Praėjusį savaitgalį Kretingos „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sužaidė dvejas rungtynes išvykose, kuriose pavyko pasiekti vieną pergalę, bet teko patirti ir pralaimėjimą. Sužaidusi 19 turų „Kretingos“ komanda su 12 pergalių ir 7 pralaimėjimais Regionų krepšinio lygos A diviziono turnyrinėje lentelėje dalijasi V–VI vietomis.

Sausio 11 d. „Kretingos“ vyrų komanda išvykoje 74:78 (12:22; 16:15; 26:18; 20:23) neatsilaikė prieš Kelmės „Kelmę“ (7 pergalės, 12 pralaimėjimų). Susitikimo pradžioje nė karto nepirmavusi „Kretinga“ leido varžovams iki didžiosios pertraukos susikrauti 9 taškų persvarą 28:37. Trečio kėlinio pabaigoje kretingiškiai sušvelnino atsilikimą iki minimalaus – 54:55, o IV kėlinyje netgi turėjo 10 taškų persvarą (32 min. 66:56). Likus žaisti 3 min. kretingiškiai dar pirmavo 74:68, bet likusią atkarpą pralaimėjo 0:10 ir patyrė nesėkmę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Linas Jonuška – 18, Tadas Maželis – 16, Deividas Petravičius – 13, Domininkas Matutis – 9, Kornelijus Stonkus – 6, Rytis Zabita ir Albertas Valiulis – po 5, Petras Piekus – 2, Ignas Andriuškevičius.

Sausio 12 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 82:73 (15:25; 20:12; 29:19; 18:17) nugalėjo Kauno VDU (4 pergalės, 15 pralaimėjimų). Šio susitikimo pradžioje kretingiškiai leido varžovams I kėlinyje įgyti 10 taškų persvarą, bet iki didžiosios pertraukos komandas jau skyrė tik du taškai (20 min. 35:37). Trečią kėlinį sėkmingiau puolime sužaidę „Kretingos“ krepšininkai turėjo didžiausią – 12 – taškų persvarą (29 min. 62:50), ir, nors ketvirtame kėlinyje varžovai buvo sumažinę atsilikimą iki 2 taškų (37 min. 71:69), šį kartą „Kretingos“ komanda sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Tadas Maželis – 19, Domininkas Matutis – 18, Linas Jonuška ir Deividas Petravičius – po 15, Albertas Valiulis – 10, Kornelijus Stonkus – 3, Petras Piekus – 2.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais sausio 19 d. 16 val. namuose ir sieks revanšo prieš Tauragės „Fortūną-Agavą“ (7 pergalės, 12 pralaimėjimų).