Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 100 %
Naktį2°C debesuotumas 82 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Į teismą dėl daugiabučio renovacijos kvies ir gyventojus (3 komentarai)

LT Lithuaniagyventojas
2017-02-21 19:45:54
O ką Vilniaus 10 gyventojams daryti??? Namas renovuotas jau gal trys metai, o net neaišku, kada pradėsime mokėti, kiek... TAPOME ĮKAITAIS. Net neaišku, ar begausime tą procentą valstybės kompensacijos, kuris pradžioje buvo numatytas, juk visi terminai seniausiai praėjo. Sienos pradės luptis, kol dvi įmonės išsibylinės teismuose. Juk dar pačioje renovacijos pradžioje, kai pamatėme, kad mūsų šlaitinio namo stogo dangos plotas paskaičiuotas pagal... namo pamatų plotą?!?!?!, jau sakėme, jau šaukėme, o kas mus išgirdo??? Me - tik gyventojai, ne architektai ir ne inžinieriai - durneliais mus palaikė. Dabar prisidirbę abu - ir "Lankstinys", ir "Komunalininkas", bet "atpirkimo ožiai", žinoma, gyventojai. Miesto valdžiai gerai, giriasi, kaip sparčiai mieste renovacija vyksta. Tada pono V. Domarko parašas ant visiškai klaidingo investicinio projekto buvo. Inicijavom susirinkimus, kvietėm žiniasklaidą, ėjom, barėmės, vaistus gėrėm. Ir kas? Nieko... Kur dabar jų visų atsakomybė? Net nesiteikia informuoti mūsų, kaip vyksta byla. Kas mes - skruzdėlės tik, o čia - PINIGŲ klausimas... Net keista apskritai, kad apie mūsų namą dar prabilo spaudoje, maniau, kad mes jau "palaidoti" gyvi... Svarbiausia, kad ši Kretingos Vilniaus 10 istorija TOKIA turbūt vienintelė Lietuvoj (tokio pobūdžio), bet kam rūpi paprastų žmogelių problemos? Vėl lauksim naujo teismo posėdžio... O gal kas iš valdžios vyrų pakomentuos visa tai drąsiai?
NL Netherlandspaziuresim
2017-02-22 07:48:16
Reikia palaukti, kol už prievartinę renovaciją kas nors paduos savivaldybę į teismą.....aišku, Lietuvos teismų čia neužteks
Reikiamas parašų kiekis del renovacijos surenkamas gana neaiškiais būdais....tokia „renovacija“ NIEKADA neatsipirks..ir t. t.
LT Lithuaniagyventojams
2017-02-22 09:59:24
Manau, priverstinė renovacija yra neteisėta ir asmenims padaroma žala
LR civilinis kodeksas –
• 6.271 straipsnis. Atsakomybė už žalą, atsiradusią dėl valdžios institucijų neteisėtų veiksmų
1. Žalą, atsiradusią dėl valstybės valdžios institucijų neteisėtų aktų, privalo atlyginti valstybė iš valstybės biudžeto nepaisydama konkretaus valstybės tarnautojo ar kito valstybės valdžios institucijos darbuotojo kaltės. Žalą, atsiradusią dėl savivaldybės valdžios institucijų neteisėtų aktų, privalo atlyginti savivaldybė iš savivaldybės biudžeto nepaisydama savo darbuotojų kaltės.
2. Šiame straipsnyje terminas „valdžios institucija“ reiškia bet kokį viešosios teisės subjektą (valstybės ar savivaldybės instituciją, pareigūną, valstybės tarnautoją ar kitokį šių institucijų darbuotoją ir t. t.), taip pat privatų asmenį, atliekantį valdžios funkcijas.
3. Šiame straipsnyje vartojamas terminas „aktas“ reiškia bet kokį valdžios institucijos ar jos darbuotojų veiksmą (veikimą, neveikimą), kuris tiesiogiai daro įtakos asmenų teisėms, laisvėms ir interesams (valstybės ar savivaldybės institucijų priimami teisės ar individualūs aktai, administraciniai aktai, fiziniai aktai ir t. t., išskyrus teismo nuosprendžius, sprendimus ir nutartis).
4. Valstybės ar savivaldybės civilinė atsakomybė pagal šį straipsnį atsiranda, jeigu valdžios institucijų darbuotojai neveikė taip, kaip pagal įstatymus šios institucijos ar jų darbuotojai privalėjo veikti.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas