Pajūrio naujienos
Help
2017 Balandis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 89 %
Naktį5°C debesuotumas 15 %
Apklausa

Ar einate į Kretingos turgų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Albina Zarankienė:

– Mieste tvarka turi būti, bet, žvelgiant iš žmogiškosios pusės, kiek prekiautojų liktų be darbo... Išsikėlus į naują vietą, ypač atokesnę, ne taip lengvai prigytų. Manau, tie kioskeliai ir gyventojams gerai – ko nerandi parduotuvėse – užbėgai, nusipirkai. Daug daugiau miesto centrą gadina abejotini gėlynai, o prekybos kioskus užstoja pastatai – nuo Rotušės aikštės pusės jų net nesimato.

Eglė DOMINAUSKIENĖ:

– Nei man šilta, nei man šalta. Dėl manęs tebūnie tie kioskai, netrukdo. Ir verslininkams, susikūrusiems darbo vietas, gerai, ir pirkėjams, kuriems miesto centre apsipirkti labai patogu. Yra aplink ir parduotuvių, bet kuo didesnis pasirinkimas, tuo geriau, ir taip karaliauja prekybos centrai. Kaip situaciją vertinčiau, jeigu pati gyvenčiau daugiabučiuose, prie kurių tie kioskeliai stovi? Sunku pasakyti...

Daiva RAZMIENĖ su dukrele Smilte:

– Neturiu nuomonės, nes niekada ten neinu, nesidomiu nei kaip tie kioskai atrodo, nei kuo ten prekiaujama, kai reikia, apsiperku prekybos centruose. Girdėjau, kad tuos statinius iš Kretingos centro nori kažkur iškeldinti, kad verslininkai piketavo. Bet galima juos suprasti: ypač šiais nelengvais laikais kiekvienas brangina savo darbo vietas, algas užsidirbti žmonėms reikia.

Ilona LIEBIENĖ:

– Girdėjau, kad svarstys kioskus iškeldinti į didįjį Kretingos turgų. Kažin, ar pasiteisintų ta vieta, nes turgus ir taip visokių gėrybių pilnas. Tegul dirba centre tie „mažiukai“, didžiosios parduotuvės ir taip juos užgožia. Tik patys statiniai galėtų būti gražesni, tvarkingi, vienodo stiliaus. Bet galutinį žodį, žinoma, turėtų tarti tie žmonės, kurie arti gyvena ir galbūt tikrai mieliau nori čia įsirengti vaikų žaidimo aikštelę ar užsisodinti žalią veją.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS







chat
Visos teisės saugomos. © 2006-2014 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas