Pajūrio naujienos
Help
2018 Gruodis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną3°C debesuotumas 52 %
Naktį-1°C debesuotumas 52 %
Apklausa

Ar pritariate streikuojantiems mokytojams ir juos palaikantiesiems?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienos“ kviečia išrinkti 2018-ųjų Metų žmogų

Edita GLIOŽERIENĖ
Gintautas POGOŽELSKAS
Paulius VANIUCHINAS
Ričardas JOVAIŠA
Arvydas BALSEVIČIUS
Eugenija DANIUK
Nerijus GEDMINAS
Antanas BLUŽAS
Janina LUKAUSKIENĖ
Komentarų topas

Prie iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ prisidėjo ir Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija, vienijanti daugiau nei trisdešimt narių, tarp jų – ir „Pajūrio naujienos“.

Tad tikėdamos, kad Lietuva – ne tik Vilnius, „Pajūrio naujienos“ ragina savo skaitytojus drąsiai siūlyti savo idėjas, kurios užtikrintų proveržį mūsų šaliai – tai daryti galima iki lapkričio 20 dienos, patiems užrašant konkrečią idėją tinklapyje www.idejalietuvai.lt ir priskiriant ją vienai iš šių 14 grupių: aplinkos apsauga, energetika, ekonomika, krašto apsauga, kultūra, socialinė apsauga, susisiekimas, sveikatos apsauga, švietimas, mokslas, teisė, žemės ūkis, vidaus reikalai, kita.

Savo idėjas taip pat galite siūlyti ir per „Pajūrio naujienų“ redakciją – paskambinus tel. (8 445) 77993, 52382 arba parašius el. paštu: pajurionaujienos@gmail.com „Pajūrio naujienos“, kaip ir kiti projekto partneriai, paviešins savo regiono žmonių iškeltas idėjas, kvies apie jas diskutuoti visuomenę, pasitelks įtakingiausius sričių ekspertus, kurie pasidalins savo įžvalgomis, įvertindami pasiūlytą idėją.

Nuo lapkričio 20 dienos prasidės pasiūlytų idėjų vertinimas – iš visų jų bus išrinktos trys pačios svarbiausios, kurios ir bus pristatytos Didžiojoje idėjų ir pokyčių konferencijoje vasario 1-ąją.

Projekte „Idėja Lietuvai“ dalyvauja DELFI, LRT, 15min, Žinių Radijo, LNK, INFO TV, ELTA, Nacionalinės rajonų ir miesto laikraščių leidėjų asociacijos žurnalistai.

Idėja Kretingai

Prisidėdamos prie projekto „Idėja Lietuvai“, „Pajūrio naujienos“ inicijuoja ir jo savotišką tęsinį – „Idėja Kretingai“.

Norime sutelkti tuos žmones, kurie turi idėjų, padėsiančių Kretingos rajonui būti dar patrauklesne aplinka gyventi, dirbti ir pramogauti. Laukiami visokie pasiūlymai – nuo įvairių iniciatyvų, akcijų, prevencinių priemonių iki ūkiškų ir racionalių pastebėjimų, kaip reiktų tobulinti kokią nors mūsų Savivaldybėje egzistuojančią sistemą, tvarką, kaip keisti mūsų rajono ar konkrečios gyvenvietės infrastruktūrą.

Geriausias skaitytojų idėjas Kretingai redakcija paviešins „Pajūrio naujienų“ laikraštyje, kvies jas įvertinti visuomenę, savo nuomonę pateikti mūsų rajono vadovus, tarybos narius, tam tikrų sričių profesionalus.

Idėjas Kretingai prašome siūlyti iki gruodžio 1 dienos, paskambinus „Pajūrio naujienoms“ tel. (8 445) 77993, 52382 arba parašius el. paštu:

pajurionaujienos@gmail.com

---

Idėja Lietuvai – iniciatyva, skirta išgryninti tris pagrindines idėjas, kurias įgyvendinus greičiau, Lietuva turėtų galimybę klestėti ateinančius 100 metų.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas