Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 93 %
Naktį4°C debesuotumas 49 %
Apklausa

Ar pamenate dabartinės valdžios rinkiminius pažadus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kauno kultūros ir sporto centre „Girstutis“ apdovanoti respublikinio konkurso „Metų ūkis-2017“ nugalėtojai.

Tarp pagerbtųjų ir trys Kretingos rajono ūkininkai – pirmąją vietą rajone laimėjęs Jonas Drungilas iš Gintarų, antrąją vietą pelnę kūlupėniškiai Nijolė ir Antanas Duobliai bei trečiąją vietą užėmę Elytė ir Vincas Pudžmiai iš Grūšlaukės.

Po apdovanojimo ceremonijos kretingiškių delegacija Kauno „Girstučio“ kultūros ir sporto centre. Iš kairės Aurelija Jurgutienė, Ženeta Seniūnienė, Elytė ir Vincas Pudžmiai, Nijolė ir Antanas Duobliai su dukra, už jų – Jonas Drungilas, Rasa Kumpytė ir Asta Dalongauskienė

Į Kauną iš įvairių rajonų suvažiavusiems pažangiausiems ūkininkams įteiktos skirtingų modelių stiklo statulėlės, kurių viduje – po simbolinę žemės saujelę. Pirmosios vietos laimėtojai apdovanoti dar ir Žemės ūkio ministerijos padėkos raštais.

Žemdirbius pasveikino žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Kazys Starkevičius, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmontas, Ministro Pirmininko patarėjas žemės ūkio klausimais Aleksandras Muzikevičius, taip pat atlydėję rajonų savivaldybių atstovai. Atminimo dovanėles nugalėtojams įsteigė pagrindinis konkurso rėmėjas bendrovė „Biržų žemtiekimas“. Skambiomis dainomis renginio dalyvių nuotaiką kėlė atlikėjų Renatos ir Deivio Norvilų duetas.

Tradicinio „Metų ūkio“ konkurso, šiemet įvykusio 24 kartą, organizatorė yra Lietuvos ūkininkų sąjunga. Pagal vertinimo kriterijus geriausi ūkininkų ūkiai, per pastaruosius metus padarę didžiausią pažangą, pirmiausia buvo išrinkti seniūnijose, o po to dar kartą išrinkti rajonų lygmeniu. Žemdirbių ūkių veiklos rezultatus rajonuose vertina komisijos, kuriose dalyvauja Lietuvos ūkininkų sąjungos rajonų skyrių, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos rajonų biurų bei rajonų savivaldybių žemės ūkio skyrių atstovai.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas