Tradicinis pasisveikinimas su varžovais

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų zonos pirmenybių II rato IV ir V turų susitikimus sužaidusi „Kretingos Minija“ pasiekė pergales. „Turime penktąją pergalę antrame rate ir šeštąją – iš eilės“, – komentuodamas „Kretingos Minijos“ žaidimą pasidžiaugė komandos vartininkas Martynas Viluckas.

Rungtynes išvykoje su „Šilutės“ komanda kretingiškiai laimėjo 4:1. Jau rungtynių pradžioje – 3-ią minutę – mūsiškiams pavyko įmušti įvartį: jo autorius komandos legionierius Gift Simphiwe. Po šio įvarčio „Kretingos Minija“ ir toliau kontroliavo žaidimą, tačiau antrojo įvarčio pasiekti nepavyko. Tik baigiantis I kėliniui baudos aikštelėje varžovų buvo pargriautas Anton Solovyov, ir teisėjų paskirtą 11 m baudinį realizavo paskutiniąsias rungtynes su „Kretingos Minija“ sužaidęs Evaldas Garbauskas – šio žaidėjo komandoje nebeišvysime dėl pasikeitusių gyvenimo aplinkybių.

Antrą kėlinį „Kretingos Minijai“ ir toliau kontroliuojant kamuolį, 53-ą minutę trečiąjį įvartį pelnė Edgaras Drąsutis. Po šio džiaugsmingo įvykio mūsų komandai šiek tiek atsipalaidavus varžovai tolimu smūgiu sušvelnino rezultatą. Tačiau besibaigiant rungtynėms savo antrąjį ir ketvirtąjį „Kretingos Minijos“ įvartį vėl pelnė Gift Simphiwe.

(Iš kairės, šviesūs marškinėliai) Gift Simphiwe, Ainis Vilavičius ir Anton Solovyov per susitikimą su „Šiaulių FA“ komanda.

Komandos sudėtis: Martynas Viluckas, Ainis Vilavičius, Jurijus Kurbangalijevas, Nerijus Jurkaitis, Karolis Inta, Marius Stonkus, Donatas Surblys, Anton Solovyov, Evaldas Garbauskas, Edgaras Drąsutis, Gift Simphiwe. Po keitimo: Donatas Navikas, Mantas Elzbergas, Mindaugas Grušauskas, Aidas Capas, Zinto Dubazana.

Praėjusį savaitgalį namų aikštėje kretingiškiai priėmė „Šiaulių FA“, kuriai I rate išvykoje minijiečiai buvo pralaimėję 2:4, tad per pastarąsias rungtynes žūtbūt siekė revanšo. Ir jiems tai puikiai pavyko – 6:0 „Kretingos Minijos“ naudai.

Pačioje rungtynių pradžioje minijiečiams pavyko varžovus „pakišti“ po šaltu dušu – 7-ą minutę „Kretingos Miniją“ į priekį išvedė Edgaras Drąsutis. Ir po sėkmingai į varžovų vartus pasiųsto įvarčio, tik įžaidus kamuolį, pasinaudojęs varžovų gynėjų neatidumu jį perėmė komandos, bet ne futbolo, naujokas Donatas Navikas, buvęs Klaipėdos „Atlanto“ ir Palangos komandos žaidėjas, ir iškart, 8-ą min., padvigubino rezultatą. Toliau I kėlinys klostėsi tolygiai – minijiečių kontroliuojamas kamuolys, neleidžiant varžovams prie mūsų vartų sukurti nė vieno pavojingesnio momento. Tačiau mūsiškiai pritrūko tikslumo puolant, ir komandos ilsėtis išėjo esant rezultatui 2:0 „Kretingos Minijos“ naudai.

Antrą kėlinį „Kretingos Minija“ vėl kūrė pavojingus momentus, ir 54-ą min. įvartį į varžovų vartus pasiuntė Donatas Navikas, o kai 65-ą min. teisėjas skyrė baudinį į varžovų vartus, jį sėkmingai realizavo Donatas Surblys. Besibaigiant rungtynėms dukart – 85-ą ir 89-ą min. – pasižymėjo Mindaugas Grušauskas.

Mantas Elzbergas žaidžia vienas paskutiniųjų sezono rungtynių, kadangi išvyksta studijuoti.

Komandos sudėtis: Martynas Viluckas, Ainis Vilavičius, Jurijus Kurbangalijevas, Karolis Inta, Mantas Elzbergas, Marius Stonkus, Donatas Navikas, Donatas Surblys, Gift Simphiwe, Edgaras Drąsutis, Anton Solovyov. Po keitimo: Edvinas Andrijauskas, Zinto Dubazana, Nerijus Jurkaitis, Džiugas Narkus, Mindaugas Grušauskas. „Džiugu, kad pagaliau pavyko surasti savo žaidimą, ir kiekvienose rungtynėse pelnome daug įvarčių, mums sekasi ne tik sukurti pavojingus momentus, bet juos ir realizuoti. Viską pasako pastarųjų 6 rungtynių įvarčių santykis – pelnėme 27 įvarčius, o praleidome tik 4. Labai geras rezultatas, o ir pastarosios rungtynės buvo labai svarbios – „Šiaulių FA“ yra tiesioginiai varžovai dėl prizinių vietų, tad negalime sau leisti atsipalaiduoti, ir tik sezono pabaiga parodys, ar pavyks užimti norimą, tai yra prizininkų, poziciją. Mūsų tikslas – laimėti visas 6 likusias šio sezono rungtynes, todėl į aikštę ir išbėgame vedini vieno siekio – nugalėti savo varžovus, juolab kad potencialo tam yra: komandos sudėtis gera, futbolininkai noriai treniruojasi“, – komentavo M. Viluckas.

Šį savaitgalį minijiečių laukia išvyka į Plungę, kur žais su vienu lygos lyderių Plungės „Babrungu“, o kitą savaitgalį „Kretingos Minija“ namų aikštėje priims Mažeikių „Atmosferą“, kuri taip pat yra pajėgi pretendentė tapti lygos prizininke. Šios rungtynės bus vienos paskutinių dviem žaidėjams – Jurijui Kurbangalijevui, išvykstančiam dirbti į užsienį, ir Mantui Elzbergui, kuris išvyksta studijuoti.