Traore (Jusufas Traore), Paulius Juška, Donatas Navikas, Anton Solovyev (Antonas Solovjovas). Keitimas: Karolis Inta, Mindaugas Grušauskas, Mantas Elzbergas ir Vakaris Jeruševičius.

Artimiausias rungtynes Kretingos „Minija“ žais namų aikštėje gegužės 15 d. 18.30 val. – būsimi minijiečių varžovai – Gargždų „Bangos“ futbolininkai, daugkartiniai I lygos prizininkai.

---

Vyr. trenerio Valdo Trakio komentaras:

„Žaidėjams neturiu jokių priekaištų dėl kovos ir atsidavimo – žaidėjai aikštėje atidavė visas jėgas. Kaip ir visą sezono pradžią, taip ir šiose rungtynėse neišgyvendinome tų pačių problemų: trūksta aštrumo užbaigiant atakas, taip pat per lengvai leidžiame varžovams pelnyti įvarčius. Bet rankų nenuleidžiame ir kitose rungtynėse bandysime pademonstruoti geresnį futbolą.“