Klaipėdos miesto atviro sunkiosios atletikos čempionato nugalėtojai ir prizininkai: priekyje (iš kairės) – Mantas Kripas, Svajūnas Marijošius, Osvaldas Kusas, Mantas Riepšas, Tadas Vaitkevičius, Dalius Jazbutis, Giedrius Rudys, o treneris Arvydas Bušeckas (stovi už jų) į bendrą nuotrauką pasikvietė pirmuosius žingsnius šioje sporto šakoje žengiančius Gintautą Žutautą (dešinėje) ir Martyną Narkų.

Kretingos sunkiaatlečiai, treniruojami Arvydo Bušecko ir Regimanto Norvilo, sėkmingai startavo atvirame Klaipėdos miesto jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionate „100 metų atkurtai Lietuvai“. Tuo pačiu tai buvo ir zoninės sportininkų atrankos varžybos į Lietuvos jaunių čempionato finalą, kurio rungtynės kovo 16–17 dienomis įvyks Simne.

Pagal pasiektus rezultatus Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos čempionato finale mūsų rajonui atstovaus Tadas Vaitkevičius, Mantas Riepšas ir Giedrius Rudys.

Teisę kovoti dėl geriausio šalies sunkiaatlečio vardo lėmė tokie vaikinų pasiekimai: 46 kg svorio kategorijoje T. Vaitkevičius išrovė 40 kg, stūmė 47 kg ir užėmė I v.; 62 kg svorio kategorijoje M. Riepšas rovė 67 kg ir stūmė 80 kg bei taip pat pelnė I v.; 76 kg svorio kategorijoje G. Rudys rovė 50 kg, stūmė 62 kg ir buvo trečias.

Sėkmingai, trenerių vertinimu, pasirodė ir kiti sportininkai, atvirame Klaipėdos miesto čempionate užėmę prizines vietas: 46 kg svorio kategorijoje III v. užėmė Mantas Kripas, išrovęs 29 kg bei stūmęs 42 kg; 54 kg svorio kategorijoje II v. pelnė Osvaldas Kusas, rovęs 38 kg ir stūmęs 49 kg; 62 kg svorio kategorijoje II v. taip pat užėmė Svajūnas Marijošius, rovęs 33 kg ir stūmęs 43 kg.

Nors medalių ir neiškovojo, A. Bušeckas pagyrė ir Dalių Jazbutį, kuris 46 kg sv. kateg. rovė 25 kg, stūmė 30 kg ir užėmė IV v., tokią pat turnyrinės lentelės poziciją užėmė Saulė Simutytė, o Inga Gasiūnaitė buvo penkta. Iš viso čempionate Klaipėdoje kovojo per 80 šalies sunkiaatlečių.

„Auga tikrai gera jaunimo karta: rezultatai – puikūs, jaunuoliai geba susitelkti, o tai, kad šventinę dieną jie pasirinko ne pramogas, o sunkų darbą, tiesiog paglostė širdį. Sužavėjo ir jų pilietinis patriotinis nusiteikimas, kai visi kartu prieš prasidedant čempionatui sklandžiai ir su užsidegimu sugiedojo Lietuvos himną. Gal tai juos ir pakylėjo pergalėms“, – kalbėjo A. Bušeckas.