Savaitgalį Kretingos „Minija“ savoje aikštėje 3:4 pralaimėjo Kupiškio FK „Kupiškis“.

Šis Lietuvos futbolo federacijos I lygos susitikimas prasidėjo be didesnės žvalgybos, o jau 8 min. „Minijos“ komandą į priekį išvedė Jusufas Traore. Varžovų komandai rezultatą 15-ą min. išlygino legionierius iš Latvijos Stanislavas Pihockis, 18 min. rezultatą persvėrė Edgaras Stankevičius, o dar po 5 min. savo antrąjį įvartį pelnė S. Pihockis. Pirmame kėlinyje „Minija“ turėjo dar ne vieną gerą progą, tačiau jis ir baigėsi 1:3 „Minijos“ nenaudai.

Antrą kėlinį „Kupiškio“ komanda susitelkė gynybai, ir šeimininkai, palaikomi savų žiūrovų, bandė kilti į vartų šturmą: 71 min. po keitimo pasirodęs Edgaras Drąsutis po taiklaus smūgio atgaivino viltis, bet 75 min. vienoje kontratakų svečiai po rikošeto įmušė dar vieną įvartį. 82 min. Mindaugas Grušauskas dar kartą nukreipė kamuolį į varžovų vartus, bet tai buvo paskutinis tų rungtynių įvartis. Kretingos „Minija“: Robertas Kazbaris, Paulius Juška, Ainis Vilavičius, Karolis Inta, Antonas Solovjovas, Jusufas Traore, Donatas Navikas, Edvinas Andrijauskas, Asilbekas Seitkalijevas, Evaldas Kaliniauskas, Jaja Barry, Donatas Surblys. Po keitimo Edgaras Drąsutis, Mindaugas Grušauskas, Mantas Elzbergas.

Rungtynes Kretingos miesto stadione stebėjo 300 žiūrovų.