Pajūrio naujienos
Help
2018 Gegužė
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną28°C debesuotumas 6 %
Naktį16°C debesuotumas 10 %
Apklausa

Ar Kretingoje yra kur važinėti dviračiais?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pagunda ištaisyti pažymius gali kainuoti teistumą (29 komentarai)

LT LithuaniaStasys
2017-02-10 15:27:32
gal pagaliau Kretingos Svietimo (ir ne tik) istaigos supras, kad kompiuterio administratoriaus teises turi tureti tik tikras kompiuterio administratorius, o ne bet kas. Informatikos mokytojas nera administratorius, jam administratoriaus teisiu tikrai nereikia. O jei informatikos mokytojas yra ir tinklo administratorius, na tada tik belieka laukti bedos.
LT Lithuaniacha cha cha
2017-02-10 16:53:59
Tiek tarybiniais metais, tiek ir neprigulmingoj Lietuvoj aukštintas ir idealizuotas plėšikas ir reketininkas Tadas Blinda negali jaunimui nesugestionuoti daryti gerus darbus.Va ir turite-žmonės norėjo tik gero.Vieniems nutiesė kelią geresnį vidurkį, kitiems pagerino lankomumo statistiką.Jeigu dešimtukininkams būtų priraitę cvajkių, o moksliukams pripiešę pravaikštų-tada jau blogai, jau negatyvas.
LT LithuaniaKitoks straipsnis
2017-02-10 17:42:36
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/nusikaltimai-ir-nelaimes/mokiniu-pasitikejimo-kunigu-kaina-baudziamoji-byla-796117
LT Lithuania.
2017-02-10 17:54:53
Nejuokink Stasy, kad administratoriaus teisių nereikia IT mokytojui, kuriam tu amžiui gyveni :)))
LT LithuaniaCūdna diena!
2017-02-10 18:34:23
Ir taip galėjo pasielgti kunigas?Kretingoje. klerikalizmo citadeleje?Net man, pasaulieciui, sitokia morale-labai abejotina.Zlugdyti vos pradejusius gyventi zmones?
LT LithuaniaDarbdavys
2017-02-10 21:17:59
Visiškai neadekvati taikytina bausmė ir nusikaltimo mastas. Jei eilinis 16-metis gali įsilaužt į patentuotas informacines sistemas - tai arba labai gabus vaikas, arba sistemos apsauga - niekinė. Labai tikiuosi, kad vaikai pasimokys iš klaidų, ir kad jų biografijoje teistumo neatsiras. O jei ir atsirastų toks įrašas, tai būdamas darbdavys, tokį jaunuolį, kaip IT specialistą į darbą priimčiau be jokio konkurso ir su solidžia alga. Negalėjimas dirbti valstybės tarnyboje - joks praradimas. Gyveni ir mokaisi. Ne pasaulio pabaiga, jaunuoliai.


LT LithuaniaStasys to .
2017-02-10 22:22:48
nu ir kam gi jam tos teises? Parasyk nors viena pavyzdi? :) Svietimo istaigoje, kurioje dirbu, niekas neturi administratoriaus teisiu, netgi tie patys informatikos destytojai, hardwaro, softo programeriai. Visas programu teises reikia susitvarkyti taip, kad tu teisiu nereiketu. Pas mus kompu 500+, didzioji dalis teisiu nuleidziama per GPO, kur reikia kazko iskirtinio darom rankomis su PS skriptais pirmam kartui, poto tiesiog leidziam skriptus. Admino teises turim tik 4 IT darbuotojai.
LT Lithuaniaonti
2017-02-10 22:26:52
paleisti keylogeri administratoriaus teisiu nereikia, cia mokytojai manau labiausiai kalti nes nesaugo savo kompiuteriu, palieka visiems laisvai prieinamus, neatsilogina nuo savo userio. Cia realiai tas pats kas laikyti nakti neuzrakintas mokyklos duris ir speju visibudami vaikais susigundytumete nakti i ja uzeiti ir paklaidzioti nors ir zinotumete, kad tai gali baigtis blogai. Suprantama, rezultatu klastojimas yra nepateisinamas, bet baudziamoji atsakomybe.. nezinau.. tikrai perstipru. Mano laikais zurnalai kartais dingdavo ir niekas po teismus netampydavo, tieisog pasalindavo tuos gudruolius is mokyklos. Mokytojas manau turi irgi nesti kazkokia atsakomybe uz tai kad nesirupina saugumu.
LT LithuaniaStasys
2017-02-10 22:57:01
Ir dar jei idomu kuriam amziuj gyvenu galiu parasyt kaip pas mus atrodo kompo softo gedimas. Uzeris uzregistruoja gedima, jo kompas perkraunamas, per boot manangeri paleidziamas citrix resyveris, jam uzsikraunama virtuali masina, profiliai pas juda visur kartu su useriu, tai profilis per FR supuciamas i uzkrauta VM, useris toliau tesia savo darbus. Nakti apie 4h nakties jam per WDS supuciamas naujas image su visomis programomis iki 8 ryto sueina visi update ir GPO, ryte pirma karta prisijungus sueina profilis, viskas taip pat kaip buvo. Viso sito proceso metu as neiseinu is savo kabineto. Useris patiria mazdaug 6 minuciu darbo pertrauka.
LT Lithuania.
2017-02-11 00:31:35
Cha cha kompiuteristo kalba, kuris su visuomene nebendrauja :)

LT LithuaniaVytautas
2017-02-11 09:08:31
Tai gal Stasys ir įsilaužė į kompiuterio mokyklinę programą ir pataisė pažymius kokiam pažįstamam moksleiviui. Iš jo komentaro darau išvadą.
LT LithuaniaKaimynas
2017-02-11 10:56:34
Vytautai, ką lietuviai moka, tai greit daryt išvadas, ypač kažką apklatint. Šiandienei kartai informacinės sistemas perprast, kaip riešutus gliaudyt, kai vyresniems tai kažkoks kosmosas. Pilnas internetas visokios info, tik mokėk pasiimt. Visai norėčiau bent suprast, ką stasys čia parašė :))))))
LT LithuaniaPilietiška
2017-02-11 14:08:10
Ar kam nors iš Gimnazijos kolektyvo rūpi šių mokinių dabartinė psichologinė būklė?Ar pasidomėjo kaip jie jaučiasi? Tik išpūsti kaltinimai. Ar prieš tai buvo mokiniai supažindinti apie padarinius, kokie jiems gręsia patekus į el. dienyną? Kas privalo tai paaiškinti? Ar tai ne Gimnazijos pareiga? Žvelkime iš mokinių pozicijos: man 100% yra žinoma, kad paaiškėjus apie pažymių pakeitimus, mokiniai buvo kviečiami pas socialinę darbuotoją (pamokos metu) ir pas mokyklos pavaduotoją ugdymui, kad geranoriškai prisipažintų. Mokiniams buvo pažadėta už tai nepaviešinti įvykio ir spręsti tai mokyklos lygmenyje. Mokiniai patikėjo administracijos pažadu ir geanoriškai viską papasakojo ir pateikė prisijungimo kodus. Tačiau , kaip pasielgė mokyklos vadovybė, tai nedovanotina ir žema. Viską paviešino ir maža to: nepelnytai daro iš savo ugdytinių "nusikaltėlius", perdavė policijai. Administracija daro ženkliai didesnį nusikaltimą, negu ugdytiniai. Prarastas pasitikėjimas. Kokios vertybės prioritetinės KATALIKIŠKOJE mokykloje? Ar mokyklos vadovybė ir kai kurie pedagogai nenusižengė dvasinėms ir žmogiškosioms vertybėms? Jie savo netesėtais pažadais niekšiškai sutrypė jaunų žmonių pasitikėjimą. Kaip gali vykti normalus ugdymas tokioje moykloje, kurioje tik mokyklos hole ant sienos parašytos vertybės (ATSAKOMYBĖ, SĄŽININGUMAS), kurių nepaiso net mokyklos valdžia? Ar atsakomybė tik nepilnamečiams papokštauti norėjusiems mokiniams galioja? Kas informavo mokinius apie baudžiamąją atsakomybę už jų minėtus veiksmus? Ar mokykla nįžvelgia savo kaltės?
LT LithuaniaNuomonė
2017-02-11 15:04:46
Noriu paprieštarauti daugeliui (ypač Pilietiškai). ATSAKOMYBĖ, SĄŽININGUMAS - tai dalykai, kuriais turi vadovautis VISI, o ne tik mokytojai, kažkodėl jie kaltinami už viską. O jums neatrodo, kad tie vaikiukai ne tik TAMO prisijungimo duomenimis pasinaudojo. Gal buvo prisijungta ir prie mokytojų gmail-ų ir pan. Abejoju, kad daugumai iš jūsų patiktų mintis, kad kažkokie jaunuoliai naršo jūsų laiškus ir smaginasi juos komentuodami. O gal pasijutę nebaudžiami vėliau sugebės "nusirašyti" bankų kodus ir panašiai. Manau, kad tokia veikla turi būti kažkaip baudžiama (žinoma, įkalinimas yra per daug). Gal gauta bausmė privers pagalvoti ne tik nusikaltusius, bet svarstančius tai padaryti apie galimus padarinius ir užkirs kelią rimtesniems nusikaltimams
LT LithuaniaMamukas
2017-02-11 15:46:16
Nu, bet gabus vaikis :) ir aš priimčiau į darbą be konkurencijos :). O, kad vaikams pažadėjo, kad nieko nebus už prisipažinimą, o paskui padarė kitaip, juk ne krikščioniška ar ne, gerbiama vadovybe.
LT Lithuaniajaune
2017-02-11 16:24:04
Pritariu Mamukui.Nieko sau apgavikų ir melagių kalvė-PRESTIŽINĖ KATALIKIŠKA mokykla.Pažada mokinukams už sąžiningą prisipažinimą ,,nuodėmių'' atleidimą, o paskui sutrypia jauno žmogaus sąžinę;vaikeliai nesielkite garbingai ir sąžiningai.Padarėte klaidą-neprisipažinkite. Taip moko šita mokykla.Mokiniai pasielgė blogai,aišku.Bet atsakomybė ir sąžiningumas pirmiausia savybės, būtinos ugdytojams, o po to jau gali tų savybių reikalauti iš dar nesubrendusių nepilnamečių.
LT LithuaniaK.G.
2017-02-11 16:54:37
Pilietiškai> Man asmeniškai tikrai gaila jaunuolių, nes tikiu, kad jie supranta prisidirbę. Tiesiog vaikiškai naiviai nebuvo įvertintos galimos pasekmės (dauguma esame su tuo susidūrę). Bet kodėl jūs kaltinate mokyklą, kad išanksto neperspėjo, jog nusikalstama naršyti po svetimus duomenis - to tikrai nesupranu. Tada reikėtų klausti - o kodėl to nepadarė tėvai!? Panašu, kad įsilaužimas buvo ne vienetinis, o plataus mąsto. Tad jūs bent įsivaizduokit, jei apie tai nebūtų pranešta policijai - 100 proc. būtų per LT nuskambėję, kad katalikiška gimnazija bando nuslėpt nusikaltimą, va o tada ir klaustumėm, kur atsakomybė ir sąžinigumas.
Šiandieną turime faktą. Jei tai būtų mano vaikas - apkabinčiau, nuraminčiau ir padėčiau jam tai priimt, kaip neįkainojamą gyvenimo pamoką, ne kitus kaltinčiau, o padėčiau prisiimt už tai atsakomybę - labai palengvėja. Kad prisipažino - tai labai gerai, nes tai lengvinanti aplinkybė, bet kokių atveju kaltininkai vistiek būtų nustatyti. Nuoširdžai tikiu, kad pavyks išvengt to (net popierinio) teistumo - kažkokios žalos nepadaryta, prisipažinta, svarbu gailėtis, o ne kaltinti, plius advokatas. Viskas bus gerai.
LT LithuaniaDarbdavys
2017-02-11 17:13:33
O man iškilo klausimas, kodėl vaikams taip svarbu išsitaisyt tuos blogus pažymius ir n raides. Klausykit, tėvai ir amžinai teisiosios mamytės, o gal todėl, kad jie BIJO JŪSŲ, gal todėl, kad nenori jūsų nuvilt, kad nenori klausyt jūsų moralų. Kad amžinai norite, kad jie būtų geriausi ir tobuliausi. kai pas vaiką su saviverte viskas gerai, jis nenorės atrodyti geresniu negu yra ištikrųjų. Bet akivaizdu, kad dauguma ir čia kaltins mokyklą, nes savęs prie savo vaiku ugdytojų nepriskiria.
LT Lithuania.reziume
2017-02-11 17:50:30
Ačiū Stasy už nuomonę, gal kavos išgertume, juk adresą rasi pagal IP :)))
LT LithuaniaStasys to .
2017-02-11 18:14:14
oi kaip niesti tie gauruoti pirstukai, smaikstumas jau i kelnes nebetelpa :)))
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas