Praėjusį savaitgalį Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė po namuose patirto pralaimėjimo ir išvykoje pasiektos pergalės su 17 pergalių ir 8 pralaimėjimais dalinasi III–V vietomis.

Vasario 9 d. „Kretingos“ komanda namuose 85:90 (11:23; 20:17; 23:24; 31:26) pralaimėjo turnyrinės lentelės kaimynei Kauno rajono „Omegai“ (18 pergalių, 7 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai nuo pat susitikimo pradžios užstrigo dėl kibios varžovų gynybos ir po I kėlinio atsiliko 12 taškų (10 min. 11:23), o besibaigiant II kėliniui – 17 taškų (17 min. 23:40). Ketvirto kėlinio pabaigoje savo sirgalių palaikomi kretingiškiai kilo į lemiamą šturmą ir po Martyno Airošiaus dvitaškio komandas skyrė tik 3 taškai (37 min. 74:77). Trys taškai komandas skyrė ir po Tado Maželio dėjimo paskutiniąją susitikimo minutę (40 min. 83:86), bet per likusį laiką taškus rinko tik svečiai, taip įtvirtindami savo pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Aidas Viskontas – 19, Tadas Maželis – 16, Linas Jonuška ir Martynas Airošius – po 13, Rytis Zabita – 11, Albertas Valiulis – 9, Mantas Kudys – 4, Edgaras Danys.

Vasario 10 d. kretingiškiai išvykoje 110:103 (29:24; 21:22; 19:24; 28:27; 13:6) po pratęsimo palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą-II“ (11 pergalių, 14 pralaimėjimų). Šiame susitikime kretingiškiai IV kėlinyje turėjo 11 taškų deficitą (35 min. 83:72), bet likus 12 sekundžių M. Airošius pataikė abi baudas, o nepavykus paskutinei šeimininkų atakai teko žaisti pratęsimą (97:97). Pratęsimą spurtu 7:0 pradėję kretingiškiai iškovojo pergalę ir atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą namie.

Kretingos „Kretinga“: Rytis Zabita – 23, Tadas Maželis – 21, Aidas Viskontas ir Martynas Airošius – po 19, Albertas Valiulis – 15, Edgaras Danys – 7, Linas Jonuška – 6, Mantas Kudys, Henrikas Lubinas.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 16 d. 18:30 val. Klaipėdoje prieš vietos LCC tarptautinį universitetą (11 pergalių, 13 pralaimėjimų), vasario 17 d. taip pat išvykoje su Ukmergės „Olimpu“ (14 pergalių, 11 pralaimėjimų).