Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 62 %
Naktį-1°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Futbolą žaidė kiemo draugai

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2017-08-11
Turnyro „Kiemo draugai“ dalyviai ir organizatoriai

Sporto klubo „Paupis“, kuriam vadovauja Kretingos miesto seniūnijos sporto organizatorius Raimundas Puškorius, ir futbolo entuziasto teisėjo Gintaro Vosyliaus iniciatyva Paupio stadione buvo surengtas vaikų futbolo „7x7“ turnyras „Kiemo draugai“, kuriame varžėsi 3 komandos.

Pirmą vietą iškovojo „Neptūnas“, II v. užėmė „Veltūnas“, III v. pelnė „Viesulas“. Komandų padėtį turnyrinėje lentelėje lėmė tokie rezultatai: „Veltūnas“ – „Neptūnas“ – 2:3, „Veltūnas“ – „Viesulas“ – 10:3, „Viesulas“ – „Neptūnas“ – 3:11. Rezultatyviausias žaidėjas – 6 įvarčius įmušęs „Neptūno“ žaidėjas Kristijonas Pocius, naudingiausiais žaidėjais pripažinti Tomas Liekis („Neptūnas“), Kristijonas Kumpis („Veltūnas“) ir Lukas Nesterenko („Viesulas“), geriausio vartininko vardą pelnė Regimantas Kripas iš „Veltūno“ komandos.

„Iš esmės komandas sudarė tie vaikai, kurie laisvu laiku renkasi Paupio stadione žaisti futbolą. Jų ateina iš aplinkinių gatvių, iš miesto. Pasiteisino lieptas per Akmeną – vaikai į stadioną atlekia dviračiais ar pėstute, susisiekimas tikrai pagerėjęs“, – teigė R. Puškorius, pripažinęs, jog Paupio stadionas yra tapęs nauja vaikų ir jaunimo traukos vieta.

Bendraudamas su įvairaus amžiaus vaikais, R. Puškorius pastebėjo vieną problemą – vaikai labai keikiasi. Tad per turnyrą buvo sutarta – už kiekvieną keiksmažodį, prasprūdusį žaidimo metu, bus baudžiama.

„Turnyro teisėjas Gintaras Vosylius vaikus griežtai ėmė į nagą, ir parodyta geltona kortelė už ištartą necenzūrinį žodį tikrai suveikė“, – neabejojo turnyro organizatorius.

Įrengus Paupio stadioną ir jame pradėjus rinktis futbolo mėgėjams, buvo iškilusi iš šiukšlinimo problema. „Tačiau bendromis pastangomis situacija gerėja. Skatinau vaikus, kad ir patys šiukšles susirinktų, ir vienas kitą kad paauklėtų. O ir rengiami turnyrai, manau, prisideda prie to, kad vaikai turėtų daugiau geranoriškumo vienas kitam ir aplinkai, kurioje jie būna, žaidžia, bendrauja“, – kalbėjo R. Puškorius.

Oficialiai Paupio stadionas bus atidarytas rugsėjo 9 dieną. Didžiojoje aikštėje ketinama surengti suaugusiųjų futbolo turnyrą, jo organizatoriai ketina pasikviesti 4 komandas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas