Kovo 27 d. vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, išvykoje 76:84 (20:31; 20:19; 7:17; 29:17) pralaimėjo lemiamas ketvirtfinalio rungtynes prieš Raseinių „Raseinius“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie, įpusėjus I kėliniui, pirmavo 18:2, bet kėlinio pabaigoje „Kretingos“ komanda sugebėjo šiek tiek pristabdyti varžovus ir komandas skyrė 11 taškų (10 min. 20:31). Antro kėlinio pradžioje „Raseinių“ komanda po taiklaus tritaškio vėl atitolo (13 min. 22:40), kėlinio pabaigoje kretingiškiai po kapitono Lino Jonuškos dvitaškio su pražanga sumažino atsilikimą iki 5 taškų (17 min. 37:42), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų (20 min. 40:50). Reikalai „Kretingos“ komandai komplikavosi po didžiosios pertraukos – šeimininkai sukaustė „Kretingos“ puolimą, leido pelnyti vos 7 taškus ir dar kartą susigrąžino 20 taškų persvarą (30 min. 47:67). Lemiamame kėlinyje „Kretinga“ fantastiškai atsitiesė, likus dviem minutėms po Domininko Matučio tritaškio skirtumas tarp komandą liko vos 4 taškai –71:75! Likusį laiką šaltakraujiškai sužaidusi „Raseinių“ komanda sugebėjo išsaugoti persvarą ir užbaigė „Kretingos“ komandos sezoną. Šiame susitikime „Kretingai“ dėl traumos negalėjo padėti naudingiausias komandos ir geriausias lygos kovotojas dėl kamuolių Rytis Zabita.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis (4/8 tritaškiai, 21 naud. balas) – 17, Edgaras Danys (8/9 baudos) – 16, Linas Jonuška (3/5 tritaškiai) – 12, Laurynas Danielius – 7, Deividas Petravičius ir Petras Piekus – po 6, Kornelijus Stonkus, Albertas Valiulis ir Tadas Maželis – po 4.

Po varžybų komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius RKL.lt tinklapapiui kalbėjo: „Tiesiog pasidavėm emocijoms, sužaidėme prastą dvikovos pradžią, paskui išlyginome žaidimą, o trečiajame kėlinyje gavome dar vieną antausį. Lemiamą kėlinį pavyko atsibusti ir net atkurti rungtynėse intrigą, tačiau, likus kiek mažiau negu 2 min., mūsų mestas tritaškis išsisuko iš krepšio, o netrukus aikštės šeimininkai pataikė iš toli ir pasiuntė mus į nokdauną. Ačiū komandos gerbėjams, kurių „Karpynės“ centre buvo apie 70 ir būtent jiems aktyviai palaikant susitikimo pabaigoje mums pavyko įgauti jėgų ir pakilti į lemiamą šturmą. Nors ir pralaimėjome, tačiau fanai buvo laimingi, nes matė, kad vyrai stengėsi ir kovojo iš paskutiniųjų. Labai trūko Ryčio Zabitos, kuris antrosiose serijos rungtynėse gavo traumą. Jis padėdavo sutelkti gynybą, paimdavo tikrai daug atšokusių kamuolių, todėl jo netektis tikrai turėjo įtakos mūsų žaidimui. Apskritai, sezonas buvo labai banguotas – pirmame rate demonstravome tikrai puikius rezultatus, o antrame pralaimėjome daug rungtynių paskutinėmis sekundėmis ir dėl to praradome nemažai taškų turnyrinėje lentelėje. Buvo ir pykčio, ir traumos iš kelio išmušė. O atkrintamąsias rungtynes jau įvertinčiau puikiai, sezoną – 8 balais. Maksimalius įvertinimus noriu pasilikti ateičiai, kuomet „Kretinga“ pateks tarp keturių stipriausių A diviziono komandų. Progresas matyti, ir noriu, kad vieną dieną klubas patektų į pusfinalį. Pasibaigus dvikovai kalbėjome su vyrais ir panašu, kad kitame sezone branduolys turėtų išlikti. Jei taip įvyks, tai, pasipildžius keliais pajėgesniais krepšininkais, tikrai bus įmanoma pasiekti užsibrėžtą tikslą.“