Rajono salės futbolo taurės laimėtoja SK „Grafas“ komanda

Baigėsi Rajono salės futbolo taurės varžybos. Mažajame finale „Topoliai“ tik didelių pastangų dėka iškovojo bronzos medalius, 7:5 nugalėję „Sporto mokyklos“ ugdytinius. Pirmame kėlinyje varžovai jau pirmomis minutėmis apsikeitė įvarčiais, ir 4 min. „Sporto mokykla“ pirmavo 2:1.

Tačiau iki kėlinio vidurio „Topoliai“ persvėrė rezultatą savo naudai 4:2. Paskutinę kėlinio minutę „Sporto mokyklos“ komandos žaidėjas Donatas Anužis sušvelnino rezultatą iki 3:4. Antrą kėlinį smagiau pradėjo „Topolių“ futbolininkai. Ir 30 min. rezultatas buvo 6:3. Atrodė, kad šių rungtynių baigtis aiški. Bet taip nemanė jaunieji „Sporto mokyklos“ žaidėjai: 43 ir 45 minutėse jie įmušė įvarčius ir sušvelnino rezultatą iki minimumo – 5:6. Likus minutei iki antro kėlinio pabaigos po Edvino Andrijausko smūgio kilo sumaištis – kirto ar ne kamuolys vartų liniją. Teisėjas įvarčio neužfiksavo, o paskutinę ataką sėkmingai užbaigė „Topoliai“. Pasiekę pergalę 7:5, „Topoliai“ iškovojo bronzos medalius.

Didžiajame finale susitiko SK „Grafas“ ir „Aston Villa“. Pirmame etape pergalę rezultatu 6:5 buvo pasiekę pastarieji. Finale pradžią sėkmingai pradėjo SK „Grafas“ ekipa – 20 minutę jie pirmavo 2:0. Po minutės varžovai sušvelnino rezultatą 1:2, tuoj po kitos minutės Valdas Trakys atstatė dviejų įvarčių skirtumą. Pirmas kėlinys tuo ir pasibaigė. Antro kėlinio pradžia vėl sėkminga SK „Grafas“ komandai: 31 rungtynių minutę jie pirmavo 5:2. Per likusį laiką „Aston Villa“ dėjo daug pastangų, kad perlaužtų rungtynių eigą: 46 minutę jie sušvelnino rezultatą iki 3:5. Bet 49-ą, priešpaskutinę, minutę Vaidotas Gedvilas padėjo tašką – 6:3. Tad aukso medaliai atiteko SK „Grafas“ komandai, kuri praėjusiais metais buvo ketvirta, o sidabro – praėjusių metų nugalėtojams „Aston Villa“ futbolininkams.

Rezultatyviausių žaidėjų prizais apdovanoti Edvinas Andrijauskas („Sporto mokykla“) – 16 įvarčių, Kazys Mažionis („Aston Villa“) ir Žilvinas Lukošius („Topoliai“) – po 11. Geriausio vartininko prizas atiteko Martynui Viluckui (SK „Grafas“).

Komandų naudingiausiais žaidėjais pripažinti: Gražvydas Gujis (SK „Grafas“), Andrius Piekus („Aston Villa“), Edvinas Girdenis („Topoliai“), Gražvydas Steckys („Sporto mokykla“), Kazys Knieža („Slėnis“), Martynas Draukšas („Salantas“).

Finalų rezultatai. Dėl III vietos: „Topoliai“ – „Sporto mokykla“ – 7:5 (4:3; Žilvinas Lukošius, Edvinas Girdenis – po 2, Tautvydas Jankavičius, Audrius Tolis, Dovydas Macius – po 1; Edvinas Andrijauskas, Donatas Anužis – po 2, Mantas Elzbergas – 1); dėl I vietos: SK „Grafas“ – „Aston Villa“ – 6:3 (3:1; Valdas Trakys – 2, Gintautas Pazdrazdis, Gražvydas Gujis, Arūnas Mažionis, Deividas Gedvilas – po 1; Andrius Lukauskas, Simonas Vaičius, Ramūnas Litvinas – po 1).