Pajūrio naujienos
Help
2018 Balandis
Pi 29162330
An 3101724
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną16°C debesuotumas 72 %
Naktį2°C debesuotumas 62 %
Apklausa

Ar dalyvaujate aplinkos švarinimo talkose?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kiekvienas jaunas žmogus savo gyvenime kasdien susiduria su įvairiais pasirinkimais. XXI amžius yra pilnas naujovių, tad einant per pasaulį jaunam žmogui iškyla begalė klausimų: ką rinktis, kuo tikėti, o kuo ne, kas gerai, o kas blogai?

Atrasti save darosi vis sunkiau, nes pradedi save matyti visur. O gal atvirkščiai: nė viena profesija ar veikla neatrodo tau tinkama.

Kai aš gyvenime atlikau pirmus svarbius sprendimus, pradėjau suvokti, kiek mažai save pažįstu. Tuomet vis dažniau kilo noras atrasti save: užsiimti kokia neeiline veikla, keliauti.

Turbūt keliavimas ir tapo svarbiausiu aspektu ieškant savęs. Keliaujant pradedi pažinti save, suprasti savo sprendimus ir pasirinkimus. Susipažįsti su begale naujų žmonių, jų pasakojamos istorijos įkvepia naujiems potyriams. Todėl kelionės nėra vien laisvalaikio praleidimo būdas, tuščia pramoga. Dažnai jos tampa neįkainojama ir niekuo nepakeičiama gyvenimo mokykla. Nauja aplinka padeda išeiti iš komforto zonos. Būtent išėjimas iš komforto zonos ir yra tai, kas priverčia žmogų atrasti save.

Svarbiausia yra nebijoti savęs varžyti. Negalvoti, kaip tave vertins kiti. Netapti pilkos masės dalimi, o atlikti dalykus, kurie, svarbiausia, patiks pačiam ir teiks džiaugsmą. Po tokių sprendimų ir pradedi aiškiau suprasti save. Svarbiausia gyvenime nebijoti atverti širdies naujiems sprendimams. Nebijoti to, ką pasakys kiti ar kokios bus pasekmės. Eiti per gyvenimą taip, kad nesigailėtum.

Aš pažįstu dešimtis žmonių, kurie kartoja, jog nieko nebijo, bet tik vienetai išdrįsta pasiryžti tam, ką sako. Ir tikrai tie žmonės būna labai laimingi.

Juk kaip dažnai facebook ar instagram portaluose matome žmones, kurie keliauja ir yra be galo laimingi. Po tokių įrašų peržiūrų tik ir norisi keliauti, širdyje užgimsta begalė norų pažinti dar nematytą pasaulį.

Tad kas trukdo mums taip elgtis, to siekti? Juk sakoma: geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti. Žmogaus širdis visada yra atvira naujiems potyriams, reikia tik nebijoti jos atverti. Ir tuomet prasideda tikrasis gyvenimo nuotykis. Tuomet žmogus iš tiesų pradeda gyventi.

Gintarė LASYTĖ

„P. n.“ akademijos narė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas