Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Kovo 12 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 80:95 (17:25; 22:25; 19:20; 22:25) neprilygo Akmenės rajono „Patriots-Cementui“ ir leido varžovams serijoje atstatyti pusiausvyrą 2:2.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kretingos“ krepšininkai, kurie, įpusėjus pirmam kėliniui, pirmavo (5 min. 12:7), bet per likusį laiką jau varžovai surengė sėkmingesnę ataką ir patys sugebėjo įgyti 8 taškų persvarą (10 min. 17:25). Antrą kėlinį šeimininkai įgijo ir 14 taškų persvarą (19 min. 34:48), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 11 taškų (20 min. 39:50). Po pertraukos vaizdas aikštėje taip pat nesikeitė – nors kretingiškiai ir surengė sėkmingų momentų, varžovai atsakė tuo pačiu ir neleido priartėti, o pabaigoje susikrovė ir didžiausią 15 taškų persvarą. Šiame susitikime „Kretingos“ komandai dėl traumų ir toliau negalėjo padėti Rytis Zabita, Mantas Aukselis, o taip pat ir diskvalifikuotas Tadas Maželis. Šios rungtynės buvo žaidžiamos be žiūrovų.

Kretingos „Kretinga“: Domininkas Matutis (4/8 tritaškiai, 6 rez. perdavimai) – 21, Linas Jonuška (4/7 tritaškiai) – 17, Rokas Šimkevičius (6 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai) ir Tadas Budrys (7 atk. kamuoliai) – po 15, Karolis Opulskis – 6, Kornelijus Stonkus – 5, Rokas Nikitinas – 1, Arnas Sabaliauskas.

Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionatas dėl susiklosčiusios padėties stabdomas bent iki balandžio pradžios, o tolimesnis jo likimas bus nuspręstas po RKL vykdomojo komiteto posėdžio balandžio 1 d.