Pajūrio naujienos
Help
2018 Gegužė
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną20°C debesuotumas 9 %
Naktį8°C debesuotumas 9 %
Apklausa

Ar Kretingoje yra kur važinėti dviračiais?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Svarsto ugdymo įstaigų tinklo reorganizavimo variantus (53 komentarai)

LT Lithuaniasabas
2017-02-21 16:45:26
Eilinį kartą užkliūva švietimo įstaigos. V.Domarkas ir A.Sungaila kalba tik apie pinigus. Apie ugdymo kokybę ponai nutyli. Apie tai matyt nekalbėjo ir auditas. Švietimo skyrius vedėjas turėtų praretinti ir savo "vištininką". Visas funkcijas galėtų atlikti žymiai mažesnis "poniučių" skaičius. Naujoji vyriausybė pavedė savivaldybėms taupyti lėšas optimizuojant valdymo aparatą. Kodėl apie tai tylima?
LT LithuaniaV.
2017-02-21 19:34:16
11 mokinių atskira mokykla? Ar teisingai supratau? Ir dar svarstoma ar tai tikslinga? Prabangiai gyvenam.
LT Lithuaniakodel
2017-02-21 20:18:29
kodel kiekviename darzelyje, kaimo mokykloje dar egzistuoja, buhalterio, sekretores etatai? Ar nevertetu pradeti optimizavima nuo siu etatu. Centralizuoti visu svietimo istaigu buhalterija, kam darzeliuose reikalingos sekretores? Negi, tik tam, kad atsilieptu telefonu ir peradresuotu direktorei? Taupyti tikrai dar yra kur...
LT LithuaniaRet
2017-02-21 21:08:50
Taupyti reik pradet paciai savyvaldybei ir svietimo skyriui. Va ten pamazinti klerku skaiciu. Sekretores darzeliuose labai reikalingos, nes labai didelis popierizmo srautas , ateinantis is svietimo....Uzdaryti reiketu S.Daukamto progimnazija.Nepripildys vaiku ,jei ju near.Pardavus savivaldybe gautu difziulius pinigus, nei us maza nerenovuota darzeli.Darzeliai turi likti it islikti.
LT Lithuaniakodel
2017-02-21 21:47:00
nejuokinkit zmoniu, sekretores reikalingos, kad suvaldytu popierizmo srauta... Tai gal reiketu pradeti nuo popierizmo mazinimo, gal svietimo istaigoms pateikiama daug perteklines info.
LT Lithuaniaskaitytoja
2017-02-21 22:26:38
nu nebejuokinkit pasaulio su tais kalniškiais
LT Lithuania Būras
2017-02-21 22:29:18
Po šitos publikacijos netikėtai blykstelejo mintis, kaip man su savo bendraminčiais paimti valdžią į savo rankas 2019 metų savivaldos rinkimuose.M9sų strategijoje bus šūkis, jog reikia taupyti.Pradėsime nuo to, kad švietimo skyrius bus sujungtas su kultūros skyriumi, o vietos ūkio skyrius-su žemės ūkio skyriumi.Žmonės mus palaikys, o kokie bus išoriniai faktoriai, kol kas nutylėsiu.
LT Lithuaniaspanguolė
2017-02-21 22:59:21
kas nedirba darželyje, tas labai ,,puikiai" žino kokių pareigybių ten reikia, kokių ne. Ir ne darželiai gali suvaldyti biurokratinį popierizmą, jie tik vykdo nurodymus, kuriuos siunčia protingos galvos. Jūsų žiniai darželiuose tvarkomos vaikų, pedagogų duomenų bazės, įvairios dokumentacijos bylos ir jų archyvavimas ir t.t. ir panašiai. Jūs su savo išvadomis nejuokinkit žmonių.
LT LithuaniaVvv
2017-02-22 00:35:00
Uzdarykite parazituojancias mokyklas, kiek galima tyciotis is kitu mokyklu
LT Lithuaniakodel
2017-02-22 07:05:32
spanguole, nepykit ir neinervinkit, situacija panasi visose biudzetinese istaigose, taip,kad zinom tuos jusu begalinius darbo "kruvius" ir pan. Pabandykite padirbėti privaciame sektoriuje, atsivers akys, patobulėsite ir nuotaika pasitaisys. Pyksi ar nepyksi- darbo vietos neissaugosi. Reikia tik protingai mastancio , oi kiek vietos yra taupymui...
LT LithuaniaVoras
2017-02-22 08:17:16
Reikėtų pritarti valdymo aparato optimizavimui, tai liečia mokyklas, švietimo skyrių ir pačią savivaldybę. Per daug tu vadovų visur, trys grupės ir jau direktorė - juokinga...
LT LithuaniaŽinantis kaimo probl
2017-02-22 08:25:07
Lietuvos kaimas ir mokyklų jungimas , bei uždarymas prilyginamas Lietuvių tautos genocidui.

Lietuvoje mokyklos jungiamos, uždaromos ir naikinamos. Norvegijoje kaimelis su dešimčia mokyklinukų turi savo pastatą, sporto aikštelę ir kelis mokytojus.
R. Vaitkus važiuos pas estus Švietimo ir mokslo viceministro Rimanto Vaitkaus teigimu, aiškiai matyti Lietuvos atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos, kuris pastebėtas jau ankstesniais metais. Rimantas Vaitkus© DELFI (K.Čachovskio nuotr.) „Jeigu žiūrėtume, ką padarėme kitaip nei mūsų kaimynai - jie iš tikrųjų nepuolė beatodairiškai draskyti mokyklų tinklo, kaip tą padarėme mes paskubomis prigalvodami įvairių programų, kad tik išdraskytume vidurines mokyklas ir suardytume visą tinklą ir išviliotume specialistus iš pagrindinių mokyklų. Tai buvo akivaizdi klaida, tą reikia pripažinti“, - kalbėjo R. Vaitkus.
LT LithuaniaKita nuomonė
2017-02-22 08:32:43
DELFI ŽINIOSDIENOS NAUJIENOSJAUNIMO SODAS Kandidatas į premjerus S. Skvernelis: pustuštės mokyklos kaimuose uždaromos nebus
Mano nuomone,Skvernelio pozicija labai europietiška-turi būti vystoma visa vasltybės teritorija,o ne tik sostinė. Suomijoje valstybė užtikrina ekonominio,kultūrinio.socialinio gyvenimo standartą kiekvienam vasltybės piliečiui,kur jis begyventų-sostinėje Helsinkyje ar miestelyje už poliarinio rato.Net mažiausiuose Suomijos miesteliuose yra arba statomos koncertinės salės,kuriose koncertuoja pasaulinės rimtosios muzikos žvaigždės.Jų gastroles apmoka valstybė arba didieji koncernai. 2010 metais Kuopio ir Joensuu miesteliuose atidarytas Rytų Suomijos universitetas- valstybei rūpi visų Suomijos piliečių išsilavinimas,o ne tik sostinės. Apie mokyklų uždarinėjimą Suomijoje neteko skaityti.
LT LithuaniaNuomonė
2017-02-22 08:49:55
Visi galvojame apie popierius, tariamai sutaupomas lėšas, o kur lieka VAIKAS? Mokykloje vaikai su savo interesais, savo gyvenimu, o kaip įsivaizduojate iš ryto ant rankų nešamą metų ar dviejų mažylį į gimnazijos pastatą, kai aplinkui vaikų šurmulys,svetimi veidai....
LT Lithuanianuomonė
2017-02-22 08:54:58
Sutinku, kad mokykla yra kaimo šviesulys, bet kad nebėra ką mokyti. Mokinių tai nebėra. Kaimai tuštėja. Lietuva emigruoja. Užsienyje dabar reikia atidarinėti lietuviškas mokyklas ir siųsti mokytojus mokyti vaikų. Pastebima, kad ir vyresnio amžiaus žmonės sulaukę pensijos lietuviškos neišgyvena, susikrauna lagaminus, užkala namo langus ir išvyksta karšti į užsienį. O kiek tų mokyklų jau uždaryta ir didžiuliai pastatai merdi, kol laikas juos sunaikins...Mokyklų uždarymas neišvengiamas, nes kokia mokykla jei joje kelios dešimtys mokinių, kur mokymosi kokybė, jei vienas mokytojas visų dalykų žinovas...
LT LithuaniaKlausimas
2017-02-22 09:28:21
Taip . Mūsų mylima Lietuvėlė tuštėja.Ką daryti.Visų pirma valdžia turi pradėti nuo savęs. Kam reikalinga švietime tas vištininkas, kad siuntinėtų laiškus padarykit tą ir aną, kas mirė, ka sveikinti reikia, tos vištos nieko nedirba, tik sugromuliuoja gautą informaciją, piršto nepajudina, tik atsiųskit,atsiųskit, dar ir valandas nurodo iki kada.Palikti po vieną darželiams, mokykloms ,VADĄ ir sekretorę, ir taškas, Jau kiek pinigų sutaupyta.Visą aukštą išnomuoti,Vištininką patubdyti kitose laktose su 3 kabinetais.Pamastymų yra daug.Ponų yra dag tegu mąsto, juk algą gauna.Gal didieji mąstytojai galvoja, kad taip reformuodami darželius užsirekomenduos būsimas šiltas kėdes, rinkimus jiems laimėti, nebent sapnelyje, nes greit nebebus kas balsuoja,dalis žmonių bus karo kirvį pakabinę.Dalis žmonų (direktoryčių) turi ir kuria naujas darbo vietas, dėl kitų jiems dzin. Tai gal ŽMONĖS EIKIME IR MES PAŠŪKAUTI PRIE SAVIVALDYBĖS SLENKSČIO, juk yra už ką ir visi mes turim šeimas, visi valgyti norime, ne tik savivaldybės klierkai... Čia galima rašyti be galo. gal jie mąsto , kad mes visai nubukę ir nieko nebesuprantame.
LT Lithuaniaklausimui
2017-02-22 09:35:19
juk turi parodyti ar bent suvaidinti, kad kažką dirba, pliusus sau užsidėti. Sujungia, atjungia, reorganizuoja ir laksto su popieriaus. Apsilankius atrodo, kad visi yra labai užsiėmę, stalai popieriais nukrauti.
LT LithuaniaDomas
2017-02-22 10:10:41
Nejuokinkit, kad darzeliuose reikalingos sekretores. Tai pasityciojimas ir is tos sekretores, ir apskritai is svietimo sistemos. Ir nesakykit, kad direktores darzeliuose turi begale darbo. Tikrai ne!
LT LithuaniaJooo
2017-02-22 11:42:17
Biudžetininkai deda į kelnes kaip tik ymanydami saugodami šiltas kedes savo draugų ir švogerių komandai, pabandyk gauti darbo vietą biudžetinėje kad ir paskutine valytoja, be šansų,-KODĖL KOMENTATORIUI , DOMUI-- 10 BALŲ UŽ KOMENTARĄ !!!
LT LithuaniaKlausimas
2017-02-22 12:07:21
Sekretorės yra apkrautos direktorės darbais, Direktorės yra įstaigos"PAŽIBA", neturi kada dirbti, reikia lakstyti atlikti grožio procedūras. Čia vien tik žodis Direktorė, kam jie reikalingi, kad atvažiuotų į darbą kavos atsigerti... atostogas gauna kaip pedagogas, o jokio pedagoginio darbo nedirba ( gal tik vienetai). Jie gali dirbti tik kaip administratoriai.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas