Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 90 %
Naktį-3°C debesuotumas 3 %
Apklausa

Ar reikėtų mokyklose mokiniams uždrausti mobiliuosius telefonus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kviečia rinkti geriausiuosius

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Kuprinė
  • 2018-02-23

Iki vasario 28 dienos dar galima balsuoti už geriausius 2017 metų Kretingos rajono jaunus lyderius, darbuotojus, organizacijas, iniciatyvas, renginius ir jaunimo draugus. O kas surinks daugiausiai visuomenės simpatijų ir bus labiausiai įvertintas Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos, paaiškės per apdovanojimų vakarą kovo 7 dieną.

„Jaunimo apdovanojimai“ organizuojami jau 8 kartą – kasmet prieš pat Kovo 11-ąją paskelbiami labiausiai nusipelnę jaunimo lyderiai bei su jaunimu dirbantis, jam atsidavę darbuotojai.

Kandidatus nominacijoms tradiciškai pasiūlė visuomenė, jaunimo organizacijos ar su jaunimu dirbančios įstaigos. „Kadangi „Jaunimo apdovanojimai“ vyksta ne pirmus metus, kasmet sulaukiame vis solidesnių pasiūlymų – kandidatai nėra tiesiog aktyvūs ar daug draugų turintys jaunuoliai, jie išties savo darbais, idėjomis, iniciatyvomis, pagalba prisidėjo prie veiklos, susijusios su jaunimu“, – pasidžiaugė Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Diana Garjonienė.

Šįsyk apdovanojimams pasiūlyti 26 kandidatai, už kuriuos iki vasario 28 dienos kviečiama balsuoti visuomenė – pasak D. Garjonienės, jau sulaukta apie 600 balsavusiųjų anketų. Šie balsai bus sumuojami su Savivaldybės jaunimo reikalų taryba, kuri išreikš ir savo nuomonę, kieno nuopelnai per 2017 metus buvo ryškiausi.

Apdovanojimų vakaras šįmet iš Kretingos kultūros centro persikels į naują erdvę – jie vyks kavinėje ,,Promenadas“, o renginį ves aktorė Skaistė Anusevičiūtė. „Norėjosi kitokio formato renginio – jo metu bus pakalbinti nominantai, vyks diskusijos“, – naują renginio koncepciją pristatė D. Garjonienė.

Kandidatai

Nominacija „Jaunimo lyderis 2017“.

ADOMAS SMALAKYS. Vaikų ir jaunimo treneris, Šv. Antano dienos centro darbuotojas.

GIEDRIUS VAIČEKAUSKIS. Salantų gimnazijos mokinys, atsakingas už Atviros jaunimo erdvės programos paraiškos parengimą, konkurso „Idėja +“ dalyvis.

GIEDRĖ PILELYTĖ. Salantų gimnazijos mokinė, Atviros jaunimo erdvės „Jaunimo būstinė“ programos vykdytoja.

AKVILĖ BRAZAUSKAITĖ. Vaikų ir jaunimo teatro „Atžalynas“ narė, įvairių renginių vedėja ir organizatorė.

REDA RUGINYTĖ. Salantų gimnazijos dvyliktokė, Lietuvos skautijos „Salanto“ draugovės narė nuo 2010 m., 2017 m. jai suteiktas paskiltininkės laipsnis.

SALVIJUS LINNIK. Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos dvyliktokas, inicijavo LKJBS „Žingsnis“ prisijungimą prie Kretingos ,,Apskritojo stalo“.

Nominacija „Jaunimo darbuotojas 2017“

IRENA GRABIENĖ. Nuo 2012 metų – Tarptautinės prevencinės „Sniego gniūžtė“ programos koordinatorė ir „Bendraamžių klubo“ vadovė.

BRIGITA BARKAUSKAITĖ- TAMAŠAUSKĖ. Kretingos M. Valančiaus viešosios bibliotekos bibliotekininkė darbui su jaunimu. Daugelio mokymų, akcijų, filmų vakarų, fotosesijų ir kitų renginių sumanytoja ir įgyvendintoja.

SIMA VAITKEVIČIŪTĖ. Šv. Antano dienos centro socialinė pedagogė, psichologė ir savanorių koordinatorė.

VILMA GEDVILIENĖ. Salantų gimnazijos mokinių savivaldos koordinatorė. Aktyviai skautauja, kuruoja atviros jaunimo erdvės „Jaunimo būstinė“ veiklą.

AURELIJA POŠKUVIENĖ. VŠĮ Pranciškonų gimnazijos pedagogė, tikybos mokytoja, stovyklų ir dvasinio atsinaujinimo savaitgalių organizatorė, savanorių koordinatorė, ugdytoja.

Nominacija „Jaunimo organizacija 2017“

ASOCIACIJA KRETINGOS JAUNIMO TEATRAS.

KRETINGOS RAJONO JAUNIMO NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ ASOCIACIJA ,,APSKRITASIS STALAS“.

LIETUVOS RAUDONOJO KRYŽIAUS DRAUGIJOS KRETINGOS SKYRIUS.

LIETUVOS KRIKŠČIONIŠKOJO JAUNIMO BLAIVYBĖS SĄJUNGA ,,ŽINGSNIS“, DARBĖNŲ SKYRIUS.

Nominacija „Jaunimo iniciatyva 2017“

NAKTIŠOKIAI SALANTUOSE. Organizatorius Aurimas Rapalis.

VŠĮ PRANCIŠKONŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ SAVIVALDOS REFORMA

MUZIKINIS VAKARAS ,,KREATYVAS“. Organizatorius KRJNO asociacija ,,Apskritasis stalas“

Nominacija „Jaunimo renginys 2017“

TEATRINIS PASIRODYMAS „ATSITIKIMAI KAIME L“. Laukžemės bendruomenės įgyvendintas projektas kartu su režisieriumi Neriju Gedminu.

ŽYGIS ,,DRĄSOS IŠŠŪKIS“. Organizavo Kretingos M. Valančiaus viešosios bibliotekos atvira jaunimo erdvė „Savas kampas“, bendradarbiaujant su Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir Vakarų (jūros) šaulių 3-iosios rinktinės Kretingos šaulių 305 kuopa.

„DRYMŲ ORGANAIZERIS“, kuriame dalyvavo žurnalistas Audrius Užkalnis bei aktorė Skaistė Anusevičiūtė.

„MAMA, TĖTIS IR AŠ“. Kūlupėnuose vykusi vasaros šventė.

Nominacija „Jaunimo draugas 2017“

VYTAUTAS JAZDAUSKAS. Be jo paramos (suteikta stovyklavietės vieta) 2017 m. stovykla Kretingos jaunimo teatro stovykla nebūtų įvykusi.

VAIDA RIMKIENĖ. Nuolatinė finansinė parama Šv. Antano dienos centro veikloms su vaikais, jaunimu ir remontų reikmėms paremti ir savanorė-konsultantė teisiniais klausimais.

AUKSĖ BAGDONIENĖ. Pirmosios pagalbos teikimas, skautiškos profesijos (mediko) mokymai.

Kavinė „Mr Coffee“. Nuolatinis jaunimo iniciatyvų palaikymas, finansinė parama organizuojant jaunimui skirtus renginius.

---

Už geriausius balsuok: http://www.kretingosjaunimas.lt/


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas