Pajūrio naujienos
Help
2019 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną6°C debesuotumas 2 %
Naktį2°C debesuotumas 36 %
Apklausa

Ar esate patenkinti Savivaldybės valdžios rinkimų rezultatais?ū

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Giedrė Šakalytė yra laiminga atradusi teatrą, kuriame ji gali atskleisti savo kūrybinius sumanymus ir jaučiasi suprasta.

Teatras – tai 17-metės Pranciškonų gimnazijos mokinės Giedrės Šakalytės gyvenimo dalis. Nuo mažens G. Šakalytė yra labai aktyvi, ji vaidindavo pradinėse klasėse mokytojos kuriamose pjesėse, o dabar save pristato kaip kalbėtrošką, kuri neįsivaizduoja lėto ir nesuplanuoto gyvenimo ritmo.

Į teatrą atvedė Dievas

Jaunoji aktorė turi labai stiprų ryšį su Dievu, būtent Dievas ją ir atvedė į teatrą. Mergina, prieš ateidama į teatrą, 3-4 metus lankė gatvės šokius, tačiau tai nebuvo jos aistra, širdyje ji jautė, kad trokšta kažko kito, jos gyvenime vis dar kažko trūko. Ir nedrąsiai svajojo apie teatrą.

G. Šakalytė prašė, kad Dievas parodytų, kokį kelią jai pasirinkti, ir kas yra jos tikrasis pašaukimas. Ir visi Dievo siųsti, ženklai rodė, kad Giedrė sutverta teatrui. Tada mergina nedvejodama metė šokius ir įstojo į „Atžalyną“ – Kretingos vaikų ir jaunimo teatrą, pelniusį ne vieną apdovanojimą tarptautiniuose konkursuose.

G. Šakalytė gailėjosi, kad prašvaistė laiką veltui, lankydama šokius, nes atėjusi į teatrą pajautė, kad tai ir yra jos tikrasis pašaukimas.

Scena – antri namai

Merginai vaidinti scenoje nėra baisu, tuomet jaučiasi labai gerai, lyg savo namuose. Stengiasi į kiekvieną personažą įsikūnyti kuo geriau ir visa širdimi pasinerti į veikėjo išgyvenimus.

G. Šakalytei yra įdomu eksperimentuoti, ji bando ieškoti įvairiausių savybių savyje, jas pritaikyti skirtingiems personažams, taip pat atidžiai klauso režisierės Auksės Antulienės pastabų ir stengiasi parodyti kuo geriausią rezultatą.

Labai vertina tai, kad žiūrovai ateina pasidžiaugti spektakliais, pamatyti aktorių, o ne vertinti ir teisti jų. G. Šakalytė teigė, kad jai vaidinti geriau sekasi, kai mato, kiek daug žmonių yra atėjusių pažiūrėti spektaklio. Žiūrovų gausi minia suteikia drąsos ir pasitikėjimo, leidžia atiduoti visą save.

Teatras išlaisvina ir išmoko džiaugtis, kad esi keistas

Teatras jaunajai aktorei yra pasaulis, kuriame ji jaučiasi geriausiai. „Teatre tu gali mirti ir prisikelti, gali būti šuo ar katė, teatre viskas yra įmanoma. Koks nuostabus teatro pasaulis“, – su šypsena pasakojo G. Šakalytė.

Tačiau teatre tenka praleisti tikrai nemažai laiko, tad dėl to nukenčia mokslai. Mergina turi labai užimtą grafiką, mažai laiko skiria miegui, tačiau stengiasi viską suspėti. Juk tai, ką darai iš širdies, teikia malonumą, nesvarbu, koks sunkus yra kelias iki užsibrėžto tikslo ir rezultato.

G. Šakalytė neslėpė, kad ji nesigainioja ant bangos esančių mados tendencijų, nešioja tai, kas patinka jai, o ne kitų žmonių akims, tad kartais jaučiasi keistuole. Tačiau teatras suteikia drąsos. Aktoriui labai svarbu pasitikėti savimi ir nebijoti kitų žmonių nuomonės. Teatre, kuriame vaidina G. Šakalytė, visi aktoriai yra lygūs ir kiekvienas įvertintas, todėl sukurta tikrai nuostabi atmosfera, kur visi gali būti tokie, kokie jie yra.

Arnoldas JANKAUSKAS

„P. n.“ akademijos narys


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas