Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Savaitgalį „Kretingos“ komandai sėkmingos buvo ir rungtynės namuose, ir išvykoje.

Kretingos „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, savaitgalį sužaidė dvejas Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynes, kuriose iškovojo pergales ir taip pagerino savo poziciją turnyrinėje lentelėje – „Kretinga“ su 7 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais užima VI v.

Gruodžio 13 d. „Kretingos” komanda namuose 85:55 (24:20; 22:9; 23:17; 16:9) nugalėjo Akmenės „Patriots-Cemento“ (6 pergalės, 8 pralaimėjimai) komandą. Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo kretingiškiai, kurie po I kėlinio turėjo 4 taškų persvarą (10 min. 24:20), o II kėlinį puikiai sužaidus gynyboje skirtumas gerokai išaugo (20 min. 46:29). Po pertraukos skirtumas toliau augo šeimininkų naudai, kol galiausiai tapo triuškinantis.

Šiose rungtynėse „Kretingai“ atstovavo: Tadas Maželis – 17, Kornelijus Stonkus – 16, Rokas Šimkevičius – 15, Domininkas Matutis – 12, Edgaras Danys – 9, Linas Jonuška – 8, Rytis Zabita – 6, Rimvydas Brencius – 2, Karolis Opulskis ir Arnas Sabaliauskas.

Gruodžio 14 d. „Kretingos“ komanda po dviejų pratęsimų išvykoje 118:112 (28:13; 16:31; 23:17; 22:28; 12:12:17:11) nugalėjo Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ (7 pergalės, 6 pralaimėjimai) komandą. Panevėžio komanda puikiai pradėjo rungtynes ir jau I kėlinį įgijo 15 taškų persvarą (28:13), bet šaltą dušą gavę kretingiškiai atsigavo, greitai padarė išvadas ir jau dvikovos pusiaukelėje išlygino rezultatą (20 min. 44:44). Po didžiosios pertraukos savo sąlygas jau diktavo Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretingos“ ekipa. Vis dėlto prieš pat baigiantis rungtynėms „Bangenės-Aiveros“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir, likus žaisti 13 sek., net buvo priekyje (89:87).

Lemiamą ataką puikiai užbaigė „Kretingos“ gynėjas Rokas Šimkevičius, pataikęs dvitaškį išplėšusį pratęsimą (89:89). Per papildomas 5 minutes komandoms nepavyko įrodyti savo pranašumo – prireikė papildomų 5 minučių. Antrojo pratęsimo metu kurį laiką abi komandos žengė koja kojon, tačiau vėliau „Kretingos“ ekipa pasinaudojo keliomis varžovų klaidomis gynyboje, įgijo nežymią persvarą ir, išsaugojusi ją iki pat finalinės sirenos, šventė dramatišką pergalę rezultatu 118:112.

„Kretinga“: Domininkas Matutis – 33, Kornelijus Stonkus – 29, Rokas Šimkevičius – 20, Tadas Maželis – 15, Linas Jonuška – 12, Rytis Zabita – 8, Rimvydas Brencius – 1, Karolis Opulskis ir Arnas Sabaliauskas.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais gruodžio 20 d. išvykoje su Kauno „LSU“ (1 pergalė, 12 pralaimėjimų), o gruodžio 21 d. 16 val. namuose su Biržų „Biržais“ (7 pergalės, 7 pralaimėjimai) užbaigs šių metų kovas Regionų krepšinio lygoje.