Pajūrio naujienos
Help
2018 Rugsėjis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną17°C debesuotumas 18 %
Naktį9°C debesuotumas 3 %
Apklausa

Ar kultūra labiausiai skriaudžiama valdžios?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

(1191) 2017-10-06

Eismo saugumo komisijos narius pasitikusi sodininkų bendrijos „Rasa“ pirmininkė Zita Dirsienė norėjo išsiaiškinti galimybes, kaip būtų galima kuo greičiau sulaukti kapitalinio kelio remonto.

„Septynerius metus prašome sutvarkyti šitą įkalnę. Ne tik prašome, bet ir patys už savo pinigus perkame ir čia pilame žvyrą – jau nebeskaičiuojame pinigų, kiek per tą laiką išleidome“, – kalbėjo sodininkų bendrijos „Rasa“ pirmininkė Zita Dirsienė, trečiadienį pasitikusi į vietą atvykusius Kretingos rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos narius. Į Žalgirio seniūnijoje, šalia Jokūbavo, esančią sodininkų bendriją „Rasa“ vedantis maždaug pusės kilometro ilgio kelias leidžiasi gana staigia nuokalne. Tad esant lietui, vanduo į apačią teka mažais upeliukais, prasigraužusiais važiuojamoje kelio dalyje. Šitaip vanduo vis labiau ardo kelio dangą, kuri sudaryta iš seno asfalto likučių ir žvyro. „Kai užpilama naujo žvyro, jis po kiek laiko nugarma žemyn, ir vėl kelias lieka toks, koks buvęs“, – kalbėjo Z. Dirsienė.

Kad reikalingas kapitalinis kelio remontas ir kelią būtina asfaltuoti, Eismo saugumo komisijos nariai neabejojo. Jie atkreipė dėmesį, kad kelio kraštai yra aukščiau už vidurį, todėl ten per lietų ir subėga vanduo.

Galimybę svarstys

Z. Dirsienė neslėpė, kad Žalgirio seniūnija rūpestingai tvarko kelią į sodininkų bendriją pagal savo turimas galimybes, tačiau prisidėti tenka ir patiems sodininkams.

Dabar gi jiems, norintiems, kad greičiau būtų išasfaltuotas įvažiavimas į sodininkų bendriją, siūloma teikti paraiškas Savivaldybei, siūlant ne mažiau 20 proc. projekto vertės padengti savo privačiomis lėšomis.

„Svarstysime šią galimybę susirinkime, ir nežinau, ar sodininkai ją palaikys, – kalbėjo Z. Dirsienė. – Dalis žmonių gali tiesiog neturėti pinigų kelio remontui. Pavyzdžiui, pensininkams, kurie gyvena Klaipėdoje, tenka mokėti už daugiabučių renovaciją ir jie tiesiog nebeturėtų iš ko gyventi, jei jiems tektų dar prisidėti ir čia. Nors sodus jie labai brangina, tai yra jų poilsio vieta, atgaiva sielai.“

Z. Dirsienė taip pat domėjosi, ar pasiryžus teikti paraišką Savivaldybei paskui neišaugs projekto kaina – tuomet sodininkai atsidurtų keblioje situacijoje. Tačiau Saugaus eismo komisijos pirmininkas Povilas Černeckis nuramino, kad gyventojai turės galimybę atsiimti paraišką, jei jų netenkintų galutinė kaina, kuri paaiškėja tik pasibaigus viešųjų pirkimų konkursui, skirtam rangovui parinkti.


Laima GIKARIENĖ:

– Apskritai kuo ilgiau, tuo geriau, kai nuo kūdikystės vaikus prižiūri mamos, o ne močiutės ar auklės. Apie tai, kad mokyklos dar nelankančius vaikus palikti namuose vienus, negali būti nė kalbos. Auginau dukrą, kuriai jau 20 metų. Nesu palikusi užrakintos net miegančios. Koks bebūdavo oras, į parduotuvę, vaistinę – visur vesdavausi kartu, o jei blogas oras, kviesdavomės močiutę.

Rasa ŠINKŪNIENĖ:

– Labai priklauso nuo vaiko. Vieni yra ramūs, su jais galima susitarti, o kiti – ypač judrūs, linkę išdykauti. Aš manau, kad vaikus suaugusieji turėtų prižiūrėti kaip galima ilgiau. Paaugliai taip pat gali prikrėsti eibių, tačiau to protelio vis tiek turi daugiau. Kita vertus, visam gyvenimui prie savęs pririšęs nelaikysi, turi išmokti savarankiškumo.

Jurgis SADAUSKAS:

– Girdėjau, kad Seimas priėmė įstatymą, draudžiantį vaikus iki 6-erių metų palikti vienus. Aš augau Šukės kaime, tėvai nepalikdavo be priežiūros, bet užteko jiems akimirką nepastebėti, ir sugebėjau išvirsti iš karučio. Laimei, nesusižalojau. Mano nuomone, šis įstatymas labai geras, juolab kad, susiklosčius objektyvioms priežastims, mažamečius galės prižiūrėti vyresni broliai bei seserys.

Tomas NAUGRECKIS:

– Pats vaikų neturiu, bet esu įsitikinęs, kad Seimo priimtas įstatymas – geras, negalima namuose palikti mažamečių tol, kol jie nepradeda lankyti mokyklos. Kiek visokių bėdų nutinka – tai vaistų prisiragauja, tai su degtukais žaisdami namus padega, pro langą gali iškristi. Mes šeimoje augom 5 vaikai, mama vienų niekada nepalikdavo, kartais prižiūrėdavo vyriausioji sesuo.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Dešimtmetį statomos Kretingos bibliotekos projekto technologinė dalis beviltiškai paseno, todėl knygų apskaitos sistemai įrengti reikia papildomų lėšų – apie 150 tūkst. eurų.


Trečiadienį per išvažiuojamąjį posėdį Kretingos rajono savivaldybės eismo saugumo komisija apsilankė Kretingoje, Tolių g. Čia prašyta, kad statomų naujų individualių namų kvartale būtų užtikrintas pėsčiųjų saugumas.


Šilumos kaina paaiškės po Naujųjų metų

 • Audronė GRIEŽIENĖ
 • Aktualijos

Prieš prasidedant naujam šildymo sezonui bendrovė „Kretingos šilumos tinklai“ baigė beveik visus suplanuotus pasiruošimo darbus.

Katilinės modernėja

Pagal grafiką atlikti visų 26-ių katilinių ir šilumos tinklų hidrauliniai bandymai. Kur reikėjo, suremontuotos lauko trasos, visą vasarą darbai vyko katilinėse. Daugiausiai – apie 8 tūkst. Eur – įmonės investicijų pareikalavo mediena kūrenamos Kartenos katilinės maždaug 10 metų senumo susidėvėjusių kuro katilo sraigtų bei kitos įrangos atnaujinimas ir remontas.


Apžvelgę istoriją, apglėbė gimnaziją

 • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
 • Švietimas
Konferencijos sumanytojas Vaidas Kuprelis.

Kretingos pranciškonų gimnazija šiais mokslo metais mini savo įkūrimo 85-metį ir šventinius renginius pradėjo šią savaitę: Šv. Antano rūmuose įvyko mokslinė konferencija, o kitądien – per šventąjį Pranciškų – mokiniai, simboliškai apjuosę savąją mokyklą, rinkosi į gimtadienio pikniką.

Į mokslinę konferenciją „Pranciškonų gimnazijai 85 metai: krikščioniško ugdymo tradicija Kretingoje“ buvo pakviesti ne vien Pranciškonų gimnazijos, bet ir kitų miesto mokyklų – Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos bei Simono Daukanto progimnazijos – atstovai. Taip pat dalyvavo pranciškonų brolijos atstovai bei Kretingos rajono tarybos nariai – Jūratė Sofija Laučiūtė, Valerijonas Kubilius ir Dangiras Samalius.


„Trečiasis amžius“ pradėjo mokslo metus

 • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
 • Švietimas
Trečiojo amžiaus universiteto vėliavą įnešė Virginija ir Anatolijus Mašurinai.

Kretingos rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo asociacija Kretingos Trečiojo amžiaus universitetas pradėjo šiuos mokslo metus ir ta proga surengė šventę dviem šimtams bendramokslių. Į rajono Kultūros centro salę įnešus vėliavą ir sugiedojus himną, kuriam muziką ir žodžius parašė kraštiečiai pedagogai Aloyzas Žilys ir Vida Paulauskienė, susirinkusius senjorus, jau trečius metus siekiančius žinių keturiuose Trečiojo amžiaus universiteto fakultetuose – Sveikos gyvensenos, Socialinės psichologijos, Kultūros ir meno, Kraštotyros ir pažinimo – pasveikino asociacijos direktorė Janina Mikučionienė bei gausus būrys svečių.


Spalis vėl atnešė Mokytojų šventę

 • Audronė GRIEŽIENĖ
 • Švietimas
Nominacijas „Tautiškumo puoselėtojas“ pedagogams įteikė rajono meras Juozas Mažeika.

Jaunatvišku Kretingos meno mokyklos vaikų šokio studijos „Ratilėlis“ pasirodymu vakar Kretingos rajono kultūros centre prasidėjo šventė, skirta Tarptautinei mokytojų dienai. Didžiojoje salėje susirinkusią esamų ir buvusių rajono pedagogų bendruomenę pasveikino rajono vadovai, Švietimo skyriaus bei Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai.

Pedagogo rankose – visuomenės ateitis

Pasak mero Juozo Mažeikos, spalio 5-osios išskirtinumą mokytojams primena esamų ir buvusių mokinių sveikinimai. Pedagogo profesija nuo seno buvo ir yra viena reikalingiausių. Kartais dabartinėje visuomenėje pasigirsta numenkinimo gaidų, nors ta pati visuomenė puikiai supranta, kad be mokytojo, ugdančio jauną žmogų, pastangų ir ta pati visuomenė nejaus sau pagarbos. Klasėje kasdien į mokytoją žvelgia daug akių, todėl labai svarbu, kokias vertybes jis puoselėja, kokius gebėjimus ugdo, kokią formuoja ugdytinių pasaulėjautą ir pasaulėžiūrą. „Jūsų „lipdomos“ asmenybės – mūsų šalies ateitis“, – sakė meras. Jis padėkojo mokytojams už pastangas, pasiaukojamą darbą ir pasiekimus.


Tyrimai parodo ligos kelią

 • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
 • Sveikata
Laboratorijos darbuotoja Aušra Tarakanovienė sakė, kad, analizatoriui parodžius atitinkamą patologiją, laborantės tyrimą papildomai tikrina mikroskopu.

Kretingos ligoninėje veikiančioje Klinikinės diagnostikos laboratorijoje yra atliekami visi svarbiausi – hematologiniai, biocheminiai, imunologiniai, bendrosios citologijos (audinių ir organizmo skysčių) – tyrimai, padedantys diagnozuoti ir gydyti įvairias ligas. „Šiandieną ligoninė be savo laboratorijos negalėtų nė egzistuoti“, – tvirtino Kretingos ligoninės vyriausioji gydytoja Ilona Volskienė.

Daugėja ligų ir tyrimų

I. Volskienės žodžiais, ligoninėje atliekamų tyrimų kasmet vis daugėja: pernai buvo atlikta 93,4 tūkst. įvairių tyrimų, iš jų vien biocheminių – 59,5 tūkst., 2015 m. atlikta 91,3 tūkst., o 2013 m. – 74 tūkst. tyrimų.

„Daugiau tyrimų atliekama todėl, kad mūsų ligoninėje daugėja gydytojų specialistų, gydančių sudėtingas ligas, o tyrimai leidžia jas anksčiau diagnozuoti ir gydyti. Pagal kraują galima diagnozuoti sudėtingas širdies ir kraujagyslių ligas, vėžį, skydliaukės sutrikimus ir panašiai“, – sakė ligoninės vadovė.

Jos žodžiais, Klinikinės diagnostikos laboratorija šiandieną yra labai plataus profilio, akredituota ir licencijuota teikti II lygio paslaugas. „Atliekame tyrimus, kurie reikalingi ne tik stacionare besigydantiems, bet ir ambulatoriniams ligoniams bei privačių medicinos centrų pacientams. Laboratorija dirba visą parą, savaitgaliais ir švenčių dienomis“, – pabrėžė I. Volskienė.

Kretingos ligoninės laboratorijoje nustatomi kone visi susirgimai ir sudėtingos ligos, tarp jų – prostatos bei kiaušidžių vėžys.

Tačiau dauguma tyrimų vėžio žymenims bei Laimo ligai nustatyti išgabenami į Klaipėdos universitetinę ligoninę: „Šiuos tyrimus galėtume atlikti ir pas save. Tačiau reagentai yra labai brangūs, ir tam, kad mėginiai būtų įdėti apdoroti į aparatą, reikėtų tirti daugiau ligonių, o pas mus tėra pavieniai atvejai“, – akcentavo I. Volskienė.


Paminint Pasaulinę širdies dieną, Kretingos visuomenės sveikatos biuras surengė akciją ir rajono gyventojus pakvietė pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą, išsimatuoti kūno sudėtį, konsultavo fizinio aktyvumo klausimais.


„Dar daug žmonių galvoja, kad eteriniai aliejai yra naudojami tik dėl jų kvapo ir nelabai supranta, kam jie yra reikalingi. Bet sužinoję, kokia juose slypi gydomoji jėga, – visą namų vaistinėlę pripildo tais mažais buteliukais“, – pastebi SPA centro „Levanda“ savininkė Jolanta Rumeikienė, pasidalinusi savo žiniomis, kaip reiktų naudoti eterinius aliejus, norint sustiprinti savo sveikatą.


Morta MAŽEIKIENĖ:

– Cukrus galbūt ir yra blogybė. Užtat vietoj jo aš vartoju medų. O druska – nepasakyčiau, kad blogai. Kaip be druskos ilgiau išsilaikytų nesugedę produktai? Jos ir dėl skonio įsidedame į valgį. Tiesa, kad nesukeltų kraujo spaudimo, aš pati jos beriu labai nedaug.

Edmundas MIŠČIKAS:

– Druska, arba cheminis junginys natrio chloridas, nėra blogis, jei saikingai vartojame, – tik į naudą, nes atkuria rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme. O štai cukraus reikėtų vengti, nes apkrauna kepenis, skatina aterosklerozės vystymąsi. Apskritai – kas per daug, tas nesveika.

Rimantas VARKOJUS:

– Nesaldinu nei kavos, nei arbatos, nes iš tikrųjų manau, kad jis nėra gėris. Be to, cukraus ir taip būna pridėta produktuose, kuriuos perkame parduotuvėje. Prėsko maisto nevalgau, todėl druskos į namuose verdamą sriubą ar į kitą gaminamą patiekalą įsiberiu, žinoma, saikingai.

Sveikos gyvensenos mokytojos Ilonos UGINTĖS komentaras:

– Rafinuotas cukrus – vienareikšmiškai yra blogybė, jį reikėtų visai pamiršti, nes tai – perdirbtas saldiklis, neturintis jokių maistingųjų medžiagų, išskyrus daug kalorijų. Cukrų pakeisti galima nedideliu kiekiu medaus, vaisių, datulių ar agavų sirupu. Agavų sirupas, palyginus su kitais saldikliais, turi žemą glikeminį indeksą (GI). O druska... Iš jos mes gauname mineralų, mikroelementų. Be abejo, druskos mes taip pat suvartojame kartu su duona, kitais parduotuvėje perkamais produktais, tačiau, gamindami namuose, vis tiek be trupučio jos neapsieiname. Aš renkuosi sveikesnę nerafinuotą Himalajų, jūros, kitą juoduotą druską.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Spalio 6 dieną Keistuolių teatro scenoje šiuolaikiškai atgijo prieš kelis amžius nemariojo V. Šekspyro sukurta komedija „Dvyliktoji naktis“. „12 naktis, arba Kaip norite“ – tokį pavadinimą pelniusi režisierės Ievos Stundžytės premjera žiūrovus kviečia iš naujo patikėti beribe ir tikra Meile. Skirtingų kartų „keistuolių“ aktoriai Aidas Giniotis, Judita Urnikytė, Justina Smieliauskaitė, Karolis Kasperavičius, Danas Kamarauskas bei Aurimas Bačinskas dramaturgijos klasiko pjesę papildo bei interpretuoja pasitelkdami asmenines patirtis, improvizuodami bei ieškodami atsakymo į amžiną klausimą – mylėti ar būti mylimiems?

„12 nakties“ pagrindiniai personažai – dvyniai Sebastianas bei Viola, apsimetanti jaunu vaikinu Cezarijumi, hercogas Orsinas ir jo mylimoji Olivija – sukuria paradoksalią, juokingai graudžią istoriją apie jausmų valdomus žmones. Ieškodama žuvusio brolio dvynio Sebastiano, Viola atvyksta į hercogo Orsino valdas ir, nenorėdama išsiduoti dėl savo ir galbūt dar gyvo brolio saugumo, persirengia vyru. Viola (Cezarijus) pradeda tarnauti hercogui Orsinui, kuris beprotiškai įsimylėjęs grafaitę Oliviją, ir įsipainioja į sudėtingą Meilės bei gausybės jos įsikūnijimų trikampį.

Spektaklyje paliečiamos ir lyties tapatybės, savo identiteto paieškų temos, tyrinėjamas tapatybių kaitos klausimas, kurį režisierė I. Stundžytė įvardija kaip neatsiejamą nuo aktorystės meno.

Spektaklio kūrėja teigia, jog su komanda kurdama „12 naktį“ ji siekė visų pirma drauge atrasti kažką brangaus bei artimo sau patiems, o vėliau su tuo supažindinti ir žiūrovus. Skirtingos aktorių kartos į kūrybinį procesą atsinešė labai skirtingą meilės suvokimą bei požiūrius, kurie „12 naktyje“ susiliejo į spalvingą bei natūralų vyksmą, žiūrovui skatinantį patikėti iliuzija. „Šis spektaklis skirtas visų visiems nusivylusiems, nebetikintiems ir tiems, kuriuose jau užgimė cinizmo gaidelė“, - teigia pirmą kartą Keistuolių teatre režisuojanti, tačiau žiūrovams kaip aktorė puikiai pažįstama kūrėja. „Norėčiau salėje sutikti tuos, kurie yra nusivylę ir pačiu teatru, laiko tai tuščiu menininkų švaistymusi asmeniniais iššūkiais. Netgi norėčiau, kad į šį spektaklį ateitų mano tėvai. Noriu sukurti kažką iš tiesų gryno ir švaraus“.

Komediją „12 naktis, arba Kaip norite“ Kretingos žiūrovai galės išvysti Spalio 12 dieną 18.30 valandą Kretingos kultūros centre.

Agnė VIDUGIRYTĖ


Vasarą į rudenį išlydėjo poetiškai

 • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
 • Kultūra

Kelios dešimtys poezijos bei literatūros mūzą prisijaukinusių kūrėjų – neįgaliųjų draugijų atstovų iš visos Lietuvos – užvakar rinkosi į Kretingos muziejaus Baltąją salę pasidalinti per vasarą sukauptu savuoju kūrybos derliumi.


Tarp gyventojų nerimą pasėjo žinia, kad sekmadienio vakarą apie 18 val. savo namuose Paupio g. buvo apiplėšta moteris (gim. 1943 m.). Į namus atėjęs nepažįstamas vyras prisistatė policijos pareigūnu – moteriai tuo suabejojus, jis ranka trenkė į galvą.

Nuo smūgio moteris prarado sąmonę, o atsigavusi pasigedo namuose turėtų 14 tūkst. eurų, kuriuos buvo gavusi už parduotą žemę. Ligoninėje moteriai diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas, ji buvo gydoma Kretingos ligoninėje.

Nukentėjusioji taip pat patyrė šoką, todėl jos artimieji, norėdami ją apsaugoti nuo viešumo ir papildomo streso, net ir praėjus kelioms dienoms atsisakė plačiau komentuoti apie įvykį.

Byla perduota tirti Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybai.

„P. n.“ informacija


 • Teisėtvarka

VILNIAUS g. Spalio 3 dieną apie 14 val. vaikinas (gimęs 2003 m.) pamatė, kad iš bažnyčios šventoriaus pavogtas jo 160 eurų vertės sportinis dviratis, kuris buvo paliktas prirakintas.

KRETINGOS RAJONE.

SALANTUOSE.

LAIVIŲ g. Spalio 3 dieną apie 21.05 val. sustabdytas automobilis „Renault Megane“, kurio vairuotojui (gimusiam 1976 m.) nustatytas 2,26 promilės girtumas. Jis nepateikė pareigūnams ir vairuotojo pažymėjimo, jo mašina neapdrausta.

PALANGOJE.

VAIVORYKŠTĖS ir GRIAUSTINIO g. Spalio 3 dieną apie 8 val. aptikta, kad, išlaužus langų rėmus, patekta į įrengiamus namus ir pavogti statybos įrankiai, verti 3 tūkst. 450 eurų. Apie vagystę policijai pranešė darbus atliekančios bendrovės direktorius.

Ties VYTAUTO ir JŪRATĖS g. sankryža. Spalio 3 dieną apie 7.40 val. Palangoje, prieš eismą važiavo automobilis „VW Passat“, vairuotas 1969 m. gimusio vyro. Jam nustatytas 1,82 promilės girtumas.

DRUSKININKŲ g. Spalio 2 dieną apie 14 val. gyventoja pamatė, kad iš namo kiemo dingo jos dviratis su vaiko kėdute ir dviračio spyna. Visas nuostolis – 556 eurai.

KLAIPĖDOS pl. ir BANGŲ g. sankryžoje. Rugsėjo 29 dieną apie 17 val. automobilis „VW Passat“, vairuotas blaivaus 1978 m. gimusio vyro, suko į kairę ir nepraleido dviračiu tiesiai važiavusios 1969 m. gimusios moters. Ligoninėje nukentėjusiajai diagnozuoti stipinkaulio lūžis, skruosto žaizda ir blauzdos sumušimas. Moteris gydoma ambulatoriškai.

„P. n.“ informacija


Langų tikrinimas gali būti tik priedanga

 • Dovilė URNIKIENĖ
 • Teisėtvarka

Pastarosiomis dienomis kretingiškiai sulaukė skambučių telefonu su raginimais pasitikrinti langų sandarumą. Tokį patį pasiūlymą pateikė ir vyrai, kurie vaikščiojo po Kretingoje esančius daugiabučius ir beldėsi į gyventojų butų duris.


Rekonstruota Kretingos techninės apžiūros stotis

Naują patikros liniją atidarančios Kretingos techninės apžiūros stoties vadovai džiaugiasi pavykus vienu ypu išspręsti gerokai daugiau uždavinių, nei galima pagalvoti žiūrint į trečdaliu išaugusius stoties mūrus: po modernizacijos šio krašto automobilininkams atsiveria naujos galimybės ne tik taupyti savo laiką, bet ir gauti kur kas išsamesnę informaciją apie eksploatuojamos technikos „sveikatą“.

Klaipėdos regione techninę apžiūrą atliekančios įmonės „Transkona“ generalinis direktorius Paulius Pleskovas, pasakodamas apie Kretingos TAS plėtrą akcentavo, kad problema buvo tapęs ne vien ribotas stoties pralaidumas.

„Pagal patikrai atvykstančių automobilių skaičių Kretingos stotis iš esmės prilygo esančioms didesniuose Lietuvos miestuose, todėl plėtra buvo neišvengiama. Tačiau pastatę trečiąją patikros liniją mes ne tik radikaliai sumažinsime „gyvose“ eilėse laukiančiųjų skaičių, bet sudarysime prielaidas žmonėms kur kas geriau planuoti laiką: Kretingos TAS įdiegta nauja informacinė sistema, leisianti internetu, per svetainę www.vta.lt ar telefonu 8 445 53150, registruoti automobilį apžiūrai jo šeimininkui patogiausiu laiku. Kol kas tokiu būdu patikrai bus galima per dieną priimti apie 20-22 transporto priemones, o esant poreikiui – darbų apimtis padvigubinti. Naujojoje apžiūros linijoje bus tikrinami automobiliai iki 3,5 t bendrosios masės bei motociklai, tad kviečiame Kretingos TA stoties klientus registruotis ir išbandyti naują paslaugą jau nuo rugsėjo 29 d.“, – akcentuoja P. Pleskovas.


Vakar 8.53 val. neprisistatęs asmuo pranešė, kad Lazdininkų k. Gintaro g. nuvirtęs medis trukdo eismui, be to, jis kliudė transporto priemonę.

Į vietą atvykę ugniagesiai pastebėjo, jog medis yra užvirtęs ant mikroautobuso „Ford Transit“ ir yra apgadinta jo galinė dalis. Darbėnų ugniagesių komandos vyrai grandininiu pjūklu supjaustė medį ir jį pašalino nuo kelio.

Pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas