Vyriausiojo trenerio Arimanto Mikaločiaus treniruojama vyrų rinktinė „Kretinga“ namų aikštėje nugalėjo Kauno „Atletą“ – komandą, iki tol nepatyrusią nė vieno pralaimėjimo.

Kretingos vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, toliau tęsia savo pasirodymą šio sezono Regionų krepšinio lygoje: savaitgalį į Kretingą atvyko du labai pajėgūs varžovai, praėjusį sezoną žaidę didžiajame ir mažajame finaluose. „Kretingai“ šiuose susitikimuose sekėsi skirtingai ir, sužaidus septynis turus, kretingiškiai su 4 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais užima V turnyrinės lentelės poziciją.

Lapkričio 22 d. „Kretingos“ komanda namuose po atkaklios kovos 76:80 (12:26; 27:18; 21:16; 16:20) pralaimėjo praėjusio sezono vicečempionams Raseinių „Raseiniams“ (4 pergalės, 4 pralaimėjimai). „Kretingos“ komanda rungtynes pradėjo labai prastai ir, įpusėjus I kėliniui, nuo varžovų atsiliko 2:17 (6 min.) Vis dėl to puikiai sužaistas II kėlinys atkūrė intrigą ir po jo komandas skyrė tik 6 taškai (20 min. 38:44). Nors „Raseinių“ komanda III kėlinį vėl įgijo dviženklę persvarą (25 min.43:54), kretingiškiai nenuleido rankų ir kėlinys pasibaigė esant lygiam rezultatui – 60:60, vadinasi, rungtynių baigtis turėjo spręstis lemiamą kėlinį. Ketvirtą kėlinį aikštėje vyko tikras „nervų karas“, priekyje buvo tai viena, tai kita komanda, bet nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, vis dėlto paskutines dvi minutes taškų nepelnę kretingiškiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Šiame susitikime kretingiškiams koją vėl kišo netaiklūs baudų metimai (13 iš 26, arba 50 proc.).

„Kretingai“ atstovavo: Rokas Šimkevičius – 23, Domininkas Matutis – 13, Tadas Maželis ir Tadas Budrys – po 9, Linas Jonuška ir Rytis Zabita – po 8, Kornelijus Stonkus – 6, Arnas Sabaliauskas, Rimvydas Brencius ir Ignas Andriuškevičius.

Lapkričio 23 d. kretingiškiai vėl namuose 83:71 (24:19; 15:17; 29:13; 15:22) nugalėjo iki šiol be pralaimėjimų žengusį Kauno „Atletą“ (7 pergalės, 1 pralaimėjimas). Svečiai geriau pradėjo rungtynes, tačiau I kėlinio viduryje Arimanto Mikaločiaus treniruojami kretingiškiai perėmė iniciatyvą, laimėjo penkių minučių atkarpą „sausu“ rezultatu 13:0 ir įgijo dviženklę persvarą (6 min.17:7). Nors II kėlinį „Atleto“ vyrai buvo atkūrę intrigą, bet šeimininkai surengė dar vieną sėkmingą ataką ir padidino savo skirtumą, kuris lemiamo kėlinio pradžioje buvo pasiekęs įspūdingą 22 taškų ribą (74:52). Nors IV kėlinį svečiams ir pavyko aptirpdyti skirtumą, bet kretingiškiai varžovų arčiau neprisileido ir šventė puikią pergalę.

„Kretinga“: Rokas Šimkevičius – 19, Tadas Maželis – 15, Domininkas Matutis, Kornelijus Stonkus ir Rytis Zabita – po 12, Linas Jonuška – 9, Rimvydas Brencius ir Tadas Budrys – po 2, Arnas Sabaliauskas.