Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 5 %
Naktį-1°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Žaismingosios „Spalvos“ startuos televizijos projekte

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Kuprinė
  • 2017-07-28

Šiemet penkios dainuojančios, šokančios bei inprovizuojančios 6-9 metų mergaitės iš Kretingos ir Palangos susibūrė į vaikų studiją „Spalvos“, kuriai vadovauti ėmėsi pedagogas Aloyzas Žilys. Rytoj, liepos 29-ąją, 19 val. žaismingosios „Spalvos“ surengs savo pirmąjį koncertinį pasirodymą populiariame TV projekte-vokalinės muzikos festivalyje „Laumės juosta“, kuris įvyks Palangoje, prie jūros tilto.

Popgrupė „Spalvos“ (iš kairės): palangiškė Eva Jokšaitė, kretingiškė Brigita Šlimaitė, aktorius Donatas Bakėjus, Rugilė Medelytė iš Kretingos, palangiškė Viltė Piepalytė bei kretingiškė Orinta Grigaitytė.

Vaikų popgrupė „Spalvos“ – tai Orinta Grigaitytė, Brigita Šlimaitė, Rugilė Medelytė, Eva Jokšaitė bei jauniausioji atlikėja Viltė Piepalytė.

Būsimam TV projektui mergaitės rengėsi visą vasarą ir išvien su savo iniciatyviomis mamomis – Liudvika Jokše, Šarūne Lučinskaite, Jolanta Piepale, Asta Paulauskaite, Inesa Grigaitiene – bei specialiai programai pakviestu žinomu Lietuvos choreografu Andželikos Cholinos šokio teatro baleto trupės šokėju, Klaipėdos muzikinio teatro meno vadovu Donatu Bakėjumi parengė šmaikščią muzikinę šokio programą – mini spektaklį.

Pasak atlikėjos Brigitos mamos Šarūnės Lučinskaitės, šiųmetinio TV projekto-festivalio „Laumės juosta“ pasirodymo tema – „Mano linksmiausios atostogos“, tad kiekvienas kolektyvas pats turėjo sugalvoti programą, kuo įspūdingiau atspindinčią šią temą.

„Tačiau buvo nurodyta, kad grupės parengtų programą kartu su garsiu šalies aktoriumi. Žinome, kad vieni pasikvietė Ramūną Rudoką, kiti – Giedrių Arbačiauską ir Marių Jampolskį, o mes – D. Bakėjų ir tuo labai džiaugiamės. Nes kiekvieną repeticiją Donatas sugebėjo paversti smagiu pažaidimu, į kurį sumaniai įtraukė ir vaikus. Mergaitės kasdien repetuodavo po 2 valandas ir į repeticijas tiesiog verždavosi, nes bendrystė su D. Bakėjumi ir joms, ir tėvams suteikdavo begalinį džiaugsmą“, – pasakojo Š. Lučinskaitė.

Iš kairės: Brigita, Eva, Orinta ir Rugilė repetuoja su popgrupės vadovu Aloyzu Žiliu.Iš kairės: Brigita, Eva, Orinta ir Rugilė repetuoja su popgrupės vadovu Aloyzu Žiliu.

Jos žodžiais, šios abipusės bendrystės rezultatas – studijos „Spalvos“ festivaliui parengtas mini spektakliukas iš populiaraus filmo „Vienas namuose“: „Vaikai improvizuos, kad šeima išvyksta atostogauti, o vaikas, kurį įkūnys mažoji Viltė, pasilieka užmirštas vienas namuose ir krečia išdaigas“, – tvirtino Šarūnė, kuri taip pat pasirodys ir pati – ji vaidins mamą, D. Bakėjus, kuris pesikūnys į tėtį, o Viltės mama J. Piepalė – į tarnaitę. Pasirodymo metu skambės populiaria vaikų popdaina tapęs kretingiškės poetės Nijolės Rimkienės eilėraštis „Laumės juosta“, kuriam muziką parašė A. Žilys.

„Jau žinome, kad festivalyje pasirodys 42 grupės, kažkokių ypatingų rezultatų nesitikime – mūsų vaikams ir mums svarbiausia yra dalyvauti, bendrauti, susipažinti ir pratintis prie scenos. Mūsų mergaitės labai nori dainuoti ir vaidinti, todėl labai palaikome tą jų norą bei per dainą ir šokį patiriamą vaikystės džiaugsmą“, – pabrėžė Š. Lučinskaitė ir A. Paulauskaitė.

Mergaičių mamos taip pat nori, kad grupė „Spalvos“ plėstųsi, todėl nuo rugsėjo kviečia į grupę įsilieti naujų mažųjų atlikėjų. „Žinome, kad skirtinguose šalies miestuose vyksta įvairūs vaikų muzikiniai projektai, šventės, festivaliai. Norėtume, kad „Spalvas“ papildytų kitų vaikų balsai, ir jie išvien patirtų kelionių ir būsimų festivalių džiaugsmą“, – kalbėjo Šarūnė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas