Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną15°C debesuotumas 21 %
Naktį11°C debesuotumas 8 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Su kiekviena diena Lietuvoje atsiranda vis daugiau ekstremalaus sporto gerbėjų. Vienas iš įrodymų – jau trečius metus iš eilės Palangos skate parke vykstantis ekstremalaus sporto festivalis „Katilas“. Šiame konkurse varžosi mėgėjai iš visos šalies. Dalyviai kviečiami pasirodyti trijose skirtingose kategorijose – BMX dviračių, riedlenčių bei riedučių.

Ekstremalaus sporto festivalis „Katilas“ į Palangą sutraukė dalyvius iš visos Lietuvos.

Kiekvienais metais renginys tobulėja

Varžybos vyko dvi dienas, per kurias sulaukė daug dalyvių bei žiūrovų. Savo sugebėjimus demonstravo per 70 sportininkų, o juos palaikyti atėjo apie 400 smalsuolių. Pasak vieno iš renginio organizatorių Vidmanto Mitkaus, kiekvienais metais festivalis vis didėja ir tobulėja, juo vis labiau pasitiki tiek Palangos miesto savivaldybė, tiek aplinkiniai gyventojai. Be pagrindinių organizatorių – asociacijos „Ekstremalus jaunimas“ komandos, renginį įgyvendinti padėjo dvi savanorės, bei daug žinomų įmonių, rėmusių jį.

Varžybų nugalėtojai džiaugėsi gausybe prizų

Nors šventės atmosfera buvo nuotaikinga, o patys dalyviai – linksmi bei draugiški, kiekvienas siekė kuo geriau pasirodyti bei nugalėti. Vien noro neužteko. Kad užliptum ant nugalėtojų pakylos, reikėjo pelnyti vertinimo komisijos, kurią sudarė ekstremalaus sporto profesionalai bei žinovai, susižavėjimą.

„Atsižvelgėm į stilių, važinėjimo kokybę, žiūrovų ovacijas, triukų sudėtingumą“, – pasakojo „Ekstremalaus jaunimo“ prezidentas V. Mitkus.

Be to, varžybos reikalavo daug fizinių jėgų, nes jas sudarė net trys etapai. Pirmąją dieną vyko kvalifikacinės varžybos ir pusfinaliai, o antrąją – finalai.

Nugalėtoju BMX dviračių kategorijoje tapo Martynas Lagauskas, riedlente geriausiai „raidino“ Domantas Antanavičius, o su riedučiais visus varžovus pranoko Edgaras Kleinauskas. Visiems laimėtojams buvo įteiktos rėmėjų dovanos.

Renginį uždarė su puikia muzika

Nepaisant to, kaip baigėsi varžybos, dalyviai buvo laimingi čia sudalyvavę. Sportininkai turėjo galimybę ne tik pakonkuruoti su bendraminčiais, bet ir smagiai praleisti laiką, susirasti naujų draugų iš visos Lietuvos.

„Man patinka Palangoje, nes čia labai gera būti. Visi čia draugiški. O dėl konkurso – svarbiausia dalyvauti, o ne laimėti“, – atviravo varžybų dalyvis iš Kauno. Renginio uždarymas vyko klube „V98“ Palangoje, kur linksminosi bei įspūdžiais dalinosi „Katilo“ dalyviai, organizatoriai, svečiai bei visi kiti norintys. Vakarėlio lankytojai turėjo galimybę pasiklausyti gerai žinomo Lietuvoje didžėjaus Manfredo muzikos.

Rokas KIŠKYS

„P. n.“ akademijos narys


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas