Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 93 %
Naktį4°C debesuotumas 49 %
Apklausa

Ar pamenate dabartinės valdžios rinkiminius pažadus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Organizatorius Palangos balandininkų klubo pirmininkas Reinoldas Liaudanskas šias taures skyrė balandžių parodos nugalėtojams ir prizininkams.

Palangos sporto arenoje įvyko X Klaipėdos aukštaskraidžių ir I Aukštaičių burbulių balandžių bei dekoratyvinių paukščių – vištų, kanarėlių, papūgų – paroda-mugė. Parodos organizatorius Palangos balandininkų klubo pirmininkas Reinoldas Liaudanskas kone iš visos Lietuvos į Palangą suvažiavusiems balandininkams entuziastams, autoritetingos komisijos ir žiūrovų įvertintiems parodos nugalėtojams bei prizininkams išdalino daugybę diplomų bei taurių.

Klaipėdos aukštaskraidžiai buvo nominuojami 4-iose grupėse: „Baltieji“, „Vienspalviai“, „Margieji“ ir „Pilkšvieji“. Už šiuos balandžius nominacijas pelnė vydmantiškis Evaldas Okuličius, kaunietis Sigitas Tautkus, skuodiškis Tomas Stanius ir kaunietis Aleksas Baniulis. Tarp Aukštaičių burbulių čempionu tapo pakruojiškio Audriaus Grigaliūno balandis.

Perukinis

Žiūrovai tarp gražiausių balandžių išrinko klaipėdiečių Valerijono Bernoto raudonos spalvos „Karakulinį“ (I v.) ir Gedimino Rapolio „Figūrinį“ (II v.), taip pat šiauliečio Rimanto Benetos baltą „Karakulinį“ (III v.).

Žiūrovų manymu, gražiausia yra Žibininkų kaime gyvenančios Genutės Šunokienės auginama višta „Sebraitas“, II vieta paskirta kretingiškės Daivos Palubinskienės „Auksiniam sebraitui“.

Karakulinis

Iš viso parodoje buvo eksponuojami 96 Klaipėdos aukštaskraidžiai, 30 Aukštaičių burbulių, 59 dekoratyviniai balandžiai ir 29-ios 15-os veislių vištos.

Pasidžiaugę įspūdingais sparnuočiais, išrinkę įspūdingiausius, miesto gyventojai ir svečiai turėjo galimybę apsilankyti ir kitoje salėje veikusioje tarptautinėje vaikų kūrybos parodoje, kurioje piešinius čia eksponavo Ventspilio, Liepojos, Palangos ir Kretingos rajono vaikai. Parodos pavadinimas – „Skriskit, balti balandžiai“. Simboliška, kad kretingiškio Julijono Steponkos 40-ies baltų sportinių pašto balandžių skrydžiu prasidėjo ir ši, jubiliejinė, paukščių paroda.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas