Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“ pastarąjį savaitgalį pasiekė įtikinamą pergalę prieš lygos lyderę – Gargždų „Bangą“: komandą, kuri yra viena iš trijų, pretenduojančių į lygos nugalėtojus, kretingiškiai nugalėjo 4:1.

Per varžybas su LFF I lygos lydere Gargždų „Banga“ Jusufas Traore įmušė 2 įvarčius, Antonas Solovjovas – 1(nuotr. dešinėje).

Anot Kretingos „Minijos“ atstovo ryšiams su visuomene Martyno Vilucko, varžovai progą pasižymėti turėjo jau pirmąją žaidimo minutę, bet smūgis skriejo virš vartų, o jau už keliolikos sekundžių, per sekančią ataką, po gero Jusufo Traore perdavimo pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Antonas Solovjovas. Dar po 8 minučių vienas tarp kelių gynėjų puikiai su kamuoliu susitvarkė Ernestas Andriušis, kuris padvigubino rezultatą – 2:0. Pelnę antrąjį įvartį minijiečiai toliau kompaktiškai gynėsi, ir, esant progoms, varžovus baudė kontratakomis, o 27-ą minutę savo pirmąjį įvartį per šias rungtynes įmušė Jusufas Traore. Besibaigiant kėliniui kretingiškiai turėjo dar keletą progų, bet realizuoti jų nepavyko.

„Antrą kėlinį pasirinkome protingą taktiką – atsitraukėme ir gynėmės, – konstatavo M. Viluckas. – Ir kontratakose turėjome dar keletą gerų momentų, bet varžovus gelbėjo jų vartininkas.“

Baigiantis rungtynėms, 84-ą žaidimo minutę, po perdavimo iš aikštės krašto varžovams pavyko sušvelninti rezultatą – įvartį įmušė Edvinas Bračkus.

O per paskutinę pridėto laiko minutę galutinį tašką, išlaviravęs tarp keleto gynėjų, dar vieną įvartį pelnė Jusufas.

„Antrą ratą demonstruojame tiek akiai patrauklų futbolą, tiek gerą rezultatą, – komentavo M. Viluckas. – Situacija pagerėjo, pakeitus ir sustiprinus komandos sudėtį – ją papildžius žaidėjais tų grandžių, kurios buvo per silpnos. Išskyrus vieninteles rungtynes su Jonavos komanda, kuriai pralaimėta 1:4, demonstruojame tikrai puikią sportinę formą. Dar maloniau buvo tribūnose Gargžduose išvysti gausų būrį saviškių, atvykusių mūsų palaikyti iš Kretingos. Jie sukūrė tokią gerą atmosferą, kad tarsi žaidėme ne išvykoje, o namuose.“

Vyriausiasis Kretingos „Minijos“ treneris Valdas Trakys, komentuodamas komandos pasirodymą, teigė: „Smagu, kad po nesėkmingų rungtynių Jonavoje komanda atsitiesė ir atidavė visas jėgas, o gal ir dar daugiau. Kalbant apie rungtynes Gargžduose, turėjome planą, kurį pavyko puikiai įgyvendinti – įveikėme tikrai pajėgų varžovą, vieną stipriausių LFF I lygos komandų, o dabar rengiamės kitoms rungtynėms – laukia susitikimas taip pat su pajėgia komanda Alytaus „Dainava“. Tikiuosi, kad žiūrovai užpildys stadioną – kviečiu sekmadienį visus stebėti „Minijos“ rungtynių.“

Po pergalės prieš Gargždų „Bangą“ Kretingos „Minija“ užima X turnyrinės lentelės poziciją. „Tik keliais taškais teatsiliekame nuo devintosios pozicijos. Liko sužaisti 6 susitikimus, kurių baigtis ir lems galutinę vietą. Turime tikslą pakilti bent 1–2 pozicijomis ir būti turnyrinės lentelės viduryje“, – neslėpė M. Viluckas.

Kretingos „Minija“: Ernestas Grudys, Paulius Juška, Rubenas Jegba, Donatas Surblys, Gustas Gumbaravičius, Jusufas Traore, Antonas Solovjovas, Aurimas Skurdelis, Donatas Navikas, Gvidas Juška, Ernestas Andriušis. Po keitimo: Aidas Pipiras, Valdas Jašmontas.