Proginiame turnyre – pirma vieta

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2007-01-12
Kretingos sporto mokyklos futbolininkai, proginiame turnyre Gargžduose užėmę I vietą: priekyje (iš kairės) – Martynas Viluckas, Simonas Paulius, Mindaugas Šoblinskas, Gediminas Žilys; stovi treneris Arvydas Balsevičius, Mantas Mažionis, Tomas Vainora, Artūras Vaitkus, Jurijus Kurbangalijevas, Tadas Gnedojus, Artūras Kurbangalijevas.

Kretingiškiai futbolininkai, gimę 1990 m. ir treniruojami Kretingos sporto mokyklos trenerio Arvydo Balsevičiaus, dalyvavo proginiame – kalėdiniame futbolo turnyre, kuris įvyko Gargžduose. Jaunieji Kretingos futbolininkai iš šio turnyro grįžo, užėmę pirmą vietą, nors pradžia, kaip teigė komandos treneris A.Balsevičius, buvusi gana sunki.Pirmasis susitikimas su Gargždų “Banga-2” baigėsi lygiosiomis – 2:2. Toliau sekė pergalės: 6:0 – prieš Šilutės SM, 1:0 – prieš Klaipėdos FM, o 1:2, vykstant įtemptai kovai, pralaimėta prieš Mažeikių komandą.

“Norint užimti pirmą vietą, reikėjo laimėti likusias rungtynes. Tad užtikrintai – 3:1 - buvo laimėta prieš Gargždų “Bangą-1”. O jau prieš paskutinįjį turą turnyrinė lentelė buvo labai paini: nesėkmės atveju kretingiškiai galėjo likti be medalių, sėkmės atveju – iškovoti taip trokštamą pirmą vietą. Tačiau mano auklėtiniai sužaidė kaip tikri čempionai – jie 3:0 nugalėjo Šiaulių “Napolio” futbolininkus ir tapo turnyro nugalėtojais”, - turnyro susitikimus komentavo A.Balsevičius.

Geriausiu Kretingos komandos žaidėju buvo išrinktas vartininkas Martynas Viluckas, geriausiu turnyro žaidėju tapo Artūras Kurbangalijevas.

Proginiame turnyre taip pat dalyvavo to paties trenerio ugdoma futbolininkų, gimusių 1996 m., komanda, kuri užėmė IV vietą.