Pajūrio naujienos
Help
2017 Rugpjūtis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną19°C debesuotumas 12 %
Naktį12°C debesuotumas 99 %
Apklausa

Ar sprendimas nukreipti eismą Maironio ir Pušyno gatvėmis, norint išvengti spūsčių dėl Žemaitės al. rekonstrukcijos, yra geras?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos rajono futbolo klubo „Žibininkai“ komanda HBH-„Malūnų kaimas“, Latvijoje, Venspilio mieste, surengtame turnyre užėmusi III v.

Futbolo klubo „Žibininkai“ direktorius Andrius Piekus įsitikinęs, jog šio klubo futbolo veteranų komanda, dalyvaudama įvairiuose turnyruose Lietuvoje ir už jos ribų, svariai prisideda prie futbolo populiarinimo mūsų mieste.

„Žibininkai“ jau daugelį metų sėkmingai draugauja su Latvijos futbolo klubu „Venspilis“, kuris mūsų rajono atstovus ir šią vasarą buvo pakvietęs dalyvauti turnyre, tapusiu gražia Venspilio miesto ir sporto švente. „Žibininkų“ veteranai šiame turnyre užėmė III v.

Klubas dalyvauja ir atvirame Latvijos čempionate, kuriame varžosi 14 komandų iš Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos. Ne per seniausiai, rugpjūčio 5 d., „Žibininkų“ klubo komanda HBH-„Malūnų kaimas“ Rygoje, finalinėse rungtynėse susitiko su stipria daugkartine Latvijos čempione „Daugpilio“ komanda, kuriai pralaimėjusi rezultatu 0:2, užėmė II v. Bendroje įskaitoje atvirose Latvijos futbolo pirmenybėse po 6 turų HBH-„Malūnų kaimas“ užima VI-VII v.

„Mūsų klubo komandoje HBH-„Malūnų kaimas“ tvyro gera atmosfera, žaidėjai – išskirtinio kovingumo, o tai leidžia mums siekti ambicingų planų bei džiaugtis pergalėmis, – neabejojo A. Piekus. – Klubas ne tik dalyvauja kitų rengiamuose turnyruose, bet ir pats juos organizuoja. Manau, jog geresnio būdo pristatyti ar garsinti Kretingą, kaip sportas, nėra.“ Klubas „Žibininkai“ Žolinės proga jau 14-ą kartą futbolo aistruolius sukvies į tradicinį futbolo turnyrą Kretingos miesto stadione.

„Pasikvietėme 5 komandas, su kuriomis draugaujame ir kurios tikrai atvyks pasivaržyti dėl pagrindinio apdovanojimo – Žolinės taurės“, – teigė klubo „Žibininkai“ vadovas.

Turnyras rengiamas rugpjūčio 12 d., varžybų pradžia – 12 val.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas