Pajūrio naujienos
Help
2018 Lapkritis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną7°C debesuotumas 4 %
Naktį6°C debesuotumas 93 %
Apklausa

Ar reikėtų išrauti daugiamečius gėlynus Rotušės aikštėje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šeštadienį 13.42 val. trys automobiliai susidūrė kelyje Šiauliai-Palanga, ties posūkiu į Dupulčius. Transporto priemonės buvo šitaip sumaitotos, kad faktas, jog jame buvę žmonės liko gyvi, kone prilygsta stebuklui.

BMW automobilio vairuotojui iš sumaitotos transporto priemonės prireikė ugniagesių pagalbos.

Eismo įvykis nutiko apie 13.40 val. Automobilis „Citroen“, kurį vairavo 1937 m. gimęs kretingiškis, nereguliuojamoje sankryžoje sukdamas nepraleido priešpriešiais, Kretingos link, važiavusio BMW. Šį automobilį vairavo 1996 m. gimęs karteniškis.

Automobiliams susidūrus, „Citroen“ atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį „Lexus“, kurio vairuotojas nenukentėjo.

BMW ir „Citroen“ vairuotojams, kurie liko nepraradę sąmonės, išvaduoti iš sumaitotų automobilių prireikė ugniagesių pagalbos – jie išlaisvinti, panaudojus hidraulinę įrangą. Pirminiais duomenimis, „Citroen“ vairuotojui diagnozuota politrauma, BMW vairuotojui – kairės mentės lūžis, šonkaulio ir čiurnos lūžiai. Greitosios medicinos pagalbos prireikė ir automobilio „Citroen“ keleiviui.

Vakar „Pajūrio naujienoms“ pasiteiravus apie vairuotojų būklę, Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis teigė, kad jų gyvybėms grėsmės nėra, jiems atliktos operacijos, tad gydymas ligoninėje tęsiamas toliau.

Po susidūrimo su BMW automobilis „Citroen“ (priekyje) dar rėžėsi ir į automobilį „Lexus“, kuris nuvažiavo nuo kelio.

Pirminiais duomenimis, visi vairuotojai per eismo įvykį buvo blaivūs, tad tyrimą pradėję policijos pareigūnai nesiryžo iš anksto vertinti, dėl kieno kaltės įvyko nelaimė.

Dėl eismo įvykio beveik 4 val. buvo apribotas eismas keliu Šiauliai-Palanga, o kurį laiką eismas buvo iš viso uždarytas.

Netoli nelaimės vietos gyvenantys žmonės „Pajūrio naujienoms“ išreiškė nuomonę, kad sankryžoje, sukant į Klibių pusę, sudėtinga pastebėti artėjantį automobilį, nes jį gali užstoti įkalnė.

Tą pačią dieną eismo įvykis nutiko ir Kretingoje, Kęstučio g. – čia 1978 m. gimęs vairuotojas, automobiliu „Volvo s80“ važiuodamas atbuline eiga, partrenkė 1937 m. gimusią palangiškę.

Moteriai diagnozuotas rankos stipinkaulio lūžis, ji gydosi ambulatoriškai. Vairuotojas buvo blaivus.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas