Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų zonos pirmenybėse žaidžiančiai „Kretingos Minijai“ savo žiūrovams nepavyko padovanoti žadėtosios pergalės – namų aikštėje su praėjusių metų zonos vicečempionais Biržų „Širvėnos“ futbolininkais mūsiškiai sužaidė lygiosiomis – 0:0. Rungtynių be įvarčių scenarijų minijiečiai pakartojo jau trečiąsyk iš eilės.

„Prieš rungtynes turėjome tikslą pirmąsias 10 min. truputį „paspausti“ varžovus, tačiau mums nieko nesigavo – vangiai po ilgos kelionės žaidė ir jie, ir mes, ir apskritai, visą pirmą kėlinį tempas buvo labai lėtas, kas varžovams buvo palanku, o mums – ne“, – susitikimą komentavo „Kretingos Minijos“ vartininkas Martynas Viluckas. Kėlinio viduryje minijiečiai buvo perėmę iniciatyvą, daugiau kontroliavo kamuolį, turėjo teritorinę persvarą, bet kažko pavojingo prie varžovų vartų nesukūrė, išskyrus 40-ą min., kai vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė Mindaugas Grušauskas. Tačiau jis sudelsė smūgiuoti ir įvarčio įmušti nepavyko. Antrą kėlinį „Kretingos Minija“ buvo visiškai perėmusi iniciatyvą, kėlė daug kampinių, valdė kamuolį, tačiau vis kažko pritrūkdavo, kad atakos būtų užbaigtos sėkmingai. Realiausią progą turėjo Daniil Rubtsov, tačiau jis, iššokęs vienas prieš vartininką, taip ir nesugebėjo jo pergudrauti. Varžovai į „Kretingos Minijos“ veiksmus atsakė tik retomis kontratakomis, ir visiška kamuolio kontrolė priklausė mūsiškių komandai. Tačiau 90-ą rungtynių minutę galėjo ištikti nesėkmė: kai, turint kamuolio persvarą, visi pasidavė į ataką ir vienas prieš mūsų vartininką iššoko Marius Ligeika, tačiau M. Viluckas koja varžovų puolėjo smūgį atrėmė. Viena šių rungtynių netekčių – kai 17-ą min. dėl traumos teko pakeisti Vitor Prado Gutierres, kuriam, visko gali būti, sezonas bus baigtas.

Rungtynes Kretingos miesto stadione stebėjo apie 300 žiūrovų.

Sudėtis: Martynas Viluckas, Džiugas Narkus, Jurijus Kurbangalijevas, Ainis Vilavičius, Nerijus Jurkaitis, Marius Stonkus, Vitor Prado Gutierres, Anton Solovyov, Mantas Elzbergas, Evaldas Kaliniauskas, Mindaugas Grušauskas. Po keitimo: Daniil Rubtsov, Donatas Surblys, Vakaris Jeruševičius, Edvinas Andrijauskas.

„Jeigu gynyboje neturime didelių problemų – jau trečiąsias rungtynes nepraleidome įvarčių, tai aštrumo trūksta saugų ir puolėjų linijoje, – situaciją komentavo M. Viluckas. – Stengiamės, per treniruotes dirbame, kad ši problema būtų išspręsta, ir, manau, viskas tikrai pataisoma. Neabejoju, kad artimiausiu metu komandą papildys keli nauji žaidėjai, kurie turėtų įnešti daugiau šviežumo ir gyvumo į mūsų žaidimą.“

Artimiausios varžybos – šventė Kretingos futbolo gerbėjams: gegužės 26 d. 18 val. į Kretingos miesto stadioną žaisti LFF taurės rungtynių su „Kretingos Minija“ atvyksta daugkartinis Lietuvos čempionas legendinis Vilniaus „Žalgiris“.