Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną25°C debesuotumas 6 %
Naktį16°C debesuotumas 98 %
Apklausa

Ar jums buvo įdomu, kas vyko per V. Putino ir D. Trumpo susitikimą Helsinkyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

(1169) 2017-07-18

Kelio renovacija jau tampo vairuotojų nervus

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Pirmas puslapis
Galingu grąžtu gręžiamos ertmės ir kalami poliai naujajam tiltui per Akmeną, kelyje Palanga-Šiauliai.

Renovuojamoje Žemaitės alėjoje suintensyvėjus darbams – kalant naujai statomo tilto polius, o kitame atkarpos gale, prie naujosios Maximos, apribojus eismą laikinu šviesoforu, – ligi pat Melioratorių gatvės viena puse nutįstančios automobilių eilės jau siutina vairuotojus. Tačiau statybininkai komforto šią vasarą nežada, ir kretingiškiams pataria prisiminti dviračius.

Rengia nuotekų tinklus

„Užsiėmėm vieną pusę kelio – nuo „Maximos“ pradėjome frezuoti senąją asfalto dangą, vietoje smulkiname ir išvežame, o į jos vietą atgabensime naujo grunto. Vairuotojai mus keikia, bet nieko pakeisti negalime – teks pakentėti. Kelias tame ruože labai siauras, užtat po renovacijos visi važiuos komfortiškai“, – kalbėjo kelio Šiauliai-Palanga 1,4 km ilgio atkarpos darbus vykdančios Telšių bendrovės „Žemaitijos keliai“ projekto vadovė Angelija Rupeikaitė.

Kretingos rajono savivaldybės Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjos pavaduotojas Rimvydas Šakinis teigė, jog nuo „Maximos“ pusės jau pradėta tvarkyti lietaus nuotekų tinklus. Savivaldybė iš renovacijai numatyto 1 mln. eurų lietaus nuotekų tinklams įrengti jau skyrė 120 tūkst. eurų.

A. Rupeikaitės žodžiais, šiuo metu intensyvūs darbai taip pat vyksta ir kitose renovuojamo ruožo vietose. „Prie „Trevenos“ degalinės pradėję turbo žiedo įrengimo darbus, aptikome, kad gruntas netikęs – vien juodžemis, smėlis, jo tokio intensyvioje važiuojamojoje dalyje palikti negalima. Išrausėme apie 1,5 tūkst. kub. m senojo grunto ir į jo vietą atvežėme apie 2 tūkst. kub. m žvyro. Kai projektuotojai tvarkė dokumentus, jie negalėjo numatyto to, kas yra po žeme, todėl darbus tenka koreguoti“, – tvirtino A. Rupeikaitė.


Pareigūnai ūkiniame pastate aptiko aparatą naminei degtinei gaminti.

Liepos 13 d. apie 14 val. Plungės rajono policijos pareigūnai atliko dideles kratas Šateikiuose, Plungės r., kur 38 metų vyro namuose rado 110 litrų naminės degtinės. Pareigūnai netruko išsiaiškinti, jog ši samanė gaminama netoliese esančiuose Mišėnuose. Apie 0.30 val. nenaudojamame ūkiniame pastate pareigūnai aptiko už naminės gamybą nuteistą ir nuo teisėsaugos besislapsčiusį 37 metų vyrą bei jo 52 metų bičiulį iš Kretingos rajono, kurie ramiausiai „varė“ naminę – šios rasta 250 litrų, bei dar 2 tūkst. 160 litrų „samogono“ raugo.

Klaipėdos AVPK informacija


Triguba avarija

  • Teisėtvarka
Sankryžoje susidūrus automobiliui „Audi“ ir vilikikui, žmonės nenukentėjo.

Penktadienį trys transporto priemonės susidūrė Žemaitės al. ir Melioratorių g. sankryžoje. Melioratorių g. važiavęs vilkikas suko į kairę ir nepraleido „Audi“, kuri į sankryžą įvažiavo iš gatvės, besidriekiančios nuo bendrovės „Kretingos vandenys“.

Tuo pat metu sankryžą kirto ir Žemaitės al. Šiaulių link važiavęs „Volkswagen Beetle“, taigi iš viso susidūrė trys transporto priemonės. Pirminiais duomenimis, žmonės sužeisti nebuvo.

„P.n.“ informacija


  • Iš po­li­ci­jos su­ves­ti­nių

KRETINGOS R.

KVECIŲ K. Liepos 14 dieną apie 15.20 val. Valstybinei mokesčių inspekcijai priklausantis automobilis „Renault Laguna“, kurį vairavo blaivus 1970 m. gimęs vairuotojas, nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio, jį lenkusio motociklo „Yamaha“, kurį vairavo blaivus 1975 m. gimęs vyras, ir su juo susidūrė. Motociklo vairuotojas dėl uodegikaulio lūžio gydomas ligoninėje.

PALANGOJE.

Liepos 12 dieną apie 15.30 val. 1943 m. gimusiam palangiškiui paskambino sukčius, kuriam vyras padiktavo savo elektroninės bankininkystės kodus ir neteko sąskaitose turėtų 8 tūkst. 750 Eur.

J. BASANAVIČIAUS G.

Liepos 13 dieną apie 3 val. sumuštas 1989 m. gimęs vaikinas. Jis nuvežtas į ligoninę. Įvykio vietoje sulaikyti įtariamieji: 1976 ir 1991 m. gimę vyrai.

JŪROS G.

Liepos 15 dieną apie 9.30 val. poilsio namuose iš neužrakinto kambario pavogtas telefonas, kuris priklausė 1987 m. gimusiai moteriai. Nuostolis – 670 Eur.

JŪRATĖS G.

Liepos 15 dieną apie 13.45 val. 1964 m. gimęs vyras konflikto metu buvo sumuštas automobilio vairuotojo, kuris vėliau iš įvykio vietos pasišalino. Pradėtas viešosios tvarkos pažeidimo tyrimas.

„P.n.“ informacija


Vasaros šventę papuošė originalios idėjos

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Kaimo bendruomenėse

Jau tradicija tapo tai, kad Tūbausių parapijai minint šv. Henriko atlaidus, kartu rengiama ir Kurmaičių bendruomenės vasaros šventė „Gimtinė – mano uostas“. Šįsyk Akmenos upės slėnyje šventės dalyvius pasitiko ne tik mediniai vartai, bet ir įspūdingos šiaudinės skulptūros, tapusios dar vienu ženklu, liudijančiu, kad kurmaitiškiai išsiskiria bendruomeniškumu ir originaliomis idėjomis.


Dosniais miškais garsėjanti Senoji Įpiltis jau šeštą kartą vietinius gyventojus ir svečius sukvietė į vasaros šventę „Prisirpo mėlynės“, tačiau šįsyk čia svarbu buvo ne tik šių uogų derlius ir kainos. Kartu minint Piliakalnių metus, buvo atiduota pagarba ir Įpilties piliakalniui, kitaip vadinamam Pilies kalnu – per iškilmingą ceremoniją iš jo viršūnės atnešta ugnis įpiltiškius įkvėpė ir sutelkė naujiems darbams.


Ovacijomis per Kurmaičių bendruomenės vasaros šventę „Gimtinė – mano uostas“ buvo sutikti pirmieji Kurmaičių futbolo komandos žaidėjai: Stasys ir Algirdas Gedvilai, Antanas Montrimas, Stasys Miežetis ir Jonas Žiubrys, kurie lygiai prieš 50 metų sužaidė pirmąsias futbolo varžybas. Šios sukakties proga Kurmaičiuose buvo surengtas ir futbolo maratonas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas