Kretingos smiginio sporto klubo „Topas“ vadovas Romualdas Jablonskis su jaunaisiais smiginio mėgėjais vaikų grupės nugalėtoju ir prizininkais.

Kretingos miesto šventės proga rajono Savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyrius kartu su Kretingos smiginio sporto klubu „Topas“, vadovaujamu Romualdo Jablonskio, suorganizavo smiginio varžybas. Jose smiginio mėgėjai varžėsi keturiose grupėse: profesionalų, mėgėjų vyrų ir moterų bei vaikų iki 16 m.

Vaikų grupėje laimėjo Neidas Vazbys, surinkęs 177 taškus, nedaug nuo jo atsiliko ir, surinkęs 173 tšk., II v. užėmė Jokūbas Domarkas. Trečias buvo Mykolas Liutvinskas (163 tšk.), ketvirtas – Karolis Jedenkus (140 tšk.).

Apdovanojus profesionalų grupės nugalėtoją ir prizininkus. Kairėje – Kūno kultūros ir sporto skyriaus specialistė Janina Augutytė.

Moterų grupėje taikliausia buvo Indrė Malakauskaitė-Juodeikienė (215 tšk.), II v. laimėtoja tapo Alma Anužienė (201 tšk.), III v. – Ingrida Augutienė (130 tšk.). Vyrų grupėje I v. iškovojo Romanas Valiukas (201 tšk.), II v. – Aleksandras Girdenis, III v. – Alvydas Stankaitis (abu – po 185 tšk.), IV v. – Irmantas Kubilius (158 tšk.).

Profesionalūs žaidėjai varžėsi „301“ atkrintamosiose varžybose, ir pirmasis ketvertas išsidėstė tokia tvarka: I v. – Antanas Galdikas (Kretinga), II v. – Arūnas Ceplys (Klaipėda), III v. – Arvydas Dzimidavičius (Vilnius) ir IV v. – Artūras Galdikas (Kretinga).

Šventinėse varžybose dalyvavo beveik 200 įvairaus amžiaus smiginio mėgėjų.