Pajūrio naujienos
Help
2018 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke181522
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną-5°C debesuotumas 27 %
Naktį-11°C debesuotumas 54 %
Apklausa

Ar jaučiatės gyvenantys saugiausiame Lietuvos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Aura“ sugrįžta su paslaptinguoju „Sekretu“

  • Viktorija PUIDOKĖ
  • Smiltys
  • 2017-02-10

Vasario 22 d. į Klaipėdos dramos teatrą atvykstantis Kauno šokio teatras „Aura” pristatys premjerą – šokio spektaklį visai šeimai su gyva muzika „Sekretas“.

Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklio „Sekretas“ premjera Klaipėdos dramos teatre įvyks vasario 22 d., 18.30 val.

Pasak „Auros“ projektų koordinatorės Eglės Marčiulaitytės, spektaklyje nagrinėjama paslapčių tema.

„Pasaulis kupinas paslapčių. Tų, kurias saugome, kurias išduodame, tokių, kurių niekuomet net nesužinome, arba paslėptų po stiklo šuke it dalelė mūsų pačių. Spektaklyje „Sekretas“, tarsi spalvoti kaleidoskopo stikliukai, šokėjai scenoje kuria choreografinius raštus, kūnais šnabždėdami savo paslaptis“, – kalbėjo E. Marčiulaitytė.

Spektaklio choreografiją kūrė ilgametė „Auros“ choreografė Birutė Letukaitė ir tarptautinė šokėjų komanda, pasirodysianti Klaipėdos dramos teatro scenoje: Abel Hernandez Gonzalez ir Julia Gomez Aviles iš Ispanijos, Aime Sanchez ir Juan Madero iš Meksikos, Antonia Koluiartseva ir Evgeniy Kalachov iš Rusijos, Mei Chen iš Kinijos, Marine Fernandez ir Alexandre May iš Prancūzijos, Niels Claes iš Belgijos bei lietuviai – Gintarė Marija Ščavinskaitė, Julija Mintautė, Oksana Griaznova, Rūta Kavaliauskienė ir Saulius Kavaliauskas. Kostiumus spektakliui kūrė Kristina Čyžiūtė ir Birutė Letukaitė. Muziką gyvai atliks Antanas Jasenka. Organizatoriai įspėja dulkėms alergiškus asmenis – spektaklyje naudojamos plunksos.

Šiuolaikinio šokio raišką Lietuvoje puoselėjantis Kauno šokio teatras „Aura“ prasidėjo nuo 1980 m. Birutės Letukaitės iniciatyva įkurtos ir puoselėta šokio studijos „Aura“, kuri 1995 m. įregistruota kaip Kauno miesto teatras.

Per savo gyvavimo metus teatras kūrė ir formavo Lietuvos šiuolaikinio šokio „veidą“, išugdė ne vieną profesionalų šokėją, papildžiusį pasaulinę šokio padangę. „Aura“ nuolatos dirba su įvairiais tarptautiniais projektais, užsienio ir Lietuvos choreografais, bendradarbiauja su įvairių sričių menininkais, reprezentuoja Lietuvos šiuolaikinį šokį daugelyje užsienio valstybių ir inovatyviomis idėjomis papildo šokio pasaulį. Trejus metus „Auros“ šokio trupė yra tarptautinė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas